Sándorfalva, pályaméret 35x55m, játékosok 6+1 játékidő 2x15 perc

Vasas Kubala Akadémia Bán Bercel, Bánkuti Olivér, Gyuráki Gergő, Angyal-Tóth Ákos, Tuboly Máté, Sárközi Zalán, Várhidi Tamás, Pap Zsombor,Szogolovszkij Sámuel, Horváth Balázs, Klotz Ádám

Csoportmérkőzések:

1. Vasas Kubala Akadémia  – SZEAC(Szeged) 1:3

Gól:Tuboly

2. Vasas Kubala Akadémia  – Újszentes 14:0

Gól:Angyal-Tóth5, Tuboly 2, Sárközi 2 , Szogolovszkij 2, Gyuráki, Horváth, Bánkuti

A torna gólkirálya: Angyal-Tóth Ákos és Tuboly Máté 7-7 góllal

Angyal Péter vezetőedző: Az első mérkőzés első félidejében még a buszon maradtunk fejben, ezt ki is használta ellenfelünk és kétgólos előnyre tett szert, amit sajnos nem sikerült lefaragnunk.

A második csoportmérkőzésen már nem kegyelmeztek fiaink, gól gazdag mérkőzésen bizonyították, hogy a Vasasnak a legjobb négy között a helye.

Az elődöntőben is sikerült ellenfelünk elől eldugni a labdát, így készülhettünk, hogy visszavágjunk a SZEAC csapatának.

Kiélezett mérkőzésen 0:0 félidő után egy gólos vereséget szenvedtünk, így a második helyen zártuk a tornát, jó kis döntő volt.

4 mérkőzés alatt 28x voltunk eredményesek, ebből Angyal-Tóth Ákos és Tuboly Máté 14 gólt szerzett (7-7) és megszerezték a torna gólkirályi címét.

Az ajándékban gazdag eredményhirdetés után, finom ebéddel és fagylalttal kedveskedtek a szervezők. Nagyon jól éreztük magunkat, szép srácok, hajrá VASAS KUBALA!

U6-7P

Torna kerete: Büki Sámuel, Nyíry Botond, Koltai Dávid, Fehér Benedek, O’Shea Colin

Gólszerzők: Büki Sámuel 3, Fehér Benedek 2, Koltai Dávid 1

Bernhardt Bernadett, vezetőedző:  A torna első mérkőzésén meglátszott a srácokon a korai kelés, a hosszú utazás. Ezen kívül a pálya talaja is szokatlan volt nekik, így sajnos vereséget szenvedtünk. Nem csüggedtek a fiúk, hisz a következő mérkőzésen megmutatták az igazi arcukat. Szép támadásokat vezetve értek el 9 gólt. A házigazdák ellen egy nem várt vereség következett, ahol egy „buta” góllal maradtunk alul. A következő 2 mérkőzést nyerni kellett ahhoz, hogy legyen esélyünk a harmadik helyhez. Ennek tudatában léptek pályára a fiúk, aminek meg is lett az eredménye, hiszen magabiztosan nyerték a mérkőzéseket. Itt még izgulni kellett, mert  a Sándorfalva csapatával azonos pontszámmal zártuk a tornát, de végül  a jobb gólarányunknak köszönhetően mi lettünk  a harmadikak. Gratulálok Büki Sámuelnek, aki  11 góllal a torna gólkirálya lett, de minden játékosomnak jár a dicséret. Gratulálok az U9-nek a torna győzelméhez, az U11-nek a másodika helyhez, és annak a 4 játékosnak, akik különdíjat nyertek.