VKLA Színes programok három napon át - frissülő eredményekkel jelentkezünk!

Akadémiánk hétvégi programja ezúttal már ma délután elkezdődik és egészen vasárnapig, három napon át fog tartani.

A sort ma 15 órától a REAC Szántóföld utcai létesítményében kezdi U12-13-as korosztályunk. Horváth Gábor vezetőedző fiai továbbra is veretlenek szeretnének maradni, Nagy Szilárd vezetőedző labdarúgói pedig gyarapítanák pontjaik számát. Szombaton már több helyszínen zajlanak az események: Újpesten Bozsik-programon pattog a labda, hazai környezetben bajnoki mérkőzések és nemzetközi felkészülési meccs lesz, de utazni is fogunk, ezúttal Paks és Felcsút a célállomás. Vasárnap a Népligetben minitorna, a REAC rendezésében Bozsik fesztivál és a Fáy utcában női bajnoki találkozó zárja majd a hétvégi dömpinget.

Részletes program:

MLSZ U19 II. osztály - 23. forduló
Paksi FC - Vasas Kubala Akadémia: 3-3
2019.04.13., szombat 11.00
Paksi FC Stadion
7030 Paks, Fehérvári út 29.

MLSZ U17 II. osztály - 23. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ZTE Akadémia: 4-0
2019.04.13., szombat 12.30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

MLSZ U16 II. osztály - 23. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ZTE Akadémia: 1-3
2019.04.13., szombat 10.30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

MLSZ U15 I. osztály - 23. forduló
Puskás Akadémia FC - Vasas Kubala Akadémia: 6-1
2019.04.13., szombat 13.00
8086 Felcsút, Fő utca 176.

MLSZ U14 I. osztály - 23. forduló
Puskás Akadémia FC - Vasas Kubala Akadémia: 3-1
2019.04.13., szombat 13.00
8086 Felcsút, Fő utca 176.

MLSZ U13 I. osztály Közép-Nyugat - 18. forduló: 
REAC - Vasas Kubala Akadémia: 2-6
2019.04.12., péntek 15.00
1151 Budapest, Szántóföld u. 1-5.

MLSZ U12 I. osztály Közép-Nyugat - 18. forduló: 
REAC - Vasas Kubala Akadémia: 0-6
2019.04.12., péntek 15.00
1151 Budapest, Szántóföld u. 1-5.

U11 Bozsik torna
2019.04.13., szombat 09.00
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fiumei út 2.

U10 Bozsik torna
2019.04.13., szombat 09.00
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fiumei út 2.

U10 Vasas Kubala Akadémia - FK Borac
nemzetközi felkészülési mérkőzés
2019.04.13., szombat 14.00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U9 Bozsik fesztivál
2019.04.14., vasárnap 11.00
1151 Budapest, Szántóföld utca 1-5.

U8 Bozsik fesztivál
2019.04.14., vasárnap 11.00
1151 Budapest, Szántóföld utca 1-5.

U7 Bozsik fesztivál
2019.04.14., vasárnap 13.30
1151 Budapest, Szántóföld utca 1-5.

U7 Minitorna
2019.04.14., vasárnap 10.00
1101 Budapest, Kismartoni út 4.

BLSZ Női bajnokság - 10. forduló
Kormányőr SE - Vasas Akadémia
2019.04.13., szombat 11.00
1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 28.

Leány U19 Észak-Keleti csoport - 14. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Nyíregyháza Spartacus FC
2019.04.14., vasárnap 13.00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Hajrá Vasas Kubala!

2019.04.12. 10:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 PMFC 24 18 4 2 58
    2 MOL VIDI FC 24 18 2 4 56
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 17 4 3 55
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 24 17 2 5 53
    5 UTE 24 14 1 9 43
    6 ZTE AKADÉMIA 24 11 6 7 39
    7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 24 11 2 11 35
    8 PAKSI FC 24 9 6 9 33
    9 ÚFC 24 9 4 11 31
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 24 9 3 12 30
    11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 24 8 2 14 26
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 24 7 3 14 24
    13 SZOLNOKI MÁV UP. FC 24 7 2 15 23
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 24 5 5 14 20
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 24 5 1 18 16
    16 SZEKSZÁRDI UFC 24 1 5 18 8
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 15 7 2 52
    2 UTE 24 16 3 5 51
    3 MOL VIDI FC 24 15 5 4 50
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 24 14 7 3 49
    5 PAKSI FC 24 12 5 7 41
    6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 24 11 4 9 37
    7 ZTE AKADÉMIA 24 10 7 7 37
    8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 24 10 7 7 37
    9 ÚFC 24 9 7 8 34
    10 SZOLNOKI MÁV UP. FC 24 9 6 9 33
    11 PMFC 23 9 5 9 32
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 24 6 4 14 22
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 23 4 8 11 20
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 24 5 3 16 18
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 24 4 4 16 16
    16 SZEKSZÁRDI UFC 24 0 2 22 2
  •   M GY D V P
    1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 24 20 2 2 62
    2 MOL VIDI FC 24 16 1 7 49
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 14 2 8 44
    4 UTE 24 13 5 6 44
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 24 13 3 8 42
    6 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 24 11 4 9 37
    7 BUDAI FUTBALL CLUB 24 10 6 8 36
    8 PMFC 24 10 4 10 34
    9 GYIRMÓT SE GYŐR 24 10 4 10 34
    10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 24 9 6 9 33
    11 ÚFC 24 9 6 9 33
    12 PAKSI FC 24 9 5 10 32
    13 ZTE AKADÉMIA 24 8 6 10 30
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 24 6 3 15 21
    15 SZOLNOKI MÁV UP. FC 24 3 0 21 9
    16 SZEKSZÁRDI UFC 24 1 3 20 6
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 24 20 3 1 63
    2 HONVÉD-MFA 24 16 5 3 53
    3 FERENCVÁROSI TC 24 13 5 6 44
    4 MTK BUDAPEST 21 13 5 3 44
    5 MOL VIDI FC 24 12 5 7 41
    6 DVSC-DLA 24 10 5 9 35
    7 ETO FC GYŐR 23 8 8 7 32
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 23 9 4 10 31
    9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 24 8 7 9 31
    10 DVTK 23 8 3 12 27
    11 UTE 24 8 3 13 27
    12 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 7 4 13 25
    13 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 24 7 3 14 24
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 23 6 1 16 19
    15 PMFC 23 5 3 15 18
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 24 4 4 16 16
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 23 18 2 3 56
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 23 16 3 4 51
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 23 15 4 4 49
    4 DVSC-DLA 24 14 4 6 46
    5 FERENCVÁROSI TC 23 13 4 6 43
    6 MTK BUDAPEST 21 12 3 6 39
    7 DVTK 24 12 1 11 37
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 24 11 3 10 36
    9 ETO FC GYŐR 22 9 2 11 29
    10 UTE 24 7 3 14 24
    11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 24 7 2 15 23
    12 MOL VIDI FC 24 6 5 13 23
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 23 5 6 12 21
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 23 6 1 16 19
    15 PMFC 23 5 4 14 19
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 24 5 3 16 18
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 19 18 1 0 55
    2 FERENCVÁROSI TC 19 15 1 3 46
    3 BUDAÖRS 19 14 2 3 44
    4 DUNAHARASZTI MTK 19 11 2 6 35
    5 SOROKSÁR SPORT CLUB 19 8 4 7 28
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 19 8 1 10 25
    7 KELEN SC 19 7 4 8 25
    8 REAC SPORTISKOLA SE 18 6 3 9 21
    9 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 19 4 3 12 15
    10 BVSC-ZUGLÓ 19 4 3 12 15
    11 UTE 18 2 4 12 10
    12 DOROGI FC 19 2 0 17 6
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 19 16 3 0 50
    2 UTE 19 14 1 4 43
    3 KELEN SC 19 12 3 4 39
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 19 11 6 2 39
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 19 11 2 6 35
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 19 7 4 8 25
    7 DUNAHARASZTI MTK 19 6 5 8 22
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 19 6 3 10 21
    9 BVSC-ZUGLÓ 19 5 3 11 18
    10 BUDAÖRS 19 4 4 11 16
    11 REAC SPORTISKOLA SE 19 1 3 15 6
    12 DOROGI FC 19 1 3 15 6
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 13 10 2 1 32
    2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 13 9 0 4 27
    3 FC HATVAN 11 7 1 3 22
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 6 1 6 19
    5 VÁC VLSE 12 5 2 5 17
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 12 4 2 6 14
    7 BALMAZÚJVÁROSI FC 12 4 2 6 14
    8 DVTK 11 3 2 6 11
    9 KAZINCBARCIKA 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 13 11 2 0 35
    2 AIRNERGY FC-BMTE 12 10 1 1 31
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 9 1 3 28
    4 DLA-DEAC 12 7 0 5 21
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 12 5 2 5 17
    6 DVTK 12 3 1 8 10
    7 MERCEDES-KLC 13 2 2 9 8
    8 ÚFC 11 2 1 8 7
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 10 0 0 10 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu