U7 A gödöllői The Ground Kupán szerepelt pasaréti csapatunk

THE GROUND Sátor Kupa

Korosztály: U7 Pasarét

Edző: Sütő Krisztián

Helyszín: Gödöllő, Táncsics Mihály úti Sportcentrum, műfüves pálya, 2016.12.03. 9.00 Pályaméret: 15x20m

Keret: Nagy Nicholas, Bori Nimród, Büki Zénó, Havasi Nándor, Gábor Edgár, Tábor Hunor

Mérkőzések:

Vasas KA – Gödöllő SK II, Erdőkertes SE I, Videoton, Mogyoród

Helyosztó mérkőzések:

Vasas KA – Erdőkertes SE II, Tura

Vezetőedző:

Hétvégén a The GROUND Sátor Kupán vettünk részt Gödöllőn. A tornán 20 csapat indult, négy csoportba sorolva. Mi a „D” csoportba kerültünk a Gödöllő II, Erdőkertes I, Videoton és Mogyoród csapataival.

Csoportmérkőzések során gól-gazdag meccseket játszottak a csapatok, nagyon sok szép csellel, megmozdulással. Minden mérkőzés sok fordulatot hozott, melynek eredményeképpen sajnos az alsó házba kerültünk.

A csoportmérkőzéseken nem a mi javunkra billentek, a helyosztók annál inkább. Erdőkertes II csapatával szemben már az első percben 2:0-s előnyt szereztünk, amit meg is tartottunk a végéig, így kialakítva a 4:2-es végeredményt. Utolsó mérkőzésen a Tura csapata következett, amikor ott folytattuk ahol abbahagytuk és szintén már az első percekben megszereztük a vezetést. Az utolsó másodpercekig kezünkben volt a győzelem, de a sípszó előtt kiegyenlített a Tura csapata, 3:3-as döntetlenre hozva mérkőzést.

Az egész csapatra nagyon büszke vagyok. Sok gólt rúgtunk, amiből mindenki kivette a részét, szerencsére senki nem hagyta otthon a góllövő cipőjét.

Gratulálok a fiúknak. Hajrá Vasas Kubala!

2016.12.06. 18:44