VKLA Youth Talent Cup 2019 - Hétvégén két korosztályunk küzd meg a rangos ellenfelekkel!

Az előttünk álló néhány hét alatt több korosztályban is megrendezésre kerül a 2019-es Youth Talnet Cup, ezen a hétvégén két csapatunk fog pályára lépni:

U10 - 2019. február 16., szombat 10:00-18:00
U11 - 2019. február 17., vasárnap 10:00-18:00

A Youth Talent Cup célja az utánpótlás korú labdarúgók legmasabb szintű versenyeztetésének megteremtése hazai és nemzetközi csapatok részvételével. A 2017-ben indított sorozat eddig mintegy 140 csapat és 1500 gyermek számára biztosított versenyeztetési lehetőséget kétéves története során. A YTC által szervezett sorozat téli rendezvénye a Youth Talent Cup, amely 2019-ben már 3. évfordulóját ünnepelheti.

Helyszín: ARÉNA Törökbálint - 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1. (Az Auchan mellett) Az M0-M1-M7 csomópontjában található Aréna Törökbálint a régió egyedülálló, télen-nyáron fűtött-klimatizált sportkomplexuma, amely 4700 m2 alapterületen fekszik 2 műfüves és egy futsal pályával, kiszolgáló egységekkel, büfével.

Játéktér: 20×40 méter (2 pálya), műfüves borítás
Kapuk: 3×2 méter
Labda: 4-es méret
Létszám: 4+1
Nevezhető: 10 fő
Csapatok száma: 15
Játékidő: 1×15 perc

U10-es csoportbeosztás:
 - A csoport: MOL Vidi FC, Vasas Kubala Akadémia, Bozsik Akadémia Nyíregyháza, Mezőkövesd Zsóry, Dunakanyar Régió UFC
 - B csoport: MTK Budapest, DVTK, Szolnoki MÁV UPFC, SSC Fenix Nové Zamky, DAFC Szeged
 - C csoport: DVSC DLA, Budapest Honvéd FC, Szeged Grosics Akadémia, Gödöllői SK, Mészöly Focisuli

U10-es sorsolás:
10:00 Mol Vidi FC - Dunakanyar Régió UFC
10:00 Vasas Kubala Akadémia - Bozsik Akadémia Nyíregyháza
10:18 MTK Budapest - DAFC Szeged
10:18 DVTK - Szolnoki Máv UPFC
10:36 DVSC DLA - Mészöly Focisuli
10:36 Honvéd FC - Szeged Grosics Akadémia
10:54 Mezőkövesd Zsóry - Mol Vidi FC
10:54 Bozsik Akadémia Nyíregyháza - Dunakanyar Régió UFC
11:12 SSC Fenix Nové Zamky - MTK Budapest
11:12 Szolnoki Máv UPFC - DAFC Szeged
11:30 Gödöllői SK - DVSC DLA
11:30 Szeged Grosics Akadémia - Mészöly Focisuli
11:48 Mezőkövesd Zsóry - Vasas Kubala Akadémia
11:48 Bozsik Akadémia Nyíregyháza - Mol Vidi FC
12:06 SSC Fenix Nové Zamky - DVTK
12:06 Szolnoki Máv UPFC - MTK Budapest
12:24 Gödöllői SK - Honvéd FC
12:24 Szeged Grosics Akadémia - DVSC DLA
12:42 Dunakanyar Régió UFC - Mezőkövesd Zsóry
12:42 Mol Vidi FC - Vasas Kubala Akadémia
13:00 DAFC Szeged - SSC Fenix Nové Zamky
13:00 MTK Budapest - DVTK
13:18 Mészöly Focisuli - Gödöllői SK
13:18 DVSC DLA - Honvéd FC
13:36 Mezőkövesd Zsóry - Bozsik Akadémia Nyíregyháza
13:36 Vasas Kubala Akadémia - Dunakanyar Régió UFC
13:54 SSC Fenix Nové Zamky - Szolnoki Máv UPFC
13:54 DVTK - DAFC Szeged
14:12 Gödöllői SK - Szeged Grosics Akadémia
14:12 Honvéd FC - Mészöly Focisuli
14.40-től középdöntők
17.10-től helyosztók

U11-es csoportbeosztás:
 - A csoport: Bozsik Akadémia Nyíregyháza, PMFC, Vasas Kubala Akadémia, Gödöllői SK, FFC Komárom
 - B csoport: MTK Budapest, FK Inter Bratislava, Budapest Honvéd FC, DVTK, Eger SE
 - C csoport: DVSC DLA, UTE LA, SC Hírös-Ép Kecskemét, Dunakanyar Régió UFC, Mészöly Focisuli

U11-es sorsolás:
10.00 Bozsik Akadémia Nyíregyháza - FFC Komárom
10:00 Pécsi MFC - Vasas Kubala Akadémia
10:18 MTK Budapest - Eger SE
10:18 FK Inter Bratislava - Honvéd FC
10:36 DVSC DLA - Mészöly Focisuli
10:36 UTE LA - SC Hírös-Ép Kecskemét
10:54 Gödöllői SK - Bozsik Akadémia Nyíregyháza
10:54 Vasas Kubala Akadémia - FFC Komárom
11:12 DVTK - MTK Budapest
11:12 Honvéd FC - Eger SE
11:30 Dunakanyar Régió UFC - DVSC DLA
11:30 SC Hírös-Ép Kecskemét - Mészöly Focisuli
11:48 Gödöllői SK - Pécsi MFC
11:48 Vasas Kubala Akadémia - Bozsik Akadémia Nyíregyháza
12:06 DVTK - FK Inter Bratislava
12:06 Honvéd FC - MTK Budapest
12:24 Dunakanyar Régió UFC - UTE LA
12:24 SC Hírös-Ép Kecskemét - DVSC DLA
12:42 FFC Komárom - Gödöllői SK
12:42 Bozsik Akadémia Nyíregyháza - Pécsi MFC
13:00 Eger SE - DVTK
13:00 MTK Budapest - FK Inter Bratislava
13:18 Mészöly Focisuli - Dunakanyar Régió UFC
13:18 DVSC DLA - UTE LA
13:36 Gödöllői SK - Vasas Kubala Akadémia
13:36 Pécsi MFC - FFC Komárom
13:54 DVTK - Honvéd FC
13:54 FK Inter Bratislava - Eger SE
14:12 Dunakanyar Régió UFC - SC Hírös-Ép Kecskemét
14:12 UTE LA - Mészöly Focisuli
14.40-től középdöntők
17.10-től helyosztók

2019.02.15. 10:31

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 23 4 3 73
    2 PMFC 30 22 4 4 70
    3 MOL VIDI FC 30 21 3 6 66
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 21 2 7 65
    5 ZTE AKADÉMIA 30 15 8 7 53
    6 UTE 30 15 2 13 47
    7 PAKSI FC 30 13 6 11 45
    8 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 14 2 14 44
    9 ÚFC 30 12 5 13 41
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 12 4 14 40
    11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 9 3 18 30
    12 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 9 2 19 29
    13 GYIRMÓT SE GYŐR 30 8 3 19 27
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 1 21 25
    15 BUDAI FUTBALL CLUB 30 6 5 19 23
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 2 6 22 12
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 20 7 3 67
    2 MOL VIDI FC 30 19 5 6 62
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 18 8 4 62
    4 UTE 30 19 4 7 61
    5 ÚFC 30 14 8 8 50
    6 PAKSI FC 30 14 6 10 48
    7 ZTE AKADÉMIA 30 13 8 9 47
    8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 12 8 10 44
    9 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 12 6 12 42
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 11 6 13 39
    11 PMFC 30 11 5 14 38
    12 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 9 13 33
    13 GYIRMÓT SE GYŐR 30 8 6 16 30
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 30 6 5 19 23
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 6 5 19 23
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 0 2 28 2
  •   M GY D V P
    1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 23 3 4 72
    2 MOL VIDI FC 30 19 2 9 59
    3 UTE 30 15 7 8 52
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 16 3 11 51
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 15 3 12 48
    6 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 30 14 5 11 47
    7 BUDAI FUTBALL CLUB 30 13 7 10 46
    8 ZTE AKADÉMIA 30 13 6 11 45
    9 PAKSI FC 30 13 5 12 44
    10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 12 8 10 44
    11 GYIRMÓT SE GYŐR 30 13 4 13 43
    12 ÚFC 30 12 7 11 43
    13 PMFC 30 11 6 13 39
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 8 3 19 27
    15 SZOLNOKI MÁV UP. FC 30 5 0 25 15
    16 SZEKSZÁRDI UFC 30 2 3 25 9
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 30 24 4 2 76
    2 HONVÉD-MFA 30 21 6 3 69
    3 MTK BUDAPEST 30 16 8 6 56
    4 FERENCVÁROSI TC 30 15 6 9 51
    5 MOL VIDI FC 30 15 6 9 51
    6 DVSC-DLA 30 14 6 10 48
    7 ETO FC GYŐR 30 11 9 10 42
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 11 8 11 41
    9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 30 12 4 14 40
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 10 7 13 37
    11 UTE 30 10 5 15 35
    12 DVTK 30 10 3 17 33
    13 PMFC 30 8 4 18 28
    14 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 7 6 17 27
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 7 2 21 23
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 5 4 21 19
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 30 23 2 5 71
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 30 21 5 4 68
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 30 20 3 7 63
    4 DVSC-DLA 30 19 5 6 62
    5 MTK BUDAPEST 30 17 4 9 55
    6 FERENCVÁROSI TC 30 16 5 9 53
    7 DVTK 30 13 2 15 41
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 30 11 6 13 39
    9 ETO FC GYŐR 30 11 5 14 38
    10 MOL VIDI FC 30 9 6 15 33
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 30 8 7 15 31
    12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 30 9 3 18 30
    13 PMFC 30 8 5 17 29
    14 UTE 30 8 4 18 28
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 30 7 3 20 24
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 30 5 5 20 20
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 20 2 0 62
    2 FERENCVÁROSI TC 22 18 1 3 55
    3 BUDAÖRS 22 14 3 5 45
    4 DUNAHARASZTI MTK 22 12 3 7 39
    5 REAC SPORTISKOLA SE 22 10 3 9 33
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 22 9 4 9 31
    7 KELEN SC 22 8 6 8 30
    8 VIADUKT SE BIATORBÁGY 22 9 1 12 28
    9 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 22 4 5 13 17
    10 BVSC-ZUGLÓ 22 4 4 14 16
    11 UTE 22 3 4 15 13
    12 DOROGI FC 22 3 0 19 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 22 18 4 0 58
    2 UTE 22 17 1 4 52
    3 KELEN SC 22 14 4 4 46
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 14 2 6 44
    5 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 22 11 8 3 41
    6 DUNAHARASZTI MTK 22 7 5 10 26
    7 SOROKSÁR SPORT CLUB 22 7 4 11 25
    8 VIADUKT SE BIATORBÁGY 22 7 4 11 25
    9 BVSC-ZUGLÓ 22 6 3 13 21
    10 BUDAÖRS 22 4 4 14 16
    11 REAC SPORTISKOLA SE 22 2 4 16 10
    12 DOROGI FC 22 2 3 17 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 16 13 2 1 41
    2 FC HATVAN 16 11 2 3 35
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 11 0 5 33
    4 VÁC VLSE 16 7 2 7 23
    5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 7 1 8 22
    6 DVTK 16 6 3 7 21
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 16 5 2 9 17
    8 BALMAZÚJVÁROSI FC 16 5 2 9 17
    9 KAZINCBARCIKA 16 0 0 16 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 14 12 2 0 38
    2 AIRNERGY FC-BMTE 14 12 1 1 37
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14 8 1 5 25
    4 DLA-DEAC 14 8 0 6 24
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 6 2 6 20
    6 MERCEDES-KLC 14 2 2 10 8
    7 DVTK 14 2 1 11 7
    8 ÚFC 14 1 1 12 4
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu