A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

Szervezet

Ügyvezető: Nagy Miklós

Szakmai vezető: Tóth Csaba
Szervezési vezető: Kiss Dávid

Felső szekció:

U19 - Schindler Szabolcs vezetőedző, Tóth János pályaedző 

U17 - Nagy Gábor vezetőedző, Hámori Ferenc pályaedző

U16 - László András vezetőedző, Horváth Gábor pályaedző 

U15 – Horváth Gábor vezetőedző, Balázs Péter pályaedző 

U14 – Angyal Péter vezetőedző, Balázs Péter pályaedző

szekcióvezető: Tóth Csaba (közvetlen szakmai vezető alá tartozó szekció) 

posztorientált képzést vezető edző: 

Alsó szekció:

U13 – Kollár Péter vezetőedző, Röthy Martin pályaedző

U12 – Röthy Martin vezetőedző, Szabó Csaba pályaedző

U11 – Blaumann János vezetőedző, Temesvári Zoltán pályaedző

U10 – Temesvári Zoltán vezetőedző, Blaumann János pályaedző

U9 – Szabó Csaba vezetőedző, Viczkó Tamás pályaedző

U8B – Orosz Dávid vezetőedző

U7 – Orosz Dávid vezetőedző, Csoszor Gergely és Vécsi Gábor pályaedzők

U6 – Orosz Dávid vezetőedző, Csoszor Gergely és Vécsi Gábor pályaedzők

szekcióvezető: Angyal Péter

Női szakág:

Felnőtt női csapat – Hámori Ferenc vezetőedző

U19 leány – Pintér Róbert vezetőedző

U16 leány – Kollár Péter vezetőedző

U14 leány – Ludmán Andor vezetőedző

U11 leány – Pintér Róbert vezetőedző

Kapusedzők:

U19 – Lippai József
U17-U16 – Gömöri Ottó
U15-U13 – Szakács Kristóf
U12-U8 – Vozár Gábor
női szekció - Ludmán Andor

Erőnléti edző: Havrán József, Répási László, Tepliczky Péter, Kis Attila

Rehabilitációs szakember: Máthé Botond

Fizioterapeuta: Antal Róbert, Németi Norbert

Masszőr: Nagy János

Videóelemzés: Cserpák Dániel, Karpjuk Gábor

OPERATÍV STÁB:

Irodavezető: Kovács Krisztina
Kommunikációs vezető: Ádám Krisztina
Marketingvezető: Ádám Erik
Kommunikációs munkatárs: Lenkó Patrik
Könyvelés és pénzügy: Pátrovics Éva
Szervező: Wukovics-Páncsics Deján, Berkes Máté
Szertárosok: Komódi Zsolt, Balogh Gábor
Rendszergazda: Pázmányi Gábor
LEF-program: Kálócz Zsolt
Jogi Képviselő: Dr. Dányi Szilárd
Scout stáb: Balogh Balázs, Viczkó Tamás, Gabala Ferenc

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 10
    2 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 3 1 0 10
    3 PÉNZÜGYŐR SE 4 3 0 1 9
    4 PUTNOK FC 4 3 0 1 9
    5 BKV ELŐRE 4 3 0 1 9
    6 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 2 1 1 7
    7 KÖRÖSLADÁNYI MSK 4 2 1 1 7
    8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 7
    9 KARCAGI SE 4 2 1 1 7
    10 DVTK II. 4 2 0 2 6
    11 DEAC 4 2 0 2 6
    12 EGER SE 4 2 0 2 6
    13 FC HATVAN 4 1 1 2 4
    14 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 1 2 4
    15 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 1 1 2 4
    16 DVSC II. 4 1 1 2 4
    17 FÜZESGYARMATI SK 4 1 0 3 3
    18 JÁSZBERÉNYI FC 4 0 1 3 1
    19 VASAS FC II. 4 0 1 3 1
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 0 0 0 0 0
    3 DVSC-DEAC 0 0 0 0 0
    4 KAZINCBARCIKAI SC 0 0 0 0 0
    5 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    6 FC HATVAN 0 0 0 0 0
    7 HONVÉD FC KFT. 0 0 0 0 0
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 0 0 0 0 0
    9 GYULAI AMAZONOK 0 0 0 0 0
    10 MONORI SE 0 0 0 0 0
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu