VKLA HUNGAST KUPA: SORSOLÁS - MENETREND - EREDMÉNYEK

A csoport: ETO FC Győr, UTE Labdarúgó Akadémia, ZTE Akadémia, Vasas Kubala Akadémia
B csoport: Ferencvárosi TC, MTK Budapest, Budapest Honvéd-MFA, Illés Akadémia-Haladás

2018.04.28., szombat

09.00 Vasas Kubala Akadémia - UTE Labdarúgó Akadémia
09.55 Vasas Kubala Akadémia - ZTE Akadémia
10.50 ETO FC Győr - ZTE Akadémia
11.45 UTE Labdarúgó Akadémia - ETO FC Győr
12.40 ZTE Akadémia - UTE Labdarúgó Akadémia
13.35 Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr

14.30 Budapest Honvéd-MFA - Illés Akadémia-Haladás
15.25 Ferencvárosi TC - MTK Budapest
16.20 MTK Budapest - Budapest Honvéd-MFA
17.15 Illés Akadémia-Haladás - Ferencvárosi TC
18.10 Budapest Honvéd-MFA - Ferencvárosi TC
19.05 Illés Akadémia-Haladás - MTK Budapest

A folyamatosan frissülő eredményeket honlapunkon a RENDEZVÉNYEINK/HUNGAST KUPA menüpontban lehet majd figyelemmel kísérni.

2018.04.26. 12:01

Vissza

Tabella

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 BudapestFáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu