Női Női csapataink 2 korosztállyal vesznek részt a hétvégi Sátor Kupán

U19-es korosztály - résztvevő csapatok: Szolnok Fanatic, Tatai AC, Kelen SC, UFC Gyömrő, Vasas Kubala Akadémia, Olasz FS Debrecen

Időrend:

09:00-09:38
Szolnok Fanatic - Kelen SC
Tatai AC - Vasas Kubala Akadémia

09:40-09:58
UFC Gyömrő - Olasz FS Debrecen

10:00-10:18
Szolnok Fanatic - Tatai AC

10:20-10:38
UFC Gyömrő – Vasas Kubala Akadémia
Kelen SC - Olasz FS Debrecen

11:00-11:18
Olasz FS Debrecen - Vasas Kubala Akadémia
Szolnok Fanatic - UFC Gyömrő
Tatai AC - Kelen SC

11:40-11:58
Vasas Kubala Akadémia – Szolnok Fanatic
Tatai AC - Olasz FS Debrecen

12.00-12.18
Kelen SC - UFC Gyömrő

12.20-12.38
Szolnok Fanatic - Olasz FS Debrecen
Tatai AC - UFC Gyömrő
Kelen SC - Olasz FS Debrecen

13.00-tól eredményhirdetés


U16-os korosztály - résztvevő csapatok:

A csoport: UFC Gyömrő, Reklám Press Skorpió, BVSC-Zugló, Kelen SC I.
B csoport: Airnergy HFC, Kelen SC II., Vasas Kubala Akadmémia, BSE Palóc Farkasok USE

09:00-09:18
UFC Gyömrő – BVSC
Airnergy HFC - Vasas Kubala Akadémia
Reklám Press Skorpió - Kelen SC I.

09:20-09:38
Kelen SC II. – BSE Palóc Farkasok USE

09:40-09:58
UFC Gyömrő – Reklám Press Skorpió
BVSC - Kelen SC I.

10:00-10:18
Airnergy HFC – Kelen SC II.
Vasas Kubala Akadémia – BSE Palóc Farkasok

10:20-10:38
UFC Gyömrő – Kelen SC I.

10:40-10:58
Airnergy HFC – BSE Palóc Farkasok
Reklám Press Skorspió – BVSC
Kelen SC II. – Vasas Kubala Akadémia

11.20-tól Középdöntők 1-3.
11.40-től Középdöntő 4.
12.00-től Elődöntők 1-2.
12.20-tól Elődöntők 3-4. és helyosztók 7-8.
12.40-től Helyosztók 1-5.
13.00-tól eredményhirdetés

2018.12.13. 10:28

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 6 5 0 1 15
    2 FERENCVÁROSI TC 6 4 0 2 12
    3 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 3 1 1 10
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 3 1 2 10
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 1 3 7
    6 BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 1 2 2 5
    7 MTK BUDAPEST 6 1 1 4 4
    8 DVSC-DLA 6 1 0 5 3
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    2 FERENCVÁROSI TC 4 3 1 0 10
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 0 1 9
    4 MTK BUDAPEST 3 2 1 0 7
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    7 ETO FC GYŐR 4 0 1 3 1
    8 DVSC-DLA 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 3 1 0 10
    3 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    4 MTK BUDAPEST 3 2 0 1 6
    5 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    6 ETO FC GYŐR 4 1 0 3 3
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 0 2 2 2
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 10
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 2 0 8
    5 PAKSI FC 4 2 1 1 7
    6 DVSC-DLA 4 2 1 1 7
    7 PMFC 4 2 1 1 7
    8 DVTK 4 2 0 2 6
    9 FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 5
    10 MTK BUDAPEST 4 1 2 1 5
    11 MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 1 2 4
    12 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    13 ETO FC GYŐR 4 1 0 3 3
    14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 UTE 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 3 0 1 9
    5 FERENCVÁROSI TC 4 3 0 1 9
    6 MTK BUDAPEST 4 2 0 2 6
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 0 2 6
    8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 UTE 4 2 0 2 6
    10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 0 2 6
    11 PAKSI FC 4 1 1 2 4
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 0 3 3
    13 PMFC 4 1 0 3 3
    14 DVTK 4 0 1 3 1
    15 DVSC-DLA 4 0 0 4 0
    16 ETO FC GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 3 3 0 0 9
    2 METIS NFC 2 2 0 0 6
    3 NYÍRSÉG NŐI SC 2 2 0 0 6
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 6
    5 MONORI SE 2 1 0 1 3
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3
    7 VÁC-DEÁKVÁR SE 3 1 0 2 3
    8 UFC GYÖMRŐ 3 1 0 2 3
    9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    10 BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0
    11 REAC SISE-FEMINA 3 0 0 3 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu