VKLA A 2018-as Vasas-Football Factor nemzetközi torna győztese a Budapest Honvéd együttese lett

A mai napon lezajlott az - U12-es korosztálynak hagyományosan megrendezett - Vasas-Football Factor nemzetközi torna. Egyszerre két pályán folytak a küzdelmek, az összecsapások alkalmával pedig láthattunk sok szép cselt, gólörömöket, büntetőknél drámát, fordulatos hajrákat. Íme, az idei torna minden eredménye:

"A" pálya:

08.30 Vasas Kubala Akadémia - UTE 3-3
08.50 Hírös-Ép Kecskemét - LIT-SZEAC 5-4
09.10 Jászberényi FC - FTC 4-3
09.30 Alközponti válogatott - LIT-SZEAC 3-2
09.50 Vasas Kubala Akadémia - Jászberényi FC 4-1
10.10 SC Hírös-Ép Kecskemét - Alközponti válogatott SC 4-2
10.30 UTE - FTC 5-4
10.50 FK Vojvodina - LIT-SZEAC 4-2
11.10 Vasas Kubala Akadémia - FTC 5-2
11.30 SC Hírös-Ép Kecskemét - FK Vojvodina 3-4
11.50 Jászberényi FC - UTE 2-4
12.10 Alközponti válogatott - FK Vojvodina 1-5
12.30 1. Jászberényi FC - LIT-SZEAC 5-1
12.50 2. FTC - Alközponti válogatott 6-2
13.10 3. Vasas Kubala Akadémia - SC Hírös-Ép Kecskemét 2-3
13.30 4. UTE - FK Vojvodina 4-4, büntetőkkel a Vojvodina jutott tovább!

"B" pálya:

08.30 Viadukt SE - MTK 1-7
08.50 Kiskunhalasi Szilády RFC - Bp.Honvéd FC 3-8
09.10 MTK - BFC Siófok 1-2
09.30 Eger SE - Videoton FC 0-5
09.50 Viadukt SE - BFC Siófok 4-2
10.10 Kiskunhalasi Szilády RFC - Videoton FC 3-2
10.30 MTK - FC Spartak Subotica 0-3
10.50 Eger SE - Bp.Honvéd FC 4-5
11.10 Viadukt SE - FC Spartak Subotica 2-3
11.30 Kiskunhalasi Szilády RFC - Eger SE 5-4
11.50 BFC Siófok - FC Spartak Subotica 3-0
12.10 Videoton FC - Bp.Honvéd FC 2-5
12.30 5. MTK - Eger SE 2-5
12.50 6. Viadukt SE - Videoton FC 3-9
13.10 7. BFC Siófok - Kiskunhalasi Szilády RFC 4-6
13.30 8. FC Spartak Subotica - Bp.Honvéd FC 4-6

14.00 - "A" pálya: LIT-SZEAC - MTK 1-2 /A
14.00 - "B" pálya: Alközponti válogatott - Viadukt SE 6-4 /B
14.20 - "A" pálya: Jászberényi FC - Eger SE 5-1 /C
14.20 - "B" pálya: FTC - Videoton FC 4-6 /D
14.40 - "A" pálya: Vasas Kubala Akadémia - BFC Siófok 10-1 /E
14.40 - "B" pálya: UTE - FC Spartak Subotica 4-0 /F

Elődöntő:

15.00 - "A" pálya: SC Hírös-Ép Kecskemét - Kiskunhalasi Szilády RFC 2-5 /G
15.00 - "B" pálya: FK Vojvodina - Bp. Honvéd 2-3 /H

Helyosztók:

15.20 - "A" pálya, 15. helyért: LIT-SZEAC - Viadukt SE 1-7
15.20 - "B" pálya, 13. helyért: Alközponti válogatott - MTK 4-0
15.40 - "A" pálya, 11. helyért: Eger SE - FTC 1-5
15.40 - "B" pálya, 9. helyért: Jászberényi FC - Videoton FC 4-1
16.00 - "A" pálya, 7. helyért: BFC Siófok - FC Spartak Subotica 4-2
16.00 - "B" pálya, 5. helyért: Vasas Kubala Akadémia - UTE 3-2
16.20 - "A" pálya, 3. helyért: SC Hírös-Ép Kecskemét - FK Vojvodina 0-4
16.40 - "A" pálya, 1. helyért: Kiskunhalasi Szilády RFC - Bp.Honvéd 2-5

A végeredmény:

1.Bp.Honvéd
2.Kiskunhalasi Szilády RFC
3.FK Vojvodina
4.SC Hírös-Ép Kecskemét
5.Vasas Kubala Akadémia
6.UTE
7.BFC Siófok
8.FC Spartak Subotica
9.Jászberényi FC
10.Videoton FC
11.FTC
12.Eger SE
13.Alközponti válogatott
14.MTK
15.Viadukt SE
16.LIT-SZEAC

Gratulálunk a Budapest Honvéd csapatának a győzelemhez!

2018.02.24. 19:44

Vissza

Tabella

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 BudapestFáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu