A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA 28 mérkőzésen lépünk pályára a héten - heti menetrend


MLSZ Országos U19 Kiemelt csoport
7. forduló

Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr
2021. október 16., szombat 11:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U17 Kiemelt csoport
8. forduló

Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd-MFA
2021. október 16., szombat 09:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U16 Kiemelt csoport
3. forduló

Budapest Honvéd-MFA - Vasas Kubala Akadémia
2021. október 13., szerda 15:00
1194 Budapest, Temesvár utca 25/a.


MLSZ Országos U16 Kiemelt csoport
8. forduló

Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr
2021. október 16., szombat 13:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U15 Kiemelt csoport
8. forduló

Vasas Kubala Akadémia - Várda LA
halasztva


MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport
8. forduló

MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia
2021. október 16., szombat 10:00
1142 Budapest Rákospatak utca 13-27.


MLSZ Országos U13 Dél-Nyugat
7. forduló

Vasas Kubala Akadémia - PMFC
2021. október 17., vasárnap 15:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U12 Dél-Nyugat
7. forduló

Vasas Kubala Akadémia - PMFC
2021. október 17., vasárnap 13:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U11 Dél-Nyugat
4. forduló
BVSC-Zugló - Vasas Kubala Akadémia
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia FC
Vasas Kubala Akadémia - Paksi FC

2021. október 17., vasárnap 10:00
7030 Paks, Fehérvári út. 29.


U10-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - Szt. Pál Akadémia U11

2021. október 13., szerda 16:00
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U10 Dél-Nyugat
4. forduló
BVSC-Zugló - Vasas Kubala Akadémia
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia FC
Vasas Kubala Akadémia - Paksi FC

2021. október 17., vasárnap 10:00
7030 Paks, Fehérvári út. 29.


U9-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - REAC

2021. október 11., hétfő 16:00
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U9 Dél-Nyugat
4. forduló
BVSC-Zugló - Vasas Kubala Akadémia
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia FC
Vasas Kubala Akadémia - Paksi FC

2021. október 17., vasárnap 10:00
7030 Paks, Fehérvári út. 29.


U8-as Bozsik fesztivál
2021. október 16., szombat 10:40
1046 Budapest, Tábor u. 16-18.


U7-es Bozsik fesztivál
2021. október 16., szombat 10:00
1046 Budapest, Tábor u. 16-18.


U6-os Bozsik fesztivál
2021. október 16., szombat 10:00
1046 Budapest, Tábor u. 16-18.


Női NB II. Nyugati csoport
7. forduló

BVSC-Zugló - Vasas Kubala Akadémia
2021. október 17., vasárnap 17:00
1142 Budapest Tatai út 3.


Leány Regionális U-19 Közép-Keleti csoport
7. forduló

Vasas Kubala Akadémia - Újpest FC
2021. október 15., péntek 19:00
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Leány Regionális U16 HNP Közép-Nyugati csoport
5. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Airnergy FC

2021. október 17., vasárnap 11:30
1139 Budapest, Fáy utca 58.


U11 leány Bozsik torna
2021. október 16., szombat 10:00
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.


BLSZ serdülő U13 7. csoport
4. forduló

GERRZO Kft. - Vasas Kubala Akadémia
UDSE - Vasas Kubala Akadémia

2021. október 16., szombat 11:00
1029. Bp. Máriaremtei út 236.


A változtatás jogát fenntartjuk!

2021.10.11. 15:25

Vissza

  •   M GY D V P
    1 Vasas Kubala Akadémia 7 5 0 2 15
    2 Budapest Honvéd - MFA 6 5 0 1 15
    3 MTK BUDAPEST 7 5 0 2 15
    4 Puskás Akadémia FC 6 4 1 1 13
    5 FERENCVÁROSI TC 6 3 2 1 11
    6 ETO FC GYŐR 6 3 0 3 9
    7 DVTK 5 2 1 2 7
    8 Illés Akadémia-Haladás 6 2 1 3 7
    9 MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 1 3 7
    10 Újpest FC 6 2 0 4 6
    11 DVSC 6 1 0 5 3
    12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 0 0 7 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 8 5 2 1 17
    2 FERENCVÁROSI TC 7 5 0 2 15
    3 Vasas Kubala Akadémia 6 5 0 1 15
    4 Budapest Honvéd - MFA 7 4 1 2 13
    5 DVSC 5 3 1 1 10
    6 Illés Akadémia-Haladás 7 3 0 4 9
    7 Puskás Akadémia FC 5 2 2 1 8
    8 ETO FC GYŐR 4 2 0 2 6
    9 Gyirmót SE Győr 8 2 0 6 6
    10 PMFC 5 1 1 3 4
    11 DVTK 7 1 1 5 4
    12 Újpest FC 7 1 0 6 3
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 8 6 1 1 19
    2 FERENCVÁROSI TC 8 4 3 1 15
    3 Illés Akadémia-Haladás 7 4 2 1 14
    4 Vasas Kubala Akadémia 6 4 1 1 13
    5 Budapest Honvéd - MFA 7 3 3 1 12
    6 MOL FEHÉRVÁR FC 7 3 2 2 11
    7 Várda Labdarugó Akadémia 7 3 2 2 11
    8 ETO FC GYŐR 8 2 2 4 8
    9 DVSC 6 1 2 3 5
    10 PAKSI FC 8 1 2 5 5
    11 MTK BUDAPEST 7 1 1 5 4
    12 UTE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 6 5 1 0 16
    2 Puskás Akadémia FC 7 5 0 2 15
    3 Budapest Honvéd - MFA 8 4 1 3 13
    4 ETO FC GYŐR 8 4 1 3 13
    5 DVSC 6 4 0 2 12
    6 Várda Labdarugó Akadémia 6 3 0 3 9
    7 PAKSI FC 7 3 0 4 9
    8 DVTK 7 2 3 2 9
    9 MTK BUDAPEST 5 2 1 2 7
    10 PMFC 6 1 2 3 5
    11 Vasas Kubala Akadémia 6 0 2 4 2
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 6 0 1 5 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Budapest Honvéd - MFA 8 7 1 0 22
    2 Vasas Kubala Akadémia 8 4 3 1 15
    3 MTK BUDAPEST 8 4 1 3 13
    4 DVSC 7 4 1 2 13
    5 Várda Labdarugó Akadémia 7 4 0 3 12
    6 ETO FC GYŐR 8 3 1 4 10
    7 FERENCVÁROSI TC 8 2 2 4 8
    8 Puskás Akadémia FC 6 2 1 3 7
    9 DVTK 8 2 0 6 6
    10 Illés Akadémia-Haladás 8 1 0 7 3
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SZEKSZÁRDI UFC 6 6 0 0 18
    2 MOL FEHÉRVÁR FC 7 5 2 0 17
    3 KELEN SC 6 4 1 1 13
    4 CSEPEL FC KFT. 6 4 1 1 13
    5 BUDAÖRS 6 3 2 1 11
    6 ADA NOVA SE 7 3 1 3 10
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 2 2 3 8
    8 ZTE FC 5 2 1 2 7
    9 KÜLKER SC - VIKINO MESTER 6 2 0 4 6
    10 SZENTLŐRINC-DPASE 5 1 3 1 6
    11 FC AJKA 5 1 1 3 4
    12 BVSC-ZUGLÓ 6 1 0 5 3
    13 ZICCER NLSE (törölve) 0 0 0 0 0
    14 AIRNERGY FC 4 0 0 4 0
    15 PÁPAI ELC 6 0 0 6 0
                 
  •   M GY D V P
    1 JOBSFORWARD KFT. 6 6 0 0 18
    2 HONVÉD FC KFT. 5 4 0 1 12
    3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 3 1 1 10
    4 BVSC-ZUGLÓ 4 3 0 1 9
    5 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 5 3 0 2 9
    6 VASAS AKADÉMIA KFT. 5 2 1 2 7
    7 MONORI SE 5 1 1 3 4
    8 SZOLNOKI MÁV UFC 6 1 1 4 4
    9 KECSKEMÉTI LC 6 1 0 5 3
    10 ASTRA-ACTIVTEK HFC-KISK. 7 1 0 6 3
    11 ASTRA HFC KFT. (törölve) 0 0 0 0 0
    12 CEGLÉDI VSE (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC-SPORTOLDA 4 4 0 0 12
    2 AIRNERGY FC 4 4 0 0 12
    3 PAKSI SE 5 3 0 2 9
    4 BUDAPEST HONVÉD 5 2 1 2 7
    5 DOROGI FC 5 2 0 3 6
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 0 2 3
    7 SZENTLŐRINC-SELLYE 2 0 1 1 1
    8 BVSC 2 0 0 2 0
    9 KISE 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu