A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Heti program: Debreceni és paksi küzdelmek várnak ránk hétvégén

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:


MLSZ Országos U19 Kiemelt Csoport - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVSC

2020.10.24., szombat 14:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U17 Kiemelt Csoport - 9. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Paksi FC

2020.10.24., szombat 10:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U16 Kiemelt Csoport - 9. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Paksi FC

2020.10.24., szombat 12:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U15 - 9. forduló
DVSC-DLA - Vasas Kubala Akadémia

2020.10.24., szombat 11:00
DLA Edzőközpont
4014 Debrecen, Mezőgazdász u. 46.


MLSZ Országos U14 - 9. forduló
DVSC-DLA - Vasas Kubala Akadémia

2020.10.24., szombat 11:00
DLA Edzőközpont
4014 Debrecen, Mezőgazdász u. 46.


MLSZ Kiemelt U13 Közép-Nyugat - 8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - REAC
2020.10.25., vasárnap 12:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Kiemelt U12 Közép-Nyugat - 8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - REAC
2020.10.24., szombat 16:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Női NB II. Keleti csoport - 8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Kazincbarcika

2020.10.24., szombat 18:00
Vasas Pasaréti Sportcentrum
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.


Leány U19 Kiemelt csoport - 7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Haladás-Viktória
2020.10.25., vasárnap 15:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Leány U16 HNP Dél-Nyugati csoport - 8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - BVSC-Zugló
2020.10.25., vasárnap 10:00
Fáy utcai Sporttelep
1139 Budapest, Fáy utca 58.


TOVÁBBI PROGRAMOK:


U11 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.25., vasárnap 13:00
UTE LA
1044 Budapest, Megyeri út 13.


U10 Dunamenti Gyermek Liga
2020.10.25., vasárnap 13:00
UTE LA
1044 Budapest, Megyeri út 13.


U9 Dunamenti Gyermek Liga
halasztva
Gödöllői Sportcenrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 4.


U8 Dunamenti Gyermek Liga
halasztva
Gödöllői Sportcenrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 4.


U7 felkészülési mérkőzés
Kelen SC - Vasas Kubala Akadémia
2020.10.22., csütörtök 17:00
kelen SC Sportközpont
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.


A változtatás jogát fenntartjuk!

2020.10.19. 17:34

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 18 14 4 0 46
    2 PUTNOK FC 18 11 3 4 36
    3 KÖRÖSLADÁNYI MSK 18 9 6 3 33
    4 KARCAGI SE 18 9 3 6 30
    5 DEAC 18 9 2 7 29
    6 DVSC II. 18 9 2 7 29
    7 BKV ELŐRE 18 9 2 7 29
    8 PÉNZÜGYŐR SE 18 8 3 7 27
    9 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 18 7 6 5 27
    10 FC HATVAN 18 8 2 8 26
    11 FÜZESGYARMATI SK 18 7 5 6 26
    12 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 18 7 4 7 25
    13 DVTK II. 18 7 3 8 24
    14 EGER SE 18 7 2 9 23
    15 VASAS FC II. 18 6 4 8 22
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 18 5 5 8 20
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 18 4 5 9 17
    18 JÁSZBERÉNYI FC 18 4 4 10 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 18 3 2 13 11
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 18 2 3 13 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 10 6 3 1 21
    2 Vasas Kubala Akadémia 10 6 2 2 20
    3 Puskás Akadémia FC 10 6 0 4 18
    4 Budapest Honvéd - MFA 10 5 3 2 18
    5 ETO FC Győr 10 5 2 3 17
    6 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    7 Újpest FC 10 4 3 3 15
    8 PMFC 10 4 2 4 14
    9 DVSC 10 3 3 4 12
    10 MTK Budapest 10 3 2 5 11
    11 DVTK 10 1 2 7 5
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 0 1 9 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 10 7 3 0 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 10 5 2 3 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    6 FERENCVÁROSI TC 10 4 2 4 14
    7 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    8 ETO FC Győr 10 3 2 5 11
    9 Budapest Honvéd - MFA 10 2 3 5 9
    10 DVSC 10 2 3 5 9
    11 III.ker TVE 11 2 3 6 9
    12 Vasas Kubala Akadémia 10 2 2 6 8
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVTK 10 6 2 2 20
    2 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    3 DVSC 11 6 1 4 19
    4 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    5 FERENCVÁROSI TC 10 5 3 2 18
    6 Puskás Akadémia FC 9 5 2 2 17
    7 ETO FC Győr 10 5 2 3 17
    8 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    9 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    10 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 10 4 1 5 13
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 10 9 1 0 28
    2 Vasas Kubala Akadémia 9 7 1 1 22
    3 Budapest Honvéd - MFA 9 6 3 0 21
    4 Illés Akadémia-Haladás 10 6 1 3 19
    5 FERENCVÁROSI TC 8 4 1 3 13
    6 UTE 10 4 1 5 13
    7 Puskás Akadémia FC 8 3 1 4 10
    8 DVTK 10 3 1 6 10
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 10 3 1 6 10
    10 ETO FC Győr 10 2 1 7 7
    11 MTK BUDAPEST 8 1 2 5 5
    12 PMFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 12 9 1 2 28
    2 Puskás Akadémia FC 12 9 1 2 28
    3 Budapest Honvéd - MFA 12 6 3 3 21
    4 MTK BUDAPEST 11 6 2 3 20
    5 FERENCVÁROSI TC 12 6 2 4 20
    6 Vasas Kubala Akadémia 12 6 1 5 19
    7 Várda Labdarúgó Akadémia 12 4 4 4 16
    8 Illés Akadémia-Haladás 12 2 3 7 9
    9 ETO FC Győr 12 0 4 8 4
    10 DVTK 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 4 0 3 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 1 0 6 3
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 10 8 1 1 25
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    5 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 10 6 1 3 19
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 10 4 0 6 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 10 1 0 9 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu