VKLA U16: 5-0 a Dunaszerdahely ellen

Vasas Kubala Akadémia – DAC 5-0 (3-0)

Budapest, Vasas Fáy utcai sportcentrum, műfüves pálya. 2016.02.13. 13:00 óra

Összeállítás: Hutvágner – Baranyi, Tóth D, Arday, Papp O. – Eichenvalder, Delea, Aszalós –Deák, Dienes, Kerék

Második félidős játékosok: Mráz – Baranyi, Váradi, Arday, Papp O. – Deák, Delea, Aszalós – Kerék, Suha, Csongvai

Gól: Eichenvalder, Deák, Dienes, Aszalós, Suha

Vezetőedző:

A Dunaszerdahely elleni nemzetközi mérkőzésünk nagyon jól sikerült. Játékban sok elmozgással, pontos passzokkal építettük a támadásainkat. Sokat birtokoltuk a labdát és mi irányítottuk a játékot. Letámadások és a visszatámadások is működtek. Védelemben masszívan és előre védekeztünk hiba nélkül. Végre a kidolgozott helyzeteinknél összpontosítottunk és szép gólokat szereztünk. Jó volt nézni, hogy élvezik a srácok a játékot.

8’ percben: Közvetlen szabadrúgást Eichenvalder Róbert bombázta nagy erővel a jobb felső sarokba húsz méterről. 1-0

16’ percben: Aszalós András baloldali beadására jól érkezett belül Deák Simon, aki gyönyörűen csúsztatta a labdát fejjel a hosszú sarokba. 2-0

22’ percben: Aszalós András mélységi passzával ugratta ki a védők között Dienes Ádámot, aki ballal a kapus mellet gurított a kapuba. 3-0

52’ percben: Suha Viktor lerántásáért megítélt büntetőt Aszalós András értékesítette. 4-0

62’ percben: Baranyi Bence jobboldalon kitűnően lépett fel a támadással, majd tökéletesen csavarta középen érkező Suha Viktor elé a labdát, aki szép fejesgóllal alakította ki a végeredményt. 5-0