A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Elrepültek!

A Gothia Cup a világ legnagyobb méretű utánpótlás rendezvénye, ahol minden évben közel 80 ország fiatal labdarúgója mérheti össze tudását 13 különböző kategóriában. Több mint 1500 csapat nevezése és részvétele színesíti az 1975-ben útjára indult tornát. A rendező városban, Göteborgban ilyenkor egy hétre szinte teljesen leáll az élet, és minden a kupaviadal körül forog.

Az egy hétig tartó esemény részeként tartják meg a Gothia Tipselit Trophy-t, a 17 évesek zártkörű versenyét, ahol meghívásos alapon 12 svéd első osztályú csapat és 12 elit vendégcsapat küzd a döntőbe jutásért. A Vasas Kubala Akadémia idén harmadik alkalommal vesz részt a kiemelt körben (2012-ben a legjobb négy közé jutottak a Kubalások – a szerk.), amelynek rangját jól jelzi, hogy az indulók között találjuk az argentin River Plate-t is.

Program, csoportmérkőzések:

Hétfő, 17:10

Vasas Kubala Akadémia - IFK Göteborg

Kedd, 13:10

Vasas Kubala Akadémia - Everton FC

Szerda 8:00

Vasas Kubala Akadémia - Gefle IF

Bővebben: http://www.gothiacup.se/

Utazó keret:

Hesz Olivér, Tóth Csaba, Kubicza Patrik, Dorogi Renátó, Forgács Bence, Szilágyi Máté, Rabatin Norbert, Berecz Zsombor, Busa Simon, Baglyas Mátyás, Weiland Maximilián, Simon Márk, Orosz Ákos, Dinka Boldizsár, Vogel Márk, Gálfi László, Major Barnabás, Lékai Soma

Vezetőedző: Domján Norbert

2013.07.13. 00:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 19 15 4 0 49
    2 PUTNOK FC 19 12 3 4 39
    3 KÖRÖSLADÁNYI MSK 19 9 7 3 34
    4 KARCAGI SE 19 10 3 6 33
    5 DEAC 19 10 2 7 32
    6 DVSC II. 19 10 2 7 32
    7 BKV ELŐRE 19 9 2 8 29
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 19 8 4 7 28
    9 PÉNZÜGYŐR SE 19 8 3 8 27
    10 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 19 7 6 6 27
    11 FÜZESGYARMATI SK 19 7 6 6 27
    12 FC HATVAN 19 8 2 9 26
    13 VASAS FC II. 19 7 4 8 25
    14 DVTK II. 19 7 3 9 24
    15 EGER SE 19 7 2 10 23
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 19 6 5 8 23
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 4 5 10 17
    18 JÁSZBERÉNYI FC 19 4 4 11 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 19 4 2 13 14
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 19 2 3 14 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 10 6 3 1 21
    2 Vasas Kubala Akadémia 10 6 2 2 20
    3 Puskás Akadémia FC 10 6 0 4 18
    4 Budapest Honvéd - MFA 10 5 3 2 18
    5 ETO FC Győr 10 5 2 3 17
    6 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    7 Újpest FC 10 4 3 3 15
    8 PMFC 10 4 2 4 14
    9 DVSC 10 3 3 4 12
    10 MTK Budapest 10 3 2 5 11
    11 DVTK 10 1 2 7 5
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 0 1 9 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 10 7 3 0 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 10 5 2 3 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    6 FERENCVÁROSI TC 10 4 2 4 14
    7 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    8 ETO FC Győr 10 3 2 5 11
    9 Budapest Honvéd - MFA 10 2 3 5 9
    10 DVSC 10 2 3 5 9
    11 III.ker TVE 11 2 3 6 9
    12 Vasas Kubala Akadémia 10 2 2 6 8
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 10 6 2 2 20
    2 DVTK 10 6 2 2 20
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    4 DVSC 11 6 1 4 19
    5 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    6 FERENCVÁROSI TC 11 5 3 3 18
    7 ETO FC Győr 11 5 2 4 17
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    10 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 10 9 1 0 28
    2 Vasas Kubala Akadémia 9 7 1 1 22
    3 Budapest Honvéd - MFA 9 6 3 0 21
    4 Illés Akadémia-Haladás 10 6 1 3 19
    5 FERENCVÁROSI TC 8 4 1 3 13
    6 UTE 10 4 1 5 13
    7 Puskás Akadémia FC 8 3 1 4 10
    8 DVTK 10 3 1 6 10
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 10 3 1 6 10
    10 ETO FC Győr 10 2 1 7 7
    11 MTK BUDAPEST 8 1 2 5 5
    12 PMFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 13 10 1 2 31
    2 Puskás Akadémia FC 13 9 1 3 28
    3 MTK BUDAPEST 12 7 2 3 23
    4 Budapest Honvéd - MFA 12 6 3 3 21
    5 FERENCVÁROSI TC 13 6 3 4 21
    6 Vasas Kubala Akadémia 12 6 1 5 19
    7 Várda Labdarúgó Akadémia 12 4 4 4 16
    8 Illés Akadémia-Haladás 12 2 3 7 9
    9 ETO FC Győr 13 0 5 8 5
    10 DVTK 12 0 1 11 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 0 4 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 11 9 1 1 28
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 7 1 3 22
    5 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 11 4 0 7 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 11 1 0 10 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu