A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Diósgyőr, Puskás, Újpest: ezen a hétvégén is rangadókra számíthatunk

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:


MLSZ Országos U17 Kiemelt Csoport - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVTK

2020.10.10., szombat 13:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U16 Kiemelt Csoport - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVTK

2020.10.10., szombat 15:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U15 - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia FC

2020.10.10., szombat 11:45
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U14 - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Puskás Akadémia FC

2020.10.10., szombat 10:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Kiemelt U13 Közép-Nyugat - 6. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC

2020.10.11., vasárnap 10:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Kiemelt U12 Közép-Nyugat - 6. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC

2020.10.11., vasárnap 09:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Női NB II. Keleti csoport - 2. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Újpest FC

2020.10.07., szerda 19:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Leány U16 HNP Dél-Nyugati csoport - 4. forduló
Siófoki Bányász SE - Vasas Kubala Akadémia
2020.10.07., szerda 16:00
Siófoki Bányász Sporttelep
8600 Siófok, Révész Géza u. 11.


TOVÁBBI PROGRAMOK:


U14 felkészülési mérkőzés
Újpest FC - Vasas Kubala Akadémia

2020.10.07., szerda 19:00
Újpest FC edzőcentrum
1046 Budapest, Tábor u. 16-18.


U11 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.10., szombat 10:00
Mogyoródi úti Sportpálya
1141 Budapest, Mogyoródi út 130.


U10 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.10., szombat 10:00
Mogyoródi úti Sportpálya
1141 Budapest, Mogyoródi út 130.


U9 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.10., szombat 09:00
Gödöllői Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.


U8 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.10., szombat 09:00
Gödöllői Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.


A változtatás jogát fenntartjuk!

2020.10.06. 17:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 6
    2 PUTNOK FC 2 2 0 0 6
    3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 2 0 0 6
    4 BKV ELŐRE 2 2 0 0 6
    5 FC HATVAN 2 1 1 0 4
    6 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 1 1 0 4
    7 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 0 1 3
    8 DVTK II. 2 1 0 1 3
    9 PÉNZÜGYŐR SE 2 1 0 1 3
    10 KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 0 1 3
    11 FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3
    12 DEAC 2 1 0 1 3
    13 DVSC II. 2 1 0 1 3
    14 JÁSZBERÉNYI FC 2 0 1 1 1
    15 VASAS FC II. 2 0 1 1 1
    16 KARCAGI SE 2 0 1 1 1
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 1 1 1
    18 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0 0 2 0
    19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2 0 0 2 0
    20 EGER SE 2 0 0 2 0
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 0 0 0 0 0
    3 DVSC-DEAC 0 0 0 0 0
    4 KAZINCBARCIKAI SC 0 0 0 0 0
    5 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    6 FC HATVAN 0 0 0 0 0
    7 HONVÉD FC KFT. 0 0 0 0 0
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 0 0 0 0 0
    9 GYULAI AMAZONOK 0 0 0 0 0
    10 MONORI SE 0 0 0 0 0
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu