VKLA Sorsoltak a női mezőnyben - menetrend a cikkben!

Az NB II és a női Magyar Kupa párosításait is kihúzták az MLSZ székházában kedd délelőtt, a Vasas Kubala Akadémia felnőtt női csapata mindkét sorozatban érintett.

A női NB II 2020-2021-es szezonjába 27 csapat nevezett, a Nyugati csoportban 13, a Keleti csoportban pedig 14 együttes fog szerepelni. Új a mezőnyben a Cigándi SE, a Nagymágocs Nagyközségi SE, a Szolnoki MÁV UFC, a 2011 Champion FC, az FC Hatvan, a Gyula és Környéke Gyermek SCE, a Kazincbarcikai SC FC, a Nimród SE, a Puskás FC, a Szentlőrinci SE; hiányzik viszont a a Metis Női FC, a Ziccer Női Labdarúgó SE, a Vác-Deákvár SE, a REAC Sportiskola SE és az Első Mosonmagyaróvári TE 1094.

A második vonal küzdelmei augusztus 29-én indulnak.

1. forduló:

Nyugati csoport:

Nimród SE–FC Ajka
MLE–Pápai ELC
Puskás FC–SC Sopron
2011 Champion FC–Fehérvár FC
Szentlőrinci SE–Csepel Utánpótlás SE
Balatonfüredi FC–ZTE FC
Szabadnapos: Levegő-Energia HFC


Keleti csoport:

Hajdúszoboszlói SE–Soroksár SC
Nyíregyháza SFC–Cigándi SE
Nyírség Női SCE–Monori SE
Jobsforward Kft.–Kazincbarcika SC FC
FC Hatvan–Vasas Kubala Akadémia
BVSC-Zugló Közhasznú Egyesület–Gyula és Környéke Gyermek SCE
Szolnoki MÁV UFC–Nagymágocs Nagyközségi SE

A Magyar Kupa beosztása is elkészült. A sorozatba szerte az országból neveztek női klubok, az NB I-es csapatok a 3. fordulótól csatlakoznak be az augusztus 15-én induló a versengésbe. A sorsoláson először az dőlt el, hogy Nyugaton az MLE, míg Keleten a Nyírség és a Hajdúszoboszló lesz az erőnyerő, ezek azok az együttesek, amelyek a második körtől szerepelnek a kupában.


Nyugati csoport:

1. forduló (augusztus 15.)

Balatonfüredi FC – 2011 Champion FC
Jobsforward Kft. – Puskás FC
ZTE FC – FC Ajka
Levegő-Energia HFC – SC Sopron
Nimród SE – Pápai ELC
Fehérvár FC – Vasas Kubala Akadémia
Szentlőrinci SE – BVSC-Zugló Közhasznú Egyesület

2. forduló (augusztus 22.)

Nimród SE/Pápai ELC – Szentlőrinci SE/BVSC-Zugló Közhasznú Egyesület
Levegő-Energia HFC/SC Sopron – Fehérvár FC/Vasas Akadémia
Balatonfüredi FC/2011 Champion FC – ZTE FC/FC Ajka
Jobsforward Kft./Puskás FC – MLE


Keleti csoport:

1. forduló (augusztus 15.)

Gyula és Környéke Gyermek SCE – Soroksár SC
Cigándi SE – FC Hatvan
Aranybácska Egyesület – Nagymágocs Nagyközségi SE
Vác-Deákvár SE – Szolnoki MÁV UFC
Nyíregyháza SFC – Csepel Utánpótlás SE
Monori SE – Kazincbarcika SC FC

2. forduló (augusztus 22.)

Nyírség Női SCE – Monori SE/Kazincbarcika SC FC
Gyula és Környéke Gyermek SCE/Soroksár SC – Hajdúszoboszló
Vác-Deákvár SE/Szolnoki MÁV UFC – Nyíregyháza SFC/Csepel Utánpótlás SE
Cigándi SE/FC Hatvan – Nagymágocs Nagyközségi SE/Aranybácska Egyesület

A sorozatok teljes menetrendje hamarosan elérhető lesz az adatbank.mlsz.hu oldalon.

mlsz.hu

2020.07.23. 12:09

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 14 9 2 3 29
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 8 2 4 26
    3 FERENCVÁROSI TC 14 8 1 5 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 4 4 22
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 5 3 6 18
    6 MTK BUDAPEST 14 4 3 7 15
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 4 2 8 14
    8 DVSC-DLA 14 3 1 10 10
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 20 16 3 1 51
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 19 13 3 3 42
    3 MTK BUDAPEST 18 8 3 7 27
    4 FERENCVÁROSI TC 19 7 6 6 27
    5 DVSC-DLA 19 6 2 11 20
    6 ETO FC GYŐR 19 4 7 8 19
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 19 3 5 11 14
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 17 1 5 11 8
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 18 15 2 1 47
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 19 11 2 6 35
    3 DVSC-DLA 19 11 1 7 34
    4 FERENCVÁROSI TC 18 8 2 8 26
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 7 3 8 24
    6 ETO FC GYŐR 17 4 4 9 16
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 18 3 4 11 13
    8 MTK BUDAPEST 17 4 0 13 12
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 19 14 4 1 46
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 19 13 5 1 44
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 19 12 3 4 39
    4 DVSC-DLA 19 10 5 4 35
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 9 6 4 33
    6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 8 6 4 30
    7 ETO FC GYŐR 18 8 3 7 27
    8 PMFC 18 8 2 8 26
    9 DVTK 18 6 4 8 22
    10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 19 7 0 12 21
    11 MTK BUDAPEST 19 5 6 8 21
    12 FERENCVÁROSI TC 19 4 7 8 19
    13 PAKSI FC 18 5 3 10 18
    14 MOL FEHÉRVÁR FC 19 5 3 11 18
    15 UTE 19 2 6 11 12
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 1 1 16 4
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 19 16 3 0 51
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 19 16 0 3 48
    3 FERENCVÁROSI TC 19 15 2 2 47
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 19 13 2 4 41
    5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 13 1 4 40
    6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 19 10 2 7 32
    7 MTK BUDAPEST 19 9 2 8 29
    8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 7 0 11 21
    9 UTE 19 6 3 10 21
    10 ETO FC GYŐR 18 6 2 10 20
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 5 2 12 17
    12 DVTK 18 4 2 12 14
    13 PAKSI FC 18 3 5 10 14
    14 PMFC 18 4 1 13 13
    15 DVSC-DLA 19 3 4 12 13
    16 MOL FEHÉRVÁR FC 19 2 3 14 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 12 11 1 0 34
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 13 3 1 9 10
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 13 9 0 4 27
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 12 8 0 4 24
    5 REAC SPORTISKOLA SE 13 2 0 11 6
    6 DOROGI FC 13 1 1 11 4
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 13 11 1 1 34
    8 BVSC-ZUGLÓ 13 2 1 10 7
    9 BUDAÖRS 12 3 2 7 11
    10 KELEN SC 13 8 2 3 26
    11 UTE 13 6 3 4 21
    12 DUNAHARASZTI MTK 12 5 2 5 17
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 13 12 1 0 37
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 13 3 2 8 11
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 13 4 1 8 13
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 13 0 2 11 2
    5 REAC SPORTISKOLA SE 13 5 3 5 18
    6 DOROGI FC 13 5 2 6 17
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 13 11 0 2 33
    8 BVSC-ZUGLÓ 13 0 2 11 2
    9 BUDAÖRS 12 3 4 5 13
    10 KELEN SC 13 7 2 4 23
    11 UTE 13 12 1 0 37
    12 DUNAHARASZTI MTK 12 4 2 6 14
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 DOROGI FC 8 6 1 1 19
    3 NYERGESÚJFALU SE 8 6 1 1 19
    4 ÚFC 8 5 1 2 16
    5 VÁC VÁROS LSE 8 4 1 3 13
    6 BSE PALÓC FARKASOK USE 8 3 0 5 9
    7 CSEPEL FC 8 1 1 6 4
    8 BVSC-ZUGLÓ 8 1 1 6 4
    9 ASTRA-ALEF HFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 AIRNERGY FC-BMTE 12 11 0 1 33
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 8 1 3 25
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 7 0 4 21
    5 ASTRA-ALEF HFC 11 4 2 5 14
    6 DVTK 12 3 0 9 9
    7 ÚFC 11 2 1 8 7
    8 MERCEDES-KLC 12 0 1 11 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 12 11 1 0 34
    2 COMPLEXPRESS-METIS NFC 12 10 1 1 31
    3 MONORI SE 12 9 1 2 28
    4 NYÍRSÉG NŐI SC 11 8 0 3 24
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 7 2 3 23
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 4 1 5 13
    7 BVSC-ZUGLÓ 12 3 1 8 10
    8 VÁC-DEÁKVÁR SE 12 3 1 8 10
    9 REAC SISE-FEMINA 11 3 0 8 9
    10 UFC GYÖMRŐ 11 1 0 10 3
    11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu