VKLA U12: ETO - KON-Truss CUP 2018 nemzetközi torna a hétvégi program

Az ETO - KON-Truss CUP 2018-on az ifjúság magas színvonalon való versenyeztetése mellett a nemzeközi kapcsolatok ápolása is rendkívül fontos cél. További terv a hagyományteremtés, amely a jövőben a korosztály meghatározó kupájává nőheti ki magát - olvashatjuk az U12-es korosztály számára érkezett hétvégi torna meghívójában a felvezetést. A nemzetközi programban - a hazai csapatok mellett - pályára fognak lépni lengyel, osztrák, cseh és szlovák együttesek is. Összesen 34 bajnoki cím és 30 kupagyőzelem látogat el az ETO Parkba külföldről.

SK Sturm Graz – Ausztria
A háromszoros osztrák bajnok és ötszörös osztrák kupagyőztes grázi csapat Ausztria egyik legnépszerűbb csapata.

Admira Wacker – Ausztria
A kilencszeres osztrák bajnok és hatszoros osztrák kupagyőztes csapat is megméretteti magát a tornán. A Bécstől délre fekvő Mödling városának csapata remek utánpótlással rendelkezik. Az előző idényben az U18-as csapatuk Szántó Csaba vezetésével toronymagasan nyerte meg a korosztályos bajnokságát.

FC Baník Ostrava – Csehország
A közel 300.000 lakossal rendelkező Morva-sziléziai város csapata Csehország egyik legfanatikusabb szurkolótáborával rendelkezik. A háromszoros Csehszlovák és egyszeres cseh bajnok, illetve háromszoros Csehszlovák kupa és egyszeres Cseh kupagyőztes Baník a torna egyik esélyeseként érkezhet Győrbe. 

FC Piast Gliwice – Lengyelország
A torna egyik érdekessége a lengyel csapat lehet, az Ekstraklasa 2016-os idényének ezüstérmese képviseli majd Lengyelországot.

SK Slovan Bratislava
A pozsonyi Slovan Szlovákia legsikeresebb klubja, illetve Csehszlovák mércével is az egyik legnagyobb múltú egyesület. 16 bajnoki cím és 13 kupagyőzelem mellé egy KEK is párosul a kék-fehér mezes alakulat vitrinjébe.

AS Trencín – Szlovákia
A trencséni AS az almúlt évek legmeghatározóbb csapatává nőtt fel Szlovákiában felnőtt- és utánpótlás szinten egyaránt. Egyedi, dinamikus és gyors, gólratörtő játékukkal sok szimpatizánst szereztek maguknak az utóbbi években, na meg két Doublet a vitrinbe.

Helyszín: ETO FC Győr edzőközpontja – 9027 Győr, Nagysándor József utca 31.
Időpont: 2018.augusztus 18., szombat
Játékidő: 1x25 perc
Díjak: A torna első három helyezettje kristály plakettet kap, ahogy a játékosaik is, az egyéni díjazottak pedig értékes ajándékokat.
Szabályok: ( az MLSZ szabályai szerint)
• A csapatok 15 játékosból + 4 fő stábból állnak
• Játékrendszer: 8 +1
• 8 réztvevő csapat
• A csere folyamatos és korlátlan
Pontozás: győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont és vereség 0 pont
A csoport elhelyezkedésében dönt:
1. Megszerzett pontok száma
2. Egymás elleni meccs
3. Gólkülömbség (hármas pontazonosság esetén is teljes gólarány)
4. Több lőtt gól
5. Sorsolás

Az összes mérkőzés füvön kerül megrendezsére, sípcsontvédő használata kötelező.

Sorsolás:

10:00 - A pálya: ETO FC Győr (HUN) - FC Piast Gliwice (POL)
10:00 - B pálya: SK Sturm Graz (AUT) - SK Slovan Bratislava (SVK)
   
10:30 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia (HUN) - AS Trencín (SVK)
10:30 - B pálya: Admira Wacker (AUT) - FC Baník Ostrava (CZ)
   
10:30 - A pálya: ETO FC Győr (HUN) - SK Sturm Graz (AUT)
10:30 - B pálya: FC Piast Gliwice (POL) - SK Slovan Bratislava (SVK)
   
11:00 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia - (HUN) Admira Wacker (AUT)
11:00 - B pálya: AS Trencín (SVK) - FC Baník Ostrava (CZ)
   
11:30 - A pálya: SK Slovan Bratislava (SVK) - ETO FC Győr (HUN)
11:30 - B pálya: SK Sturm Graz (AUT) - FC Piast Gliwice (POL)
   
12:00 - A pálya: FC Baník Ostrava (CZ) - Vasas Kubala Akadémia (HUN)
12:00 - B pálya: Admira Wacker (AUT) - AS Trencín (SVK)
   
13:30 - A pálya: A csoport 1. - B csoport 4. X1
13:30 - B pálya: B csoport 2. - A csoport 3. X2
   
14:00 - A pálya: B csoport 1. - A csoport 4. Y1
14:00 - B pálya: A csoport 2. - B csoport 3. Y2
   
14:30 - A pálya: X1 győztese - X2 győztese 1. Semi-Final
14:30 - B pálya: Y1 győztese - Y2 győztese 2. Semi-Final
   
15:15 - A pálya: 1.E. győztese - 2.E. győztese Final
15:15 - B pálya: 1.E. vesztese - 2.E. vesztese 3rd place
 

2018.08.16. 11:01

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 8 0 0 24
    2 FEHÉRVÁR FC SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. 8 7 1 0 22
    3 PÉCSI SPORT NONPROFIT ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 8 7 1 0 22
    4 SPARTACUS 1928 UTÁNPÓTLÁSKÉPZŐ - KÖZPONT NONPROFIT KFT. 8 7 0 1 21
    5 ÚJPESTI TORNA EGYLET 8 6 0 2 18
    6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 4 0 4 12
    7 GROSICS AKADÉMIA FUTBALLKLUB 8 4 0 4 12
    8 ZALAEGERSZEGI TE FOOTBALL CLUB ZRT. 8 3 1 4 10
    9 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 3 0 5 9
    10 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 8 2 3 3 9
    11 JOBSFORWARD KFT. 8 2 2 4 8
    12 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ AKADÉMIA NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 2 0 6 6
    13 GYIRMÓT SPORTEGYESÜLET 8 2 0 6 6
    14 BUDAI FUTBALL CLUB SPORTEGYESÜLET 8 1 2 5 5
    15 SZEKSZÁRDI UTÁNPÓTLÁSNEVELŐ FOOTBALL CLUB 8 0 2 6 2
    16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SPORT EGYESÜLET 8 0 0 8 0
  •   M GY D V P
    1 PÉCSI SPORT NONPROFIT ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 8 5 2 1 17
    2 ÚJPESTI TORNA EGYLET 8 5 1 2 16
    3 SPARTACUS 1928 UTÁNPÓTLÁSKÉPZŐ - KÖZPONT NONPROFIT KFT. 8 4 3 1 15
    4 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ AKADÉMIA NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 4 2 2 14
    5 FEHÉRVÁR FC SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. 8 4 2 2 14
    6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 4 2 2 14
    7 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 3 4 1 13
    8 ZALAEGERSZEGI TE FOOTBALL CLUB ZRT. 8 3 4 1 13
    9 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 8 4 0 4 12
    10 JOBSFORWARD KFT. 8 3 3 2 12
    11 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 3 2 3 11
    12 GYIRMÓT SPORTEGYESÜLET 8 3 1 4 10
    13 BUDAI FUTBALL CLUB SPORTEGYESÜLET 8 2 0 6 6
    14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SPORT EGYESÜLET 8 1 2 5 5
    15 GROSICS AKADÉMIA FUTBALLKLUB 8 0 3 5 3
    16 SZEKSZÁRDI UTÁNPÓTLÁSNEVELŐ FOOTBALL CLUB 8 0 1 7 1
  •   M GY D V P
    1 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ AKADÉMIA NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 6 1 1 19
    2 SPARTACUS 1928 UTÁNPÓTLÁSKÉPZŐ - KÖZPONT NONPROFIT KFT. 8 6 1 1 19
    3 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 5 1 2 16
    4 FEHÉRVÁR FC SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. 8 5 0 3 15
    5 ÚJPESTI TORNA EGYLET 8 5 0 3 15
    6 GROSICS AKADÉMIA FUTBALLKLUB 8 5 0 3 15
    7 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 8 5 0 3 15
    8 PÉCSI SPORT NONPROFIT ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 8 4 1 3 13
    9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 4 1 3 13
    10 JOBSFORWARD KFT. 8 4 0 4 12
    11 BUDAI FUTBALL CLUB SPORTEGYESÜLET 8 3 2 3 11
    12 ZALAEGERSZEGI TE FOOTBALL CLUB ZRT. 8 3 2 3 11
    13 GYIRMÓT SPORTEGYESÜLET 8 2 0 6 6
    14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    15 SZEKSZÁRDI UTÁNPÓTLÁSNEVELŐ FOOTBALL CLUB 8 0 1 7 1
    16 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 0 0 8 0
  •   M GY D V P
    1 FELCSÚT SPORTEGYESÜLET 8 7 1 0 22
    2 FEHÉRVÁR FC SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. 8 7 1 0 22
    3 HONVÉD FUTBALL CLUB KFT. 8 6 1 1 19
    4 MTK BUDAPEST LABDARÚGÓ ZRT. 8 6 1 1 19
    5 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ AKADÉMIA NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 3 3 2 12
    6 ILLÉS SPORT ALAPÍTVÁNY 8 3 2 3 11
    7 FTC LABDARÚGÓ ZRT. 8 3 1 4 10
    8 ÚJPESTI TORNA EGYLET 8 3 1 4 10
    9 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 3 0 5 9
    10 DIÓSGYŐR FUTBALL CLUB KFT. 8 3 0 5 9
    11 ETO FUTBALL SPORTSZERVEZŐ ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT. 7 2 2 3 8
    12 SPARTACUS 1928 UTÁNPÓTLÁSKÉPZŐ - KÖZPONT NONPROFIT KFT. 8 2 2 4 8
    13 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 2 1 6 7
    14 DLA UTÁNPÓTLÁS NEVELŐ NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 7 2 0 5 6
    15 PÉCSI SPORT NONPROFIT ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 7 2 0 5 6
    16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SPORT EGYESÜLET 8 1 0 7 3
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST LABDARÚGÓ ZRT. 8 8 0 0 24
    2 HONVÉD FUTBALL CLUB KFT. 8 7 1 0 22
    3 FELCSÚT SPORTEGYESÜLET 8 4 3 1 15
    4 DLA UTÁNPÓTLÁS NEVELŐ NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 7 4 1 2 13
    5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SPORT EGYESÜLET 8 4 1 3 13
    6 FTC LABDARÚGÓ ZRT. 8 4 1 3 13
    7 DIÓSGYŐR FUTBALL CLUB KFT. 8 4 0 4 12
    8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 4 0 5 12
    9 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 3 2 3 11
    10 ETO FUTBALL SPORTSZERVEZŐ ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT. 7 3 1 3 10
    11 FEHÉRVÁR FC SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KFT. 8 2 1 5 7
    12 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ AKADÉMIA NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 8 2 1 5 7
    13 ÚJPESTI TORNA EGYLET 8 2 0 6 6
    14 SPARTACUS 1928 UTÁNPÓTLÁSKÉPZŐ - KÖZPONT NONPROFIT KFT. 8 1 3 4 6
    15 ILLÉS SPORT ALAPÍTVÁNY 8 1 2 5 5
    16 PÉCSI SPORT NONPROFIT ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 7 1 1 5 4
  •   M GY D V P
    1 FTC LABDARÚGÓ ZRT. 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 6 6 0 0 18
    3 BSC 1924 FUTBALL KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 7 6 0 1 18
    4 VIADUKT SPORTEGYESÜLET BIATORBÁGY 7 4 0 3 12
    5 KELEN SPORT CLUB 7 3 2 2 11
    6 RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLET 6 2 1 3 7
    7 BUDAPESTI VASUTAS SPORT CLUB-ZUGLÓ KÖZHASZNÚ EGYESÜLET 7 2 1 4 7
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 7 2 1 4 6
    9 ÚJPESTI TORNA EGYLET 7 1 2 4 5
    10 DUNAKANYAR SPORTEGYESÜLET 7 1 1 5 4
    11 DUNAHARASZTI MUNKÁS TESTEDZŐ KÖR 6 1 2 3 4
    12 DOROGI FUTBALL CLUB 6 1 0 5 3
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FTC LABDARÚGÓ ZRT. 7 6 1 0 19
    2 ÚJPESTI TORNA EGYLET 7 5 1 1 16
    3 DUNAKANYAR SPORTEGYESÜLET 7 5 1 1 16
    4 VIADUKT SPORTEGYESÜLET BIATORBÁGY 7 5 0 2 15
    5 KELEN SPORT CLUB 7 4 1 2 13
    6 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 3 1 3 10
    7 BSC 1924 FUTBALL KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 7 2 2 3 8
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 7 2 0 5 6
    9 DUNAHARASZTI MUNKÁS TESTEDZŐ KÖR 6 1 2 3 5
    10 BUDAPESTI VASUTAS SPORT CLUB-ZUGLÓ KÖZHASZNÚ EGYESÜLET 7 1 1 5 4
    11 DOROGI FUTBALL CLUB 6 1 0 5 3
    12 RÁKOSPALOTAI EGYETÉRTÉS ATLÉTIKAI CLUB SPORTISKOLA SPORTEGYESÜLET 7 0 2 5 2
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VÁRDA SPORT EGYESÜLET KISVÁRDA 5 4 0 1 12
    2 FUTBALL CLUB HATVAN 5 3 1 1 10
    3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FUTBALL CLUB KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 4 3 1 0 10
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FOOTBALL CLUB SZOLGÁLTATÓ KFT. 5 3 0 2 9
    5 BALMAZÚJVÁROSI FOOTBALL CLUB 4 2 0 2 6
    6 DIÓSGYŐR FUTBALL CLUB KFT. 4 1 1 2 4
    7 VASAS AKADÉMIA KFT. 4 1 0 3 3
    8 VÁC VÁROS LABDARÚGÓ SPORT EGYESÜLET 4 0 1 3 1
    9 KAZINCBARCIKAI SPORT CLUB FC KFT. 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FELCSÚT SPORTEGYESÜLET 5 5 0 0 15
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FOOTBALL CLUB SZOLGÁLTATÓ KFT. 5 4 0 1 12
    3 LEVEGŐ-ENERGIA HUNGARY FOOTBALL CLUB 4 3 0 1 9
    4 DLA UTÁNPÓTLÁS NEVELŐ NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 4 2 0 2 6
    5 JOBSFORWARD KFT. 4 2 0 2 6
    6 DIÓSGYŐR FUTBALL CLUB KFT. 4 1 0 3 3
    7 VASAS AKADÉMIA KFT. 3 0 1 2 1
    8 KECSKEMÉTI LABDARÚGÓ CLUB KÖZÖS TORNA EGYLET SPORTISKOLA 4 0 1 3 1
    9 KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu