VKLA U10: Felemás teljesítmény a Bozsik Tornán

Bozsik torna U10: Felemás teljesítmény
(4. forduló)
2015.10.24.

Honvéd pálya, XIX. Puskás F. u. 1-3., pályaméret 35x55m, játékosok 6+1 játékidő 1x18 perc

Vasas Kubala Akadémia U10: Nagy Kristóf, Bárány Gergő, Kócsi Szabolcs, Németh Botond, Kalmár Dániel, Plesz Bálint, Almeida Milán, Kovács Patrik, Zámbó Márton

Vezetőedző:

Az első mérkőzésen ismét nagyot küzdöttek a fiúk 0-1-ről 4-1-re fordították a mérkőzést. Sajnos a második és a harmadik mérkőzésen pont ez a küzdés és harcosság hiányzott egy-két fiú játékából, és mindkét ellenfelünk két gyors kontárból két gólt is szerzett. A negyedik mérkőzésen már jobban zárt a védelmünk és előre felé is bátrabbak voltunk, de a Fradi kétszer is egyenlíteni tudott.

Harcosabb játékot várok jövő héten a csapattól. Szombaton irány Jászberény (Kölyök liga).