A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Heti program - 36. hét

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:

U19 MLSZ I. osztály - 5. forduló
Vasas Kubala Akadémia - MTK Budapest

2019.09.07., szombat 09.30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U17 MLSZ I. osztály - 3. forduló
Budapest Honvéd-MFA - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.07., szombat 12.00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
1194 Budapest, Temesvár utca 1/c.

U16 MLSZ I. osztály - 3. forduló
Budapest Honvéd-MFA - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.07., szombat 10.00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
1194 Budapest, Temesvár utca 1/c.

U15 MLSZ I. osztály - 3. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVSC-DLA

2019.09.07., szombat 11.30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U14 MLSZ I. osztály - 3. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVSC-DLA

2019.09.07., szombat 13.30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Leány U19 Közép-Keleti csoport - 5. forduló
BSE Palóc Farkasok USE - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.07., szombat 11.00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2660 Balassagyarmat, Vizy Zsigmond utca 12.

Leány U16 NP Keleti csoport - 1. forduló
ASTRA-ALEF HFC - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.08., vasárnap 16.00
Üllő Városi Sporttelep
2225 Üllő, Dóra Sándor krt. 47.

TOVÁBBI PROGRAMOK:

Leány U19 felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC

2019.09.04., szerda 16.00
Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11.

U13 felkészülési mérkőzés
REAC - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.07., szombat 12.00
REAC Szántóföld úti Sporttelep
1151 Budapest, Szántóföld u. 1-5.

U12 felkészülési mérkőzés
REAC - Vasas Kubala Akadémia

2019.09.07., szombat 12.00
REAC Szántóföld úti Sporttelep
1151 Budapest, Szántóföld u. 1-5.

U11 Bozsik torna
2019.09.07., szombat 09.00
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fóti út 1.

U10 Bozsik torna
2019.09.07., szombat 09.00
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fóti út 1.

U9 Dunamenti Gyermek Liga
2019.09.08., vasárnap 10.40
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fóti út 1.

U8 Dunamenti Gyermek Liga
2019.09.08., vasárnap 10.00
Bánka Kristóf Sportközpont
1044 Budapest, Fóti út 1.

A változtatás jogát fenntartjuk!

2019.09.03. 10:09

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 20 16 4 0 52
    2 PUTNOK FC 20 12 3 5 39
    3 DVSC II. 20 11 2 7 35
    4 KÖRÖSLADÁNYI MSK 20 9 7 4 34
    5 DEAC 20 10 3 7 33
    6 KARCAGI SE 20 10 3 7 33
    7 BKV ELŐRE 20 10 2 8 32
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 20 9 4 7 31
    9 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 20 8 6 6 30
    10 VASAS FC II. 20 8 4 8 28
    11 PÉNZÜGYŐR SE 20 8 4 8 28
    12 FÜZESGYARMATI SK 20 7 7 6 28
    13 FC HATVAN 20 8 2 10 26
    14 EGER SE 20 7 3 10 24
    15 DVTK II. 20 7 3 10 24
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 20 6 6 8 24
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 20 5 5 10 20
    18 JÁSZBERÉNYI FC 20 4 4 12 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 20 4 3 13 15
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 20 2 3 15 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 7 3 1 24
    2 Vasas Kubala Akadémia 11 6 2 3 20
    3 ETO FC Győr 11 6 2 3 20
    4 Puskás Akadémia FC 11 6 0 5 18
    5 Újpest FC 11 5 3 3 18
    6 Budapest Honvéd - MFA 11 5 3 3 18
    7 PMFC 11 5 2 4 17
    8 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    9 MTK Budapest 11 4 2 5 14
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 DVTK 11 2 2 7 8
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 3 1 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 11 5 2 4 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    6 FERENCVÁROSI TC 11 4 2 5 14
    7 ETO FC Győr 11 4 2 5 14
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 3 3 5 12
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 Vasas Kubala Akadémia 11 3 2 6 11
    12 III.ker TVE 11 2 3 6 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 2 2 23
    2 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    3 DVTK 11 6 2 3 20
    4 DVSC 11 6 1 4 19
    5 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    6 FERENCVÁROSI TC 11 5 3 3 18
    7 ETO FC Győr 11 5 2 4 17
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    10 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 11 10 1 0 31
    2 Budapest Honvéd - MFA 11 8 3 0 27
    3 Vasas Kubala Akadémia 11 7 1 3 22
    4 Illés Akadémia-Haladás 11 6 2 3 20
    5 FERENCVÁROSI TC 11 6 1 4 19
    6 Puskás Akadémia FC 11 6 1 4 19
    7 UTE 11 4 1 6 13
    8 MTK BUDAPEST 11 3 2 6 11
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 11 3 2 6 11
    10 DVTK 11 3 1 7 10
    11 ETO FC Győr 11 2 1 8 7
    12 PMFC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Várda Labdarúgó Akadémia 14 5 5 4 20
    2 Illés Akadémia-Haladás 14 2 5 7 11
    3 Budapest Honvéd - MFA 14 7 4 3 25
    4 ETO FC Győr 14 0 5 9 5
    5 Puskás Akadémia FC 14 9 2 3 29
    6 Vasas Kubala Akadémia 14 7 2 5 23
    7 DVSC 14 10 2 2 32
    8 MTK BUDAPEST 14 7 4 3 25
    9 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    10 DVTK 14 0 1 13 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 0 4 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 11 9 1 1 28
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 7 1 3 22
    5 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 11 4 0 7 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 11 1 0 10 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu