Vasas Kubala Akadémia – Törökbálinti TC 2:2 (0:2)

Fáy utca, műfüves pálya, 2015.02.07. 9:00 óra

Összeállítás: Lékai – Kubicza, Gubacsi, Kis, Marcsek – Rőthy, Rabatin, Tóth Cs. – Lukács, Pataki, Oláh.

Csere: Hesz – Kis helyett a szünetbe.

Simon Antal, vezetőedző:

55’       Pataki Rolandot ugratták ki és a kapust kicselezve a hálóba passzolt 1:1

85’       Marcsek Ákos távoli lövése a kapuson keresztül a hálóba kötött ki 2:2

Ezen a héten a harmadik edzőmeccsünket játszva a vártnál tompábbak voltunk. Minden játékos teljes mérkőzést tudott játszani az utolsó felkészülési mérkőzésen. Az ellenfelünk fegyelmezett és stabil volt a védekezésben. A játékban mi birtokoltuk többet a labdát, de több technikai hibával játszottunk. A második félidőben többször kerültünk az ellenfél kapuja elé,  sok hibát ejtettünk a támadó harmadba.

Hajrá Vasas Kubala!

U17

III. Ker.TVE - Vasas Kubala Akadémia 2:7 (1:2)

Hevizi út, műfüves pálya, 2015.02.07. 09:00 óra

Összeállítás: Lörincz, Szilagyi, Kiss, Maronga, Bögyös, Szecsei, Durso, Rabatin R.,

Erdélyi, Borvető, Danyis

Cserék: Szilagyi helyett Pápai, Maronga helyett Egyed, Bögyös helyett Csibra, Borvető helyett Rabatin Sz.,

Doma Ernő, vezetőedző: Korai időpontban, de jó pályán es remek időben, a mérkőzést végig uralva, szép gólokat szerezve, tetszetős támadó játékkal sokgólos győzelmet arattunk az utolsó felkészülési mérkőzésünkön a jövő heti bajnoki kezdés előtt!

Gólszerzők: Erdélyi (2), Danyis (2), Rabatin Sz., (2) Rákos B., (1) 11-esböl

2015.02.10. 00:00