VKLA U17: Hazai győzelem a Ferencváros ellen

Fáy utca, műfüves pálya, 2016.03.12. 10:00 óra

Összeállítás: Tomori Z. -  Szabó B., Takács Zs., Csibra D., Dolhai G. – Rabatin R., Rákos B., Garai Á. - Bencze M., Gál M., Fehér F.

Csere: Mráz R., György N., Szabó R., Kovács M., Filipovic M.

Gól: Rabatin R., Szabó B

Vezetőedző:

Szervezett és masszív csapat ellen kellett játékot kezdeményeznünk. A labdabirtoklásunk fölényes volt és sok esetben a közép harmadból játékot építve veszélyesek voltunk az ellenfél kapujára. A játék mindkét félidőben az ellenfél térfelén zajlódott és csak a pontrúgásoknál és kontráknál kellett a védekezésre figyelnünk. A szünetben megbeszélteket a második félidőben többnyire végrehajtották a srácok, melynek egy újabb találat lett az eredménye. Gratulálok a csapatnak a játékhoz és a megérdemelt győzelemhez.

11’ Fehér Farkas mértani beadására Rabatin Ricsi érkezett és kapásból nagy gólt lő a bal alsó sarokba. 1-0

63’ Szabó Botond labdaszerzése után nagyszerűen lépett be a támadásba, majd az ellenfél védőzónájában Rabatin Ricsivel kényszerítőzött, és a visszakapott labdát 14 méterről a kapu bal oldalába gurította. 2-0