VKLA U12: ETO - KON-Truss CUP 2018 nemzetközi torna a hétvégi program

Az ETO - KON-Truss CUP 2018-on az ifjúság magas színvonalon való versenyeztetése mellett a nemzeközi kapcsolatok ápolása is rendkívül fontos cél. További terv a hagyományteremtés, amely a jövőben a korosztály meghatározó kupájává nőheti ki magát - olvashatjuk az U12-es korosztály számára érkezett hétvégi torna meghívójában a felvezetést. A nemzetközi programban - a hazai csapatok mellett - pályára fognak lépni lengyel, osztrák, cseh és szlovák együttesek is. Összesen 34 bajnoki cím és 30 kupagyőzelem látogat el az ETO Parkba külföldről.

SK Sturm Graz – Ausztria
A háromszoros osztrák bajnok és ötszörös osztrák kupagyőztes grázi csapat Ausztria egyik legnépszerűbb csapata.

Admira Wacker – Ausztria
A kilencszeres osztrák bajnok és hatszoros osztrák kupagyőztes csapat is megméretteti magát a tornán. A Bécstől délre fekvő Mödling városának csapata remek utánpótlással rendelkezik. Az előző idényben az U18-as csapatuk Szántó Csaba vezetésével toronymagasan nyerte meg a korosztályos bajnokságát.

FC Baník Ostrava – Csehország
A közel 300.000 lakossal rendelkező Morva-sziléziai város csapata Csehország egyik legfanatikusabb szurkolótáborával rendelkezik. A háromszoros Csehszlovák és egyszeres cseh bajnok, illetve háromszoros Csehszlovák kupa és egyszeres Cseh kupagyőztes Baník a torna egyik esélyeseként érkezhet Győrbe. 

FC Piast Gliwice – Lengyelország
A torna egyik érdekessége a lengyel csapat lehet, az Ekstraklasa 2016-os idényének ezüstérmese képviseli majd Lengyelországot.

SK Slovan Bratislava
A pozsonyi Slovan Szlovákia legsikeresebb klubja, illetve Csehszlovák mércével is az egyik legnagyobb múltú egyesület. 16 bajnoki cím és 13 kupagyőzelem mellé egy KEK is párosul a kék-fehér mezes alakulat vitrinjébe.

AS Trencín – Szlovákia
A trencséni AS az almúlt évek legmeghatározóbb csapatává nőtt fel Szlovákiában felnőtt- és utánpótlás szinten egyaránt. Egyedi, dinamikus és gyors, gólratörtő játékukkal sok szimpatizánst szereztek maguknak az utóbbi években, na meg két Doublet a vitrinbe.

Helyszín: ETO FC Győr edzőközpontja – 9027 Győr, Nagysándor József utca 31.
Időpont: 2018.augusztus 18., szombat
Játékidő: 1x25 perc
Díjak: A torna első három helyezettje kristály plakettet kap, ahogy a játékosaik is, az egyéni díjazottak pedig értékes ajándékokat.
Szabályok: ( az MLSZ szabályai szerint)
• A csapatok 15 játékosból + 4 fő stábból állnak
• Játékrendszer: 8 +1
• 8 réztvevő csapat
• A csere folyamatos és korlátlan
Pontozás: győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont és vereség 0 pont
A csoport elhelyezkedésében dönt:
1. Megszerzett pontok száma
2. Egymás elleni meccs
3. Gólkülömbség (hármas pontazonosság esetén is teljes gólarány)
4. Több lőtt gól
5. Sorsolás

Az összes mérkőzés füvön kerül megrendezsére, sípcsontvédő használata kötelező.

Sorsolás:

10:00 - A pálya: ETO FC Győr (HUN) - FC Piast Gliwice (POL)
10:00 - B pálya: SK Sturm Graz (AUT) - SK Slovan Bratislava (SVK)
   
10:30 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia (HUN) - AS Trencín (SVK)
10:30 - B pálya: Admira Wacker (AUT) - FC Baník Ostrava (CZ)
   
10:30 - A pálya: ETO FC Győr (HUN) - SK Sturm Graz (AUT)
10:30 - B pálya: FC Piast Gliwice (POL) - SK Slovan Bratislava (SVK)
   
11:00 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia - (HUN) Admira Wacker (AUT)
11:00 - B pálya: AS Trencín (SVK) - FC Baník Ostrava (CZ)
   
11:30 - A pálya: SK Slovan Bratislava (SVK) - ETO FC Győr (HUN)
11:30 - B pálya: SK Sturm Graz (AUT) - FC Piast Gliwice (POL)
   
12:00 - A pálya: FC Baník Ostrava (CZ) - Vasas Kubala Akadémia (HUN)
12:00 - B pálya: Admira Wacker (AUT) - AS Trencín (SVK)
   
13:30 - A pálya: A csoport 1. - B csoport 4. X1
13:30 - B pálya: B csoport 2. - A csoport 3. X2
   
14:00 - A pálya: B csoport 1. - A csoport 4. Y1
14:00 - B pálya: A csoport 2. - B csoport 3. Y2
   
14:30 - A pálya: X1 győztese - X2 győztese 1. Semi-Final
14:30 - B pálya: Y1 győztese - Y2 győztese 2. Semi-Final
   
15:15 - A pálya: 1.E. győztese - 2.E. győztese Final
15:15 - B pálya: 1.E. vesztese - 2.E. vesztese 3rd place
 

2018.08.16. 11:01

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 14 9 2 3 29
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 8 2 4 26
    3 FERENCVÁROSI TC 14 8 1 5 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 4 4 22
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 5 3 6 18
    6 MTK BUDAPEST 14 4 3 7 15
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 4 2 8 14
    8 DVSC-DLA 14 3 1 10 10
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 11 2 1 35
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 3 3 27
    3 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    4 MTK BUDAPEST 14 6 3 5 21
    5 DVSC-DLA 14 4 2 8 14
    6 ETO FC GYŐR 14 3 5 6 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 3 4 7 13
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 1 5 8 8
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 14 12 2 0 38
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 8 1 5 25
    3 DVSC-DLA 14 7 1 6 22
    4 FERENCVÁROSI TC 14 6 2 6 20
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 5 2 7 17
    6 ETO FC GYŐR 14 4 4 6 16
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 14 3 4 7 13
    8 MTK BUDAPEST 14 3 0 11 9
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 11 3 1 36
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 10 4 1 34
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 10 2 3 32
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 7 6 2 27
    5 PMFC 15 8 2 5 26
    6 DVSC-DLA 15 7 5 3 26
    7 ETO FC GYŐR 15 7 2 6 23
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 5 4 23
    9 MTK BUDAPEST 15 5 4 6 19
    10 PAKSI FC 15 5 2 8 17
    11 DVTK 15 4 4 7 16
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 15 4 3 8 15
    13 FERENCVÁROSI TC 15 3 5 7 14
    14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 4 0 11 12
    15 UTE 15 2 6 7 12
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 0 1 14 1
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 13 2 0 41
    2 FERENCVÁROSI TC 15 13 1 1 40
    3 BUDAPEST HONVÉD-MFA 15 12 0 3 36
    4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 10 1 4 31
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 2 4 29
    6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 9 0 6 27
    7 MTK BUDAPEST 15 8 1 6 25
    8 UTE 15 6 2 7 20
    9 ETO FC GYŐR 15 6 1 8 19
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 0 9 18
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 4 2 9 14
    12 DVTK 15 3 2 10 11
    13 PMFC 15 3 1 11 10
    14 MOL FEHÉRVÁR FC 15 2 3 10 9
    15 DVSC-DLA 15 2 3 10 9
    16 PAKSI FC 15 1 5 9 8
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 0 8 9
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 7 0 4 21
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 8 0 3 24
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 1 0 10 3
    6 DOROGI FC 11 1 1 9 4
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 10 0 1 30
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 1 1 9 4
    9 BUDAÖRS 11 3 2 6 11
    10 KELEN SC 11 7 1 3 22
    11 UTE 11 5 2 4 17
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 5 2 4 17
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 3 2 6 11
    3 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 3 1 7 10
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 0 2 9 2
    5 REAC SPORTISKOLA SE 11 3 3 5 12
    6 DOROGI FC 11 4 2 5 14
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 9 0 2 27
    8 BVSC-ZUGLÓ 11 0 2 9 2
    9 BUDAÖRS 11 3 4 4 13
    10 KELEN SC 11 6 2 3 20
    11 UTE 11 10 1 0 31
    12 DUNAHARASZTI MTK 11 4 2 5 14
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 DOROGI FC 8 6 1 1 19
    3 NYERGESÚJFALU SE 8 6 1 1 19
    4 ÚFC 8 5 1 2 16
    5 VÁC VÁROS LSE 8 4 1 3 13
    6 BSE PALÓC FARKASOK USE 8 3 0 5 9
    7 CSEPEL FC 8 1 1 6 4
    8 BVSC-ZUGLÓ 8 1 1 6 4
    9 ASTRA-ALEF HFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 AIRNERGY FC-BMTE 11 10 0 1 30
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 1 2 25
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 7 0 4 21
    5 ASTRA-ALEF HFC 11 4 2 5 14
    6 ÚFC 11 2 1 8 7
    7 DVTK 11 2 0 9 6
    8 MERCEDES-KLC 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 10 10 0 0 30
    2 COMPLEXPRESS-METIS NFC 10 8 1 1 25
    3 MONORI SE 10 7 1 2 22
    4 NYÍRSÉG NŐI SC 10 7 0 3 21
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 6 1 3 19
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 4 1 5 13
    7 BVSC-ZUGLÓ 10 3 1 6 10
    8 VÁC-DEÁKVÁR SE 10 3 1 6 10
    9 REAC SISE-FEMINA 10 3 0 7 9
    10 UFC GYÖMRŐ 10 1 0 9 3
    11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 10 0 0 10 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu