VKLA A 2018-as Vasas-Football Factor nemzetközi torna győztese a Budapest Honvéd együttese lett

A mai napon lezajlott az - U12-es korosztálynak hagyományosan megrendezett - Vasas-Football Factor nemzetközi torna. Egyszerre két pályán folytak a küzdelmek, az összecsapások alkalmával pedig láthattunk sok szép cselt, gólörömöket, büntetőknél drámát, fordulatos hajrákat. Íme, az idei torna minden eredménye:

"A" pálya:

08.30 Vasas Kubala Akadémia - UTE 3-3
08.50 Hírös-Ép Kecskemét - LIT-SZEAC 5-4
09.10 Jászberényi FC - FTC 4-3
09.30 Alközponti válogatott - LIT-SZEAC 3-2
09.50 Vasas Kubala Akadémia - Jászberényi FC 4-1
10.10 SC Hírös-Ép Kecskemét - Alközponti válogatott SC 4-2
10.30 UTE - FTC 5-4
10.50 FK Vojvodina - LIT-SZEAC 4-2
11.10 Vasas Kubala Akadémia - FTC 5-2
11.30 SC Hírös-Ép Kecskemét - FK Vojvodina 3-4
11.50 Jászberényi FC - UTE 2-4
12.10 Alközponti válogatott - FK Vojvodina 1-5
12.30 1. Jászberényi FC - LIT-SZEAC 5-1
12.50 2. FTC - Alközponti válogatott 6-2
13.10 3. Vasas Kubala Akadémia - SC Hírös-Ép Kecskemét 2-3
13.30 4. UTE - FK Vojvodina 4-4, büntetőkkel a Vojvodina jutott tovább!

"B" pálya:

08.30 Viadukt SE - MTK 1-7
08.50 Kiskunhalasi Szilády RFC - Bp.Honvéd FC 3-8
09.10 MTK - BFC Siófok 1-2
09.30 Eger SE - Videoton FC 0-5
09.50 Viadukt SE - BFC Siófok 4-2
10.10 Kiskunhalasi Szilády RFC - Videoton FC 3-2
10.30 MTK - FC Spartak Subotica 0-3
10.50 Eger SE - Bp.Honvéd FC 4-5
11.10 Viadukt SE - FC Spartak Subotica 2-3
11.30 Kiskunhalasi Szilády RFC - Eger SE 5-4
11.50 BFC Siófok - FC Spartak Subotica 3-0
12.10 Videoton FC - Bp.Honvéd FC 2-5
12.30 5. MTK - Eger SE 2-5
12.50 6. Viadukt SE - Videoton FC 3-9
13.10 7. BFC Siófok - Kiskunhalasi Szilády RFC 4-6
13.30 8. FC Spartak Subotica - Bp.Honvéd FC 4-6

14.00 - "A" pálya: LIT-SZEAC - MTK 1-2 /A
14.00 - "B" pálya: Alközponti válogatott - Viadukt SE 6-4 /B
14.20 - "A" pálya: Jászberényi FC - Eger SE 5-1 /C
14.20 - "B" pálya: FTC - Videoton FC 4-6 /D
14.40 - "A" pálya: Vasas Kubala Akadémia - BFC Siófok 10-1 /E
14.40 - "B" pálya: UTE - FC Spartak Subotica 4-0 /F

Elődöntő:

15.00 - "A" pálya: SC Hírös-Ép Kecskemét - Kiskunhalasi Szilády RFC 2-5 /G
15.00 - "B" pálya: FK Vojvodina - Bp. Honvéd 2-3 /H

Helyosztók:

15.20 - "A" pálya, 15. helyért: LIT-SZEAC - Viadukt SE 1-7
15.20 - "B" pálya, 13. helyért: Alközponti válogatott - MTK 4-0
15.40 - "A" pálya, 11. helyért: Eger SE - FTC 1-5
15.40 - "B" pálya, 9. helyért: Jászberényi FC - Videoton FC 4-1
16.00 - "A" pálya, 7. helyért: BFC Siófok - FC Spartak Subotica 4-2
16.00 - "B" pálya, 5. helyért: Vasas Kubala Akadémia - UTE 3-2
16.20 - "A" pálya, 3. helyért: SC Hírös-Ép Kecskemét - FK Vojvodina 0-4
16.40 - "A" pálya, 1. helyért: Kiskunhalasi Szilády RFC - Bp.Honvéd 2-5

A végeredmény:

1.Bp.Honvéd
2.Kiskunhalasi Szilády RFC
3.FK Vojvodina
4.SC Hírös-Ép Kecskemét
5.Vasas Kubala Akadémia
6.UTE
7.BFC Siófok
8.FC Spartak Subotica
9.Jászberényi FC
10.Videoton FC
11.FTC
12.Eger SE
13.Alközponti válogatott
14.MTK
15.Viadukt SE
16.LIT-SZEAC

Gratulálunk a Budapest Honvéd csapatának a győzelemhez!

2018.02.24. 19:44

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    2 Videoton FC 4 4 0 0 12
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 4 0 0 12
    4 UTE 4 4 0 0 12
    5 PMFC 4 4 0 0 12
    6 ZTE AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    7 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 2 0 2 6
    8 PAKSI FC 4 1 2 1 5
    9 Budai Futball Club 4 1 1 2 4
    10 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 1 0 3 3
    11 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 0 3 3
    12 ÚFC 4 0 1 3 1
    13 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 0 4 0
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PMFC 4 3 1 0 10
    2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 3 1 0 10
    3 UTE 4 3 0 1 9
    4 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 2 0 8
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 2 1 1 7
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    8 ZTE AKADÉMIA 4 1 3 0 6
    9 Videoton FC 4 1 2 1 5
    10 ÚFC 4 1 2 1 5
    11 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 1 1 2 4
    12 Budai Futball Club 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 1 3 1
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 0 1 3 1
    16 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 3 1 0 10
    2 KTE Labdarúgó Akadémia 4 3 1 0 10
    3 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    4 UTE 4 3 0 1 9
    5 ZTE AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 1 1 7
    8 Budai Futball Club 4 2 0 2 6
    9 ÚFC 4 2 0 2 6
    10 PMFC 4 2 0 2 6
    11 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 2 0 2 6
    12 Videoton FC 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 1 0 3 3
    15 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    16 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 VIDEOTON FC 3 3 0 0 9
    3 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    4 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 1 1 7
    5 HONVÉD-MFA 3 2 0 1 6
    6 DVTK 4 2 0 2 6
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 2 1 5
    8 ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4
    9 UTE 4 1 1 2 4
    10 FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 4
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 1 1 2 4
    12 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    13 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 PMFC 3 1 0 2 3
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    2 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    3 HONVÉD-MFA 3 3 0 0 9
    4 DVTK 4 3 0 1 9
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 2 2 0 8
    6 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    7 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 0 2 6
    10 DVSC-DLA 3 1 1 1 4
    11 UTE 4 1 0 3 3
    12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 0 1 3 1
    14 PMFC 3 0 1 2 1
    15 VIDEOTON FC 3 0 0 3 0
    16 ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0
  •   M GY D V P
    1 REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7
    2 FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 6
    3 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 2 0 1 6
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 6
    5 BUDAÖRS 3 2 0 1 6
    6 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    7 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    8 UTE 3 0 2 1 2
    9 DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 1
    10 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 0 1 2 1
    11 KELEN SC 3 0 1 2 1
    12 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 0 1 2 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 3 0 0 9
    2 FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 9
    3 UTE 2 2 0 0 6
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 1 1 1 4
    5 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    6 KELEN SC 3 1 0 2 3
    7 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 1 0 2 3
    9 REAC SPORTISKOLA SE 3 0 2 1 2
    10 DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
    12 BUDAÖRS 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 9
    2 FC HATVAN 2 2 0 0 6
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 6
    4 BALMAZÚJVÁROSI FC 2 1 0 1 3
    5 DVTK 2 0 1 1 1
    6 VÁC VLSE 2 0 1 1 1
    7 KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 0 2 0
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 9
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 9
    3 AIRNERGY FC-BMTE 2 1 0 1 3
    4 DLA-DEAC 3 1 0 2 3
    5 DVTK 2 1 0 1 3
    6 ÚFC 3 1 0 2 3
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 1 0 1
    8 MERCEDES-KLC 3 0 1 2 1
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu