U17

Vác - Vasas Kubala Akadémia 1:2 (0:1)

Vác Városi Stadion, 2015.03.28. szombat  9 óra 30 perc

Összeállítás: Lőrincz – Szilágyi, Kiss B, Bálint, Gál M. – Durso, Rabatin R., Micsinai – Erdélyi Zs., Kovács D, Bencze.

Cserék: Bencze helyett – Rabatin Sz. 71. percben, Rabatin R. helyett – Horváth Z. a 88. percben,  – Erdélyi helyett Borvető Á. a 85. percben,

Vezetőedző:

2’ Bencze Márk nagyszerűen fordult le a védőjéről, és az általa bejátszott labdát Rabatin Richárd továbbította a kapuba. 0-1

46’ Jobb oldali szöglet után az ellenfél támadója a hosszú saroknál ballal a kapu közepébe lőtt. 1-1

60’ Kovács Dávid védők mögé bejátszott labdájára Bencze Márk érkezett remek ütemben és a kapust is kijátszva gurított a hálóba. 1-2

Harcos küzdelmes mérkőzésen a helyzeteinket jobban kihasználva megérdemelt győzelmet arattunk.