VKLA Holnap indul a Russel Torna

A hétvégén ismét megrendezzük 2007-ben útjára indított U12-es korosztályú 16 csapatos nemzetközi tornánkat. A „Russel” cégcsoport által támogatott rendezvényünkön a Vasas Kubala Akadémia két csapatán kívül a korosztály legjobb hazai csapatai, valamint három szlovák csapat vesz részt.

A helyszín a tavalyi évtől eltérően az Angyalföldi Sport- és Szabadidőközpont tornacsarnoka (XIII. ker. Rozsnyai u. 4.).

Az „A” és a „B” csoport mérkőzéseire délelőtt, míg a „C” és „D” csoport mérkőzéseire délután kerül sor.

A csoportbeosztás és az első nap mérkőzései:

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Vasas Kubala „F”

UTE

MFK Kosice

OFC Russel

Dunaszerdahely

Kecskeméti TE

Puskás Akadémia

SZEOL SC

Ikarus BSE

Honvéd

FTC

DVSC

Videoton FC

Mészöly Focisuli

Dorogi FC

Vasas Kubala „P”

08:30-08:48  Vasas Kubala „F”- Ikarus BSE

08:49-09:07  UTE - Honvéd

09:08-09:26  Dunaszerdahely - Videoton FC

09:27-09:45  Kecskeméti TE - Mészöly Focisuli

09:46-10:04  Vasas Kubala „F” - Dunaszerdahely

10:05-10:23  UTE - Kecskeméti TE

10:24-10:42  Ikarus BSE - Videoton FC

10:43-11:01  Honvéd - Mészöly Focisuli

11:02-11:20  Vasas Kubala „F” - Videoton FC

11:21-11:39  UTE - Mészöly Focisuli

11:40-11:58  Dunaszerdahely - Ikarus BSE

11:59-12:17  Kecskeméti TE - Honvéd

12:18-12:36 1. A csop.III.- B csop.IV.

12:37-12:55  2. A csop.IV - B csop.III./ 

12:56-13:14 3. A csop.I. - B csop.II. 

13:15-13:33  4. A csop.II. - B csop.I.

13:35-14:00  MEGNYITÓ

14:02-14:20  MFK Kosice - Dorogi FC

14:21-14:39  OFC Russel - Vasas Kubala „P”

14:40-14:58  Puskás Akadémia - FTC

14:59-15:17  SZEOL SC - DVSC

15:18-15:36  MFK Kosice - FTC

15:37-15:55  OFC Russel - DVSC

15:56-16:14  Puskás Akadémia - Dorogi FC

16:15-16:33  SZEOL SC - Vasas Kubala „P”

16:34-16:52  MFK Kosice - Puskás Akadémia

16:53-17:11  OFC Russel - SZEOL SC

17:12-17:30  FTC - Dorogi FC

17:31-17:49  DVSC - Vasas Kubala „P”

17:50-18:08  5. C csop.III.- D csop.IV.

18:09-18:27  6. C csop.IV. - D csop.III.

18:28-18:46  7. C csop.I. - D csop.II.

18:47-19:05  8. C csop.II. - D csop.I.

 

A tornára mindenkit várunk szeretettel!

Eredmények nyomon követhetők „Rendezvények” menüpontunk alatt.

2015.02.13. 00:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 23 4 3 73
    2 PMFC 30 22 4 4 70
    3 MOL VIDI FC 30 21 3 6 66
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 21 2 7 65
    5 ZTE AKADÉMIA 30 15 8 7 53
    6 UTE 30 15 2 13 47
    7 PAKSI FC 30 13 6 11 45
    8 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 14 2 14 44
    9 ÚFC 30 12 5 13 41
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 12 4 14 40
    11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 9 3 18 30
    12 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 9 2 19 29
    13 GYIRMÓT SE GYŐR 30 8 3 19 27
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 1 21 25
    15 BUDAI FUTBALL CLUB 30 6 5 19 23
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 2 6 22 12
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 20 7 3 67
    2 MOL VIDI FC 30 19 5 6 62
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 18 8 4 62
    4 UTE 30 19 4 7 61
    5 ÚFC 30 14 8 8 50
    6 PAKSI FC 30 14 6 10 48
    7 ZTE AKADÉMIA 30 13 8 9 47
    8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 12 8 10 44
    9 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 12 6 12 42
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 11 6 13 39
    11 PMFC 30 11 5 14 38
    12 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 9 13 33
    13 GYIRMÓT SE GYŐR 30 8 6 16 30
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 30 6 5 19 23
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 6 5 19 23
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 0 2 28 2
  •   M GY D V P
    1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 23 3 4 72
    2 MOL VIDI FC 30 19 2 9 59
    3 UTE 30 15 7 8 52
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 16 3 11 51
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 15 3 12 48
    6 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 14 5 11 47
    7 BUDAI FUTBALL CLUB 30 13 7 10 46
    8 ZTE AKADÉMIA 30 13 6 11 45
    9 PAKSI FC 30 13 5 12 44
    10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 12 8 10 44
    11 GYIRMÓT SE GYŐR 30 13 4 13 43
    12 ÚFC 30 12 7 11 43
    13 PMFC 30 11 6 13 39
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 3 19 27
    15 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 5 0 25 15
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 2 3 25 9
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 30 24 4 2 76
    2 HONVÉD-MFA 30 21 6 3 69
    3 MTK BUDAPEST 30 16 8 6 56
    4 FERENCVÁROSI TC 30 15 6 9 51
    5 MOL VIDI FC 30 15 6 9 51
    6 DVSC-DLA 30 14 6 10 48
    7 ETO FC GYŐR 30 11 9 10 42
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 11 8 11 41
    9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 30 12 4 14 40
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 10 7 13 37
    11 UTE 30 10 5 15 35
    12 DVTK 30 10 3 17 33
    13 PMFC 30 8 4 18 28
    14 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 7 6 17 27
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 7 2 21 23
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 5 4 21 19
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 30 23 2 5 71
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 30 21 5 4 68
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 20 3 7 63
    4 DVSC-DLA 30 19 5 6 62
    5 FERENCVÁROSI TC 30 16 5 9 53
    6 MTK BUDAPEST 29 16 4 9 52
    7 DVTK 30 13 2 15 41
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 30 11 6 13 39
    9 ETO FC GYŐR 29 11 5 13 38
    10 MOL VIDI FC 30 9 6 15 33
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 8 7 15 31
    12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 9 3 18 30
    13 PMFC 30 8 5 17 29
    14 UTE 30 8 4 18 28
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 7 3 20 24
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 5 5 20 20
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 20 2 0 62
    2 FERENCVÁROSI TC 22 18 1 3 55
    3 BUDAÖRS 22 14 3 5 45
    4 DUNAHARASZTI MTK 22 12 3 7 39
    5 REAC SPORTISKOLA SE 22 10 3 9 33
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 22 9 4 9 31
    7 KELEN SC 22 8 6 8 30
    8 VIADUKT SE BIATORBÁGY 22 9 1 12 28
    9 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 22 4 5 13 17
    10 BVSC-ZUGLÓ 22 4 4 14 16
    11 UTE 22 3 4 15 13
    12 DOROGI FC 22 3 0 19 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 22 18 4 0 58
    2 UTE 22 17 1 4 52
    3 KELEN SC 22 14 4 4 46
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 14 2 6 44
    5 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 22 11 8 3 41
    6 DUNAHARASZTI MTK 22 7 5 10 26
    7 SOROKSÁR SPORT CLUB 22 7 4 11 25
    8 VIADUKT SE BIATORBÁGY 22 7 4 11 25
    9 BVSC-ZUGLÓ 22 6 3 13 21
    10 BUDAÖRS 22 4 4 14 16
    11 REAC SPORTISKOLA SE 22 2 4 16 10
    12 DOROGI FC 22 2 3 17 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 16 13 2 1 41
    2 FC HATVAN 16 11 2 3 35
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 11 0 5 33
    4 VÁC VLSE 16 7 2 7 23
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 7 1 8 22
    6 DVTK 16 6 3 7 21
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 16 5 2 9 17
    8 BALMAZÚJVÁROSI FC 16 5 2 9 17
    9 KAZINCBARCIKA 16 0 0 16 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 12 2 0 38
    2 AIRNERGY FC-BMTE 14 12 1 1 37
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 8 1 5 25
    4 DLA-DEAC 14 8 0 6 24
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 2 6 20
    6 MERCEDES-KLC 14 2 2 10 8
    7 DVTK 14 2 1 11 7
    8 ÚFC 14 1 1 12 4
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu