U12 U12 - Angyal Péter: Az elmúlt hetek leghasznosabb meccsét játszottuk

Összeállítás: Lontay - Bozzai, Bárány - Simon, Kalmár, Milencovici - Vas, Kovács P., Lukács

Cserék: Király, Szabó, Kovács I., Vajda, Zámbó, Szili

Gól: Kovács P., Vajda

Angyal Péter vezetőedző:

-Nagyon hasznos felkészülési mérkőzést játszottunk, sokat tudunk tanulni az ilyen találkozókból. Az összecsapás elején leginkább mezőnyben folyt a játék, de 1-1 helyzet adódott itt is, ott is. Az első félidő közepén Kalmár Dani játszotta be Kovács Patriknak a labdát, aki higgadtan lőtte el a kapus mellett. A második játékrészben egy eladott labdából egyenlíteni tudott a DVTK, de egy perccel később Kovács Iván labdáját Vajda Milán értékesítette, így újra nálunk volt a vezetés. A mérkőzés hajrájában egy szabadrúgásból ismét egyenlíteni tudott az ellenfél. A bosszantó az volt, hogy sorfalunk szétugrott, így Király Gabi nem tudott hárítani. Aminek nagyon örülök, hogy a védekezésünk stabil volt, valamint sok labdát szereztünk a középső harmadban. Ha a támadásaink kicsit pontosabbak, akkor meg tudtuk volna nyerni a mérkőzést, de úgy gondolom, hogy így reális eredmény született.