VKLA Álláshírdetés

A Vasas Akadémia Kft.

Operatív igazgató

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

·         a Vasas Kubala Akadémia képviselete a tulajdonosi irányelvek alapján

·         célkitűzések érvényesítése

·         operatív feladatok tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése és értékelése

·         éves működési tervek elkészítése

·         üzleti terv készítésében való részvétel

·         TAO és egyéb források bevonása

·         kapcsolattartás a klubokkal, partnerekkel

A munkakör betöltésének feltételei:

·         felsőfokú végzettség

·         minimum 5 éves vezetői tapasztalat

·         MS Office magas szintű ismerete

·         angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:

·         hasonló munkakörben, sportegyesületnél szerzett tapasztalat

·         labdarúgó sportágban való jártasság

·         sportmenedzseri végzettség

Amit kínálunk:

·         biztos háttér

·         fiatal, dinamikus csapat

·         tradicionális, több mint 100 éves múlttal rendelkező klub

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (8 óra).

Munkavégzés helye:

1139 Budapest Fáy utca 58.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével, valamint motivációs levelét az info@vkla.hu e-mail címre küldje el legkésőbb 2015.05.15-ig.

2015.04.30. 00:00

Tabella

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 BudapestFáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu