VKLA Lapszemle: Universiadén a Vasas

Augusztus 19. és 30. között került sor Taipeiben a 29. Nyári Universiadéra, amelyen összesen tizennégy kötelező (atlétika, kosárlabda, evezés, labdarúgás, torna, ritmikus sportgimnasztika, judo, úszás, nyíltvízi úszás, vízilabda, búvárúszás, asztalitenisz, tenisz, röplabda és taekwondo) és hét választható sportágban (vívás, tollaslabda, golf, roller sport, súlyemelés, wushu) mérik össze tudásukat a világ legjobb egyetemista sportolói.
A rangos sporteseményen ezúttal is lesznek vasasos érdekeltek. A vívóknál a friss felnőtt világbajnok kardozónk, Szatmári András lép pástra, a párbajtőrözőknél pedig Bányai Zsombornak szurkolhatunk. György Réka, Galamb Szimonetta és Sós Dániel az úszószámokban érdekeltek, Farkas Fanni a női kosárválogatottat erősíti, míg férfi kosárlabdában Peringer Balázs és Garamvölgyi Ákos képviseli klubunkat, a tornászok között pedig az ifjúsági olimpiai ezüstérmes, Kardos Botond.

forrás: vasassc.hu

2017.08.21. 10:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 PMFC 5 4 1 0 13
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    3 Videoton FC 4 4 0 0 12
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 4 0 0 12
    5 UTE 4 4 0 0 12
    6 ZTE AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    7 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 2 0 2 6
    8 PAKSI FC 4 1 2 1 5
    9 Budai Futball Club 4 1 1 2 4
    10 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 1 0 3 3
    11 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 0 3 3
    12 SZEKSZÁRDI UFC 5 0 2 3 2
    13 ÚFC 4 0 1 3 1
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 0 4 0
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PMFC 4 3 1 0 10
    2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 3 1 0 10
    3 UTE 4 3 0 1 9
    4 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 2 0 8
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 2 1 1 7
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    8 ZTE AKADÉMIA 4 1 3 0 6
    9 Videoton FC 4 1 2 1 5
    10 ÚFC 4 1 2 1 5
    11 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 1 1 2 4
    12 Budai Futball Club 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 1 3 1
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 0 1 3 1
    16 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 3 1 0 10
    2 KTE Labdarúgó Akadémia 4 3 1 0 10
    3 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    4 UTE 4 3 0 1 9
    5 ZTE AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 1 1 7
    8 Budai Futball Club 4 2 0 2 6
    9 ÚFC 4 2 0 2 6
    10 PMFC 4 2 0 2 6
    11 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 2 0 2 6
    12 Videoton FC 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 1 0 3 3
    15 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    16 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 13
    2 VIDEOTON FC 3 3 0 0 9
    3 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    4 HONVÉD-MFA 4 2 1 1 7
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 1 1 7
    6 DVTK 4 2 0 2 6
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 2 1 5
    8 ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4
    9 UTE 4 1 1 2 4
    10 FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 4
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 1 1 2 4
    12 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    13 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 PMFC 3 1 0 2 3
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    2 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    3 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    4 DVTK 4 3 0 1 9
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 8
    6 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    7 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 0 2 6
    10 DVSC-DLA 3 1 1 1 4
    11 UTE 4 1 0 3 3
    12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 0 1 3 1
    14 PMFC 3 0 1 2 1
    15 VIDEOTON FC 3 0 0 3 0
    16 ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0
  •   M GY D V P
    1 BUDAÖRS 4 3 0 1 9
    2 REAC SPORTISKOLA SE 4 2 1 1 7
    3 FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 6
    4 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 2 0 1 6
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 6
    6 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    7 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    8 UTE 3 0 2 1 2
    9 DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 1
    10 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 0 1 2 1
    11 KELEN SC 3 0 1 2 1
    12 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 0 1 2 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 3 0 0 9
    2 FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 9
    3 UTE 2 2 0 0 6
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 1 1 1 4
    5 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    6 KELEN SC 3 1 0 2 3
    7 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 1 0 2 3
    9 REAC SPORTISKOLA SE 3 0 2 1 2
    10 DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 0 1 2 1
    12 BUDAÖRS 2 0 1 1 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 9
    2 FC HATVAN 2 2 0 0 6
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 6
    4 BALMAZÚJVÁROSI FC 2 1 0 1 3
    5 DVTK 2 0 1 1 1
    6 VÁC VLSE 2 0 1 1 1
    7 KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 0 2 0
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 9
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 9
    3 AIRNERGY FC-BMTE 2 1 0 1 3
    4 DLA-DEAC 3 1 0 2 3
    5 DVTK 2 1 0 1 3
    6 ÚFC 3 1 0 2 3
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 1 0 1
    8 MERCEDES-KLC 3 0 1 2 1
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu