VKLA Vasas-Football Factor Kupa

1. helyezett: Videoton

2. helyezett: Puskás Akadémia

3. helyezett: FTC

Gólkirály: Bogdán Rajmond (FTC)

Legjobb kapus: Dala Martin (Videoton)

Legjobb mezőnyjátékos: Artner Dávid (Videoton)

Fair play díj: SZEOL SC

 

08.30   Vasas Kubala Akadémia "P" - Videoton FC 3:3
08.49   Vasas Kubala Akadémia "F" - Kelet-Szlovák Válogatott 4:2
09.08   Kecskeméti LA - First Vienna FC 2:2
09.27   UTE - Puskás Ferenc LA 1:5
09.46   Vasas Kubala Akadémia "P" - Kecskeméti LA 1:1
10.05   Vasas Kubala Akadémia "F" - UTE 5:2
10.24   Videoton FC - First Vienna FC 10:0
10.43   Kelet-Szlovák Válogatott - Puskás Ferenc LA 0:2
11.02   First Vienna FC - Vasas Kubala Akadémia "P" 1:2
11.21   Vasas Kubala Akadémia "F" - Puskás Ferenc LA 2:2
11.40   Kecskeméti LA - Videoton FC 2:4
11.59   UTE - Kelet-Szlovák Válogatott 6:0
12.18   Kecskeméti LA - Kelet-Szlovák Válogatott 7:0
12.37   First Vienna FC - UTE 0:3
12.56   Videoton FC - Vasas Kubala Akadémia "F" 2:1
13.15   Vasas Kubala Akadémia "P" - Puskás Ferenc LA 2:6
13.35   Megnyitó
14.02   Budapest Honvéd MFA - Grund FC 2:4
14.21   FC DAC 1904 - SZEOL SC 6:1
14.40   FC VSS Kosice - FTC 0:2
14.59   MTK - DVSC 1:0
15.18   Budapest Honvéd MFA - FTC 4:1
15.37   FC DAC 1904 - DVSC 1:3
15.56   FC VSS Kosice - Grund FC 1:3
16.15   MTK - SZEOL SC 5:0
16.34   Budapest Honvéd MFA - FC VSS Kosice 0:1
16.53   FC DAC 1904 - MTK 1:3
17.12   FTC - Grund FC 2:1
17.31   DVSC - SZEOL SC 0:0
17.50   FC VSS Kosice - SZEOL SC 4:2
18.09   Honvéd - DAC 1:2
18.28   FTC - DVSC 4:3
18.47   MTK - Grund FC 1:0

Vasárnap

8:30-8:48 K-Szlovák Válogatott - SZEOL 2:0

8:50-9:08 First Vienna - Honvéd 2:2 (2:3 büntetőkkel)

9:10-9:28 Kecskemét - FC VSS Kosice 1:1 (2:3 büntetőkkel)

9:30-9:48 UTE - DAC 5:2

9:50-10:08 Vasas Kubala "F" - DVSC 0:4

10:10-10:28 Vasas Kubala "P" - Grund FC 1:4

Elődöntő

10:30-10:48 Videoton - FTC 1:1 (3:2 büntetőkkel)

10:50-11:08 Puskás Akadémia - MTK 1:0

Helyosztók

11:10-11:28 15. hely - SZEOL SC - Firts Vienna FC 1:2

11:30-11:48 13. hely - Kelet-Szlovák Válogatott - Honvéd  2:5

11:50-12:08 11. hely - Kecskemét -DAC 3:3 (2:3 büntetőkkel)

12:10-12:28 9. hely - FC VSS Kosice - UTE 1:3

12:30-12:48 7. hely - Vasas Kubala Akadémia "F" - Vasas Kubala Akadémia "P" 2:1

12:50-13:08 5. hely - DVSC - Grund FC 2:1

13:10-13:28 3. hely - FTC - MTK 1:1 (2:1 büntetőkkel)

13:30-13:48 1. hely - Videoton - Puskás Akadémia 3:1

14:00 EREDMÉNYHIRDETÉS

2016.02.27. 00:00

Vissza

Tabella

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 BudapestFáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu