VKLA U10-11: Hétvégén fedett pályán pattog a labda!

U11 korosztályú Sátor Kupa
2018.12.09., vasárnap 08.55 - 2100 Gödöllő, Táncsics M. u.

A csoport: 1908 SZAC, Ikarus BSE piros, Mogyoród KSK, Debreceni LA II., Tökmag FS, Bp. Honvéd FC
B csoport: RAFC, Fővárosi Vízművek SK., Ikarus BSE kék, MSK N. Lucenec, RKSK, FTC
C csoport: Gödöllői SK, ASI-Dinamo SE, Péceli SE, Vasas Kubala Akadémia, VS Dunakeszi, Debreceni LA I

08:20-08:35
1908 SZAC – Mogyoród KSK
RAFC – Ikarus BSE kék
Gödöllői SK – Péceli SE

08:38-08:53
Ikarus BSE piros – Tökmag FS
Fővárosi Vízművek SK – RKSK
ASI-Dinamo SE – VS Dunakeszi

08:55-09:10
Debreceni LA II. – Bp. Honvéd FC
MSK N. Lucenec – FTC
Vasas Kubala Akadémia – Debreceni LA I.

09:13-09:28
1908 SZAC – Tökmag FS
RAFC – RKSK
Gödöllői SK – VS Dunakeszi

09:30-09:45
Mogyoród KSK – Bp. Honvéd FC
Ikarus BSE kék – FTC
Péceli SE – Debreceni LA I.

09:48-10:03
Ikarus BSE piros – Debreceni LA II.
Fővárosi Vízművek SK – MSK N. Lucenec
ASI-Dinamo SE – Vasas Kubala Akadémia

10:05-10:20
1908 SZAC – Bp. Honvéd FC
RAFC – FTC
Gödöllői SK – Debreceni LA I.

10:25-10:40
Debreceni LA II. – Tökmag FS
MSK N. Lucenec – RKSK
Vasas Kubala Akadémia – VS Dunakeszi

10:43-10:58
Mogyoród KSK – Ikarus BSE piros
Fővárosi Vízművek SK – Ikarus BSE kék
ASI-Dinamo SE – Péceli SE

11:00-11:15
1908 SZAC – Debreceni LA II.
RAFC – MSK N. Lucenec
Gödöllői SK – Vasas Kubala Akadémia

11:18-11:33
Ikarus BSE piros – Bp. Honvéd FC
Fővárosi Vízművek SK – FTC
ASI-Dinamo SE – Debreceni LA I.

11:35-11:50
Mogyoród KSK – Tökmag FS
Ikarus BSE kék – RKSK
Péceli SE – VS Dunakeszi

11:55-12:10
SZAC – Ikarus BSE piros
RAFC – Fővárosi Vízművek SK
Gödöllői SK – ASI-Dinamo SE

12:13-12:28
Tökmag FS – Bp. Honvéd FC
RKSK – FTC
VS Dunakeszi – Debreceni LA I.

12:30-12:45
Mogyoród KSK – Debreceni LA II.
Ikarus BSE kék – MSK N. Lucenec
Vasas Kubala Akadémia – Péceli SE

12.50 Középdöntők, helyosztó a 13. helyért
13.10 Középdöntők, helyosztó a 11. helyért
13.30 Elődöntők, helyosztó a 9. helyért
13.50 Elődöntők, helyosztó a 7. helyért
14.10 Helyosztók az 1-6. helyért
14.30 Eredményhirdetés


U10 Főnix Kupa
2018.12.09., vasárnap 14.00 - 8000 Székesfehérvár, Gombócleső u. hrsz. 4054/1

Résztvevő csapatok: Mezőkövesd,  Vasas Kubala Akadémia, Dunakanyar UFC, SC Sopron, SZEOL SC, Haladás VSE, Siófok, Gyirmót SE

14.00
Mezőkövesd - Vasas Kubala Akadémia
Dunakanyar UFC - SC Sopron

14.15
SZEOL SC - Haladás VSE
Siófok - Gyirmót SE

14.30
Mezőkövesd - Dunakanyar UFC
Vasas Kubala Akadémia - SC Sopron

14.45
SZEOL SC - Siófok
Haladás VSE - Gyirmót SE

15.00
Mezőkövesd - SC Sopron
Vasas Kubala Akadémia - Dunakanyar UFC

15.15
SZEOL SC - Gyirmót SE
Haladás VSE - Siófok

15.30
Mezőkövesd - SZEOL SC
Vasas Kubala Akadémia - Haladás VSE

15.45
Dunakanyar UFC - Siófok
SC Sopron - Gyirmót SE

16.00
Mezőkövesd - Haladás VSE
Vasas Kubala Akadémia - Siófok

16.15
Dunakanyar UFC - Gyirmót SE
SC Sopron - SZEOL SC

16.30
Mezőkövesd - Siófok
Vasas Kubala Akadémia - Gyirmót SE

16.45
Dunakanyar UFC - SZEOL SC
SC Sopron - Haladás VSE

17.00
Mezőkövesd - Gyirmót SE
Vasas Kubala Akadémia - SZEOL SC

17.15
Dunakanyar UFC - Haladás VSE
SC Sopron - Siófok

2018.12.07. 13:33

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 14 9 2 3 29
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 8 2 4 26
    3 FERENCVÁROSI TC 14 8 1 5 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 4 4 22
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 5 3 6 18
    6 MTK BUDAPEST 14 4 3 7 15
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 4 2 8 14
    8 DVSC-DLA 14 3 1 10 10
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 12 2 1 38
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 3 3 27
    3 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    4 MTK BUDAPEST 14 6 3 5 21
    5 ETO FC GYŐR 15 4 5 6 17
    6 DVSC-DLA 15 4 2 9 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 3 4 8 13
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 1 5 8 8
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 13 2 0 41
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 1 5 25
    3 DVSC-DLA 15 7 1 7 22
    4 FERENCVÁROSI TC 14 6 2 6 20
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 6 2 7 20
    6 ETO FC GYŐR 15 4 4 7 16
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 3 4 7 13
    8 MTK BUDAPEST 14 3 0 11 9
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 11 3 1 36
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 10 4 1 34
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 10 2 3 32
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 7 6 2 27
    5 PMFC 15 8 2 5 26
    6 DVSC-DLA 15 7 5 3 26
    7 ETO FC GYŐR 15 7 2 6 23
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 5 4 23
    9 MTK BUDAPEST 15 5 4 6 19
    10 PAKSI FC 15 5 2 8 17
    11 DVTK 15 4 4 7 16
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 15 4 3 8 15
    13 FERENCVÁROSI TC 15 3 5 7 14
    14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 4 0 11 12
    15 UTE 15 2 6 7 12
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 0 1 14 1
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 13 2 0 41
    2 FERENCVÁROSI TC 15 13 1 1 40
    3 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 12 0 3 36
    4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 10 1 4 31
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 2 4 29
    6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 9 0 6 27
    7 MTK BUDAPEST 15 8 1 6 25
    8 UTE 15 6 2 7 20
    9 ETO FC GYŐR 15 6 1 8 19
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 0 9 18
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 4 2 9 14
    12 DVTK 15 3 2 10 11
    13 PMFC 15 3 1 11 10
    14 MOL FEHÉRVÁR FC 15 2 3 10 9
    15 DVSC-DLA 15 2 3 10 9
    16 PAKSI FC 15 1 5 9 8
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 0 8 9
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 7 0 4 21
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 8 0 3 24
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 1 0 10 3
    6 DOROGI FC 11 1 1 9 4
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 10 0 1 30
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 1 1 9 4
    9 BUDAÖRS 11 3 2 6 11
    10 KELEN SC 11 7 1 3 22
    11 UTE 11 5 2 4 17
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 5 2 4 17
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 2 6 11
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 3 1 7 10
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 0 2 9 2
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 3 3 5 12
    6 DOROGI FC 11 4 2 5 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 9 0 2 27
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 0 2 9 2
    9 BUDAÖRS 11 3 4 4 13
    10 KELEN SC 11 6 2 3 20
    11 UTE 11 10 1 0 31
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 4 2 5 14
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 DOROGI FC 8 6 1 1 19
    3 NYERGESÚJFALU SE 8 6 1 1 19
    4 ÚFC 8 5 1 2 16
    5 VÁC VÁROS LSE 8 4 1 3 13
    6 BSE PALÓC FARKASOK USE 8 3 0 5 9
    7 CSEPEL FC 8 1 1 6 4
    8 BVSC-ZUGLÓ 8 1 1 6 4
    9 ASTRA-ALEF HFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 AIRNERGY FC-BMTE 11 10 0 1 30
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 1 2 25
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 7 0 4 21
    5 ASTRA-ALEF HFC 11 4 2 5 14
    6 ÚFC 11 2 1 8 7
    7 DVTK 11 2 0 9 6
    8 MERCEDES-KLC 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 10 10 0 0 30
    2 COMPLEXPRESS-METIS NFC 10 8 1 1 25
    3 MONORI SE 10 7 1 2 22
    4 NYÍRSÉG NŐI SC 10 7 0 3 21
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 6 1 3 19
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 4 1 5 13
    7 BVSC-ZUGLÓ 10 3 1 6 10
    8 VÁC-DEÁKVÁR SE 10 3 1 6 10
    9 REAC SISE-FEMINA 10 3 0 7 9
    10 UFC GYÖMRŐ 10 1 0 9 3
    11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 10 0 0 10 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu