VKLA ITT Kupa: Szombaton 3 korosztállyal képviseljük Akadémiánkat!

U8-9-es szabályzat:

A labdarúgás versenyszabályai érvényesek! A különbségeket a következőkben ismertetjük:

- Pályaméret: 20x40m
- Kapuméret: 3x2m (kézilabda)
- Büntető terület: 7m-s körív
- Labdaméret: 4
- Játékidő: 15 perc
- Létszám: 4:4 ellen + kapus
- Gól: gólt a pálya teljes területéről el lehet érni, gól után középkezdéssel indul újra a játék
- Partdobás: nincs, a folyamatos támadójáték érdekében a labda lapos passzal hozható játékba, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni, az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát, az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el
- Szögletrúgás: kapusról is van, a sarokpontról történik, az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát
- Szabálytalanságok: szabadrúgást vonnak maguk után
- Büntető: büntetőterületen belüli szabálytalanság esetén büntetőrúgás következik, a büntetőpont a kapu közepétől számított 7 méterre van
- Csere: folyamatos
- Kapus: kirúgásnál a labdának a saját térfélen le kell pattannia, különben közvetett szabadrúgás az ellenfélnek a félpályáról, játékban lévő labdát átrúghat a kapus
- Hazaadás: nincs
- Becsúszás: nincs


U9-es csoportbeosztás:

A csoport: Monor SE, Budatétény SE, Visegrád SE, MTK
B csoport: Gloriett SE, Dunakeszi VSD, Újpest FC, Vasas Kubala Akadémia
C csoport: Cegléd VSE, UTE, Dalnoki Akadémia, Hegyvidék UFC
D csoport: Mezőkövesd Zsóry FC, Bp.Honvéd FC, Carvalho BLSE, Mészöly FS

U9-es sorsolás:

14:00
Monor SE – Budatétény SE
Visegrád SE – MTK
Gloriett SE – Dunakeszi VSD
Újpest FC – Vasas Kubala Akadémia

14:20
Cegléd VSE – UTE
Dalnoki Akadémia – Hegyvidék UFC
Mezőkövesd – Bp.Honvéd FC
Carvalho BLSE – Mészöly FS

14:40
Monor SE – Visegrád SE
Budatétény SE – MTK
Gloriett SE – Újpest FC
Dunakeszi VSD – Vasas Kubala Akadémia

15:00
Cegléd VSE – Dalnoki Akadémia
UTE – Hegyvidék UFC
Mezőkövesd – Carvalho BLSE
Bp.Honvéd FC – Mészöly FS

15:20
Monor SE – MTK
Budatétény SE – Visegrád SE
Gloriett SE – Vasas Kubala Akadémia
Dunakeszi VSD – Újpest FC

15:40
Cegléd VSE – Hegyvidék UFC
UTE – Dalnoki Akadémia
Mezőkövesd – Mészöly FS
Bp.Honvéd FC – Carvalho BLSE

16.00-tól 18.00-ig helyosztók és döntők


U8-as csoportbeosztás:

A csoport: Carvalho BLASE/sárga, Mészöly FS, VSD Dunakeszi, UTE, FTC
B csoport: MTK, Carvalho BLASE/zöld, Dalnoki Akadémia, Újpest FC
C csoport: Budaörs Liver FC, Vasas Kubala Akadémia, Vác VLSE, Bp.Honvéd FC, SC Hírös-Ép

U8-as sorsolás:

08:40
Carvalho BLASE/sárga - Mészöly FS
Budaörs Liver FC - Vasas Kubala Akadémia
Vác VLS  - Bp.Honvéd FC

09:00
VSD Dunakeszi - UTE
MTK  - Carvalho BLASE/zöld
Dalnoki Akadémia - Újpest FC

09:20
FTC - Carvalho BLASE/sárga
SC Hírős-Ép - Budaörs Liver FC
Vasas Kubala Akadémia - Vác VLSE

09:40
Mészöly FS - VSD Dunakeszi
MTK  - Dalnoki Akadémia
Carvalho BLASE/zöld  - Újpest FC

10:00
UTE - FTC
Budaörs Liver FC - Bp.Honvéd FC
Vasas Kubala Akadémia - SC Hírős-Ép

10:20
Carvalho BLASE/sárga - VSD Dunakeszi
Újpest FC - MTK
Carvalho BLASE/zöld  - Dalnoki Akadémia 

10:40
UTE - Mészöly FS
Budaörs Liver FC - Vác VLSE
Bp.Honvéd FC - SC Hírős-Ép

11:00
VSD Dunakeszi - FTC
Carvalho BLASE/sárga – UTE

11:20
Mészöly FS - FTC
Vasas Kubala Akadémia - Bp.Honvéd FC
SC Hírős-Ép - Vác VLSE

11.40-től 13.40-ig helyosztók és döntők


U7-es csoportbeosztás:

A csoport: Monor SE, Dunakanyar Régió UFC, MTK, Hegyvidék UFC, Vasas Kubala Akadémia
B csoport: Gödöllői SK, Mészöly FS, UTE, Őrmező SE, Dalnoki Akadémia

U7-es sorsolás:

09:00
Monor SE – Dunakanyar Régió UFC
Gödöllői SK - Mészöly FS

09:15
MTK – Hegyvidék UFC
UTE - Őrmező SE

09:30
Vasas Kubala Akadémia – Monor SE
Gödöllői SK - Dalnoki Akadémia

09:45
Dunakanyar Régió UFC – MTK
Mészöly FS – UTE

10:00
VKLA - Hegyvidék UFC
Őrmező SE – Dalnoki Akadémia

10:15
Monor SE – MTK
Gödöllői SK – UTE

10:30
Dunakanyar Régió UFC - Hegyvidék UFC
Mészöly FS – Őrmező SE

10:45
Vasas Kubala Akadémia – MTK
UTE - Dalnoki Akadémia

11:00
Monor SE - Hegyvidék UFC
Gödöllői SK – Őrmező SE

11:15
Dunakanyar Régió UFC - Vasas Kubala Akadémia
Mészöly FS - Dalnoki Akadémia

11.30-tól 12.30-ig helyosztók és döntők

U7-es szabályzat:

A labdarúgás versenyszabályai érvényesek! A különbségeket a következőkben ismertetjük:

- Pályaméret: 18x20m
- Kapuméret: 2x1m
- Büntető terület: nincs jelölve
- Labdaméret: 3
- Játékidő: 12 perc
- Létszám: 3:3 ellen (kapus nincs)
- Gól: gólt a pálya teljes területéről el lehet érni, gól után lábbal hozható ismét játékba, az alapvonal mögül, ilyenkor az ellenfél félpályáig visszahúzódva kezdi meg a labdaszerzést
- Partdobás: nincs, a folyamatos támadójáték érdekében a labda lapos passzal hozható játékba, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni, az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát, az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el
- Szögletrúgás: nincs, ha az ellenfélről kerül a labda az alapvonal mögé, lábbal hozható ismét játékba az alapvonal mögül, ilyenkor az ellenfél félpályáig visszahúzódva kezdi meg a labdaszerzést
- Szabálytalanságok: szabadrúgást vonnak maguk után
- Büntető: ebben a korosztályban nincs büntetőrúgás
- Csere: folyamatos
- Becsúszás: nincs

2018.11.15. 13:57

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 14 9 2 3 29
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 8 2 4 26
    3 FERENCVÁROSI TC 14 8 1 5 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 4 4 22
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 5 3 6 18
    6 MTK BUDAPEST 14 4 3 7 15
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 4 2 8 14
    8 DVSC-DLA 14 3 1 10 10
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 11 2 1 35
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 3 3 27
    3 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    4 MTK BUDAPEST 14 6 3 5 21
    5 DVSC-DLA 14 4 2 8 14
    6 ETO FC GYŐR 14 3 5 6 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 3 4 7 13
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 1 5 8 8
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 12 2 0 38
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 1 5 25
    3 DVSC-DLA 14 7 1 6 22
    4 FERENCVÁROSI TC 14 6 2 6 20
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 5 2 7 17
    6 ETO FC GYŐR 14 4 4 6 16
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 3 4 7 13
    8 MTK BUDAPEST 14 3 0 11 9
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 11 3 1 36
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 10 4 1 34
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 10 2 3 32
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 7 6 2 27
    5 PMFC 15 8 2 5 26
    6 DVSC-DLA 15 7 5 3 26
    7 ETO FC GYŐR 15 7 2 6 23
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 5 4 23
    9 MTK BUDAPEST 15 5 4 6 19
    10 PAKSI FC 15 5 2 8 17
    11 DVTK 15 4 4 7 16
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 15 4 3 8 15
    13 FERENCVÁROSI TC 15 3 5 7 14
    14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 4 0 11 12
    15 UTE 15 2 6 7 12
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 0 1 14 1
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 13 2 0 41
    2 FERENCVÁROSI TC 15 13 1 1 40
    3 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 12 0 3 36
    4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 10 1 4 31
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 2 4 29
    6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 9 0 6 27
    7 MTK BUDAPEST 15 8 1 6 25
    8 UTE 15 6 2 7 20
    9 ETO FC GYŐR 15 6 1 8 19
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 0 9 18
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 4 2 9 14
    12 DVTK 15 3 2 10 11
    13 PMFC 15 3 1 11 10
    14 MOL FEHÉRVÁR FC 15 2 3 10 9
    15 DVSC-DLA 15 2 3 10 9
    16 PAKSI FC 15 1 5 9 8
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 0 8 9
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 7 0 4 21
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 8 0 3 24
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 1 0 10 3
    6 DOROGI FC 11 1 1 9 4
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 10 0 1 30
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 1 1 9 4
    9 BUDAÖRS 11 3 2 6 11
    10 KELEN SC 11 7 1 3 22
    11 UTE 11 5 2 4 17
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 5 2 4 17
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 2 6 11
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 3 1 7 10
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 0 2 9 2
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 3 3 5 12
    6 DOROGI FC 11 4 2 5 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 9 0 2 27
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 0 2 9 2
    9 BUDAÖRS 11 3 4 4 13
    10 KELEN SC 11 6 2 3 20
    11 UTE 11 10 1 0 31
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 4 2 5 14
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 DOROGI FC 8 6 1 1 19
    3 NYERGESÚJFALU SE 8 6 1 1 19
    4 ÚFC 8 5 1 2 16
    5 VÁC VÁROS LSE 8 4 1 3 13
    6 BSE PALÓC FARKASOK USE 8 3 0 5 9
    7 CSEPEL FC 8 1 1 6 4
    8 BVSC-ZUGLÓ 8 1 1 6 4
    9 ASTRA-ALEF HFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 AIRNERGY FC-BMTE 11 10 0 1 30
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 1 2 25
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 7 0 4 21
    5 ASTRA-ALEF HFC 11 4 2 5 14
    6 ÚFC 11 2 1 8 7
    7 DVTK 11 2 0 9 6
    8 MERCEDES-KLC 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 10 10 0 0 30
    2 COMPLEXPRESS-METIS NFC 10 8 1 1 25
    3 MONORI SE 10 7 1 2 22
    4 NYÍRSÉG NŐI SC 10 7 0 3 21
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 6 1 3 19
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 4 1 5 13
    7 BVSC-ZUGLÓ 10 3 1 6 10
    8 VÁC-DEÁKVÁR SE 10 3 1 6 10
    9 REAC SISE-FEMINA 10 3 0 7 9
    10 UFC GYÖMRŐ 10 1 0 9 3
    11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 10 0 0 10 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu