A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Hétközi meccsek, hétvégi rangadók és alsó szekciós programok - heti menetrend

MLSZ Országos U19 "A" csoport
12. forduló
Illés Akadémia-Haladás - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 14., szombat 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
9700 Szombathely, Ernuszt Kelemen út 1.

MLSZ Országos U17 "A" csoport
11. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr

2022. május 14., szombat 12:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

MLSZ Országos U16 "A" csoport
12. forduló
Vasas Kubala Akadémia - MOL Fehérvár FC

2022. május 14., szombat 10:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

MLSZ Országos U15 Kiemelt csoport
13. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr

2022. május 11., szerda 14:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

MLSZ Országos U15 Kiemelt csoport
21. forduló
Puskás Akadémia FC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 14., szombat 10:00
Pancho Aréna
8086 Felcsút, Fő u. 176.

MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport
18. forduló
DVSC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 11., szerda 14:00
DLA Edzőközpont
4014 Debrecen-Pallag, Mezőgazdász u. 1.

MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport
25. forduló
Ferencvárosi TC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 14., szombat 12:00
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
1104 Budapest, Kismartoni út 4.

MLSZ Országos U13 Dél-Nyugat
24. forduló
Paksi FC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 14., szombat 10:00
Paksi FC Stadion
7030 Paks, Fehérvári út 29.

MLSZ Országos U12 Dél-Nyugat
24. forduló
Paksi FC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 14., szombat 10:00
Paksi FC Stadion
7030 Paks, Fehérvári út 29.

U11-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - Gerzzo Kft.

2022. május 11., szerda 17:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U11 Bozsik torna
2022. május 15., vasárnap 10:00
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.

U10 Bozsik torna
2022. május 15., vasárnap 10:00
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.

U9 Bozsik torna
2022. május 15., vasárnap 10:00
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.

U9-es 75 JátékPerc Torna
2022. május 14., szombat 09:00
Pénzügyőr Sporttelep
1103 Budapest, Kőér utca 2/B.

U8 Bozsik fesztivál
2022. május 15., vasárnap 10:00
1046 Budapest, Tábor utca 16-18.

U7-es Dunamenti Gyermekliga
2022. május 14., szombat 10:45
1142 Budapest, Szőnyi út 2.

Női NB II. - Nyugati csoport
29. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ZTE FC
2022. május 14., szombat 16:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Leány Regionális U19 Közép-Keleti csoport
20. forduló
Hódmezővásárhely - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 15., vasárnap 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
6800 Hódmezővásárhely, Szabadság tér 66.

Leány Regionális U16 HNP Közép-Nyugati csoport
16. forduló
PMFC - Vasas Kubala Akadémia

2022. május 10., kedd 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
7634 Pécs Gyöngyvirág utca 3.

U11 leány Bozsik fesztivál
2022. május 15., vasárnap 16:00
1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.

A változtatás jogát fenntartjuk!

2022.05.09. 15:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 25
    2 PUTNOK FC 9 6 1 2 19
    3 DEAC 9 6 0 3 18
    4 PÉNZÜGYŐR SE 9 6 0 3 18
    5 KÖRÖSLADÁNYI MSK 9 5 3 1 18
    6 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 9 5 2 2 17
    7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 4 3 2 15
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 9 4 2 3 14
    9 FÜZESGYARMATI SK 9 4 2 3 14
    10 KARCAGI SE 9 4 1 4 13
    11 DVSC II. 9 4 1 4 13
    12 BKV ELŐRE 9 4 0 5 12
    13 VASAS FC II. 9 3 3 3 12
    14 EGER SE 9 3 1 5 10
    15 DVTK II. 9 3 0 6 9
    16 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 2 2 5 8
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 2 2 5 8
    18 FC HATVAN 9 2 1 6 7
    19 JÁSZBERÉNYI FC 9 1 1 7 4
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 9 1 0 8 3
  •   M GY D V P
    1 Illés Akadémia-Haladás 3 2 1 0 7
    2 MTK Budapest 3 2 1 0 7
    3 Puskás Akadémia FC 3 2 0 1 6
    4 Vasas Kubala Akadémia 3 2 0 1 6
    5 DVSC 3 1 2 0 5
    6 FERENCVÁROSI TC 3 1 1 1 4
    7 Budapest Honvéd - MFA 3 1 1 1 4
    8 PMFC 2 1 0 1 3
    9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 0 1 2 1
    10 ETO FC Győr 3 0 1 2 1
    11 Újpest FC 3 0 1 2 1
    12 DVTK 2 0 1 1 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 4 3 0 1 9
    2 Puskás Akadémia FC 3 2 1 0 7
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    4 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 4 2 1 1 7
    5 Illés Akadémia-Haladás 4 2 0 2 6
    6 MOL Fehérvár FC 4 2 0 2 6
    7 Vasas Kubala Akadémia 4 2 0 2 6
    8 FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 5
    9 ETO FC Győr 4 1 2 1 5
    10 DVSC 4 1 0 3 3
    11 III.ker TVE 3 0 2 1 2
    12 Budapest Honvéd - MFA 4 0 1 3 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 3 3 0 0 9
    2 FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 9
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 4 3 0 1 9
    4 ETO FC Győr 4 2 1 1 7
    5 DVTK 4 2 1 1 7
    6 MTK BUDAPEST 4 2 0 2 6
    7 DVSC 4 1 1 2 4
    8 Budapest Honvéd - MFA 4 1 1 2 4
    9 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 3 1 0 2 3
    10 Vasas Kubala Akadémia 2 0 2 0 2
    11 Újpest FC 4 0 0 4 0
    12 PMFC 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 2 2 0 0 6
    2 Budapest Honvéd - MFA 2 2 0 0 6
    3 Illés Akadémia-Haladás 2 2 0 0 6
    4 Vasas Kubala Akadémia 1 1 0 0 3
    5 ETO FC Győr 2 1 0 1 3
    6 UTE 2 1 0 1 3
    7 FERENCVÁROSI TC 1 0 0 1 0
    8 MTK BUDAPEST 2 0 0 2 0
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 1 0 0 1 0
    10 PMFC 0 0 0 0 0
    11 DVTK 2 0 0 2 0
    12 Puskás Akadémia FC 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 4 4 0 0 12
    2 FERENCVÁROSI TC 4 3 1 0 10
    3 DVSC 4 2 0 2 6
    4 Várda Labdarúgó Akadémia 3 1 2 0 5
    5 Illés Akadémia-Haladás 4 1 1 2 4
    6 MTK BUDAPEST 4 1 1 2 4
    7 Budapest Honvéd - MFA 3 1 1 1 4
    8 Vasas Kubala Akadémia 2 1 0 1 3
    9 ETO FC Győr 4 0 2 2 2
    10 DVTK 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 4 4 0 0 12
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 12
    3 VASAS AKADÉMIA KFT. 5 4 0 1 12
    4 FC HATVAN 4 3 0 1 9
    5 KAZINCBARCIKAI SC 5 2 0 3 6
    6 MONORI SE 5 1 1 3 4
    7 DVSC-DEAC 4 1 0 3 3
    8 GYULAI AMAZONOK 2 0 1 1 1
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 0 0 4 0
    10 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    11 HONVÉD FC KFT. 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 4 3 0 1 9
    2 JOBSFORWARD KFT. 3 2 0 1 6
    3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 2 0 0 6
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3 2 0 1 6
    5 FC HATVAN 2 1 0 1 3
    6 VASAS AKADÉMIA KFT. 2 1 0 1 3
    7 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 3 0 0 3 0
    8 DVSC-DEAC 3 0 0 3 0
    9 BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HATVAN LOKOMOTÍV SE 2 2 0 0 6
    2 BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 6
    3 VASAS AKADÉMIA KFT. 3 2 0 1 6
    4 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 2 1 0 1 3
    5 ÓZD VSE 3 1 0 2 3
    6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 0 0 1 0
    7 CIGÁND SE 1 0 0 1 0
    8 KBSC FC KFT. 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 5 5 0 0 15
    2 GYULAI AMAZONOK 4 3 1 0 10
    3 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 5 3 1 1 10
    4 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 5 3 0 2 9
    5 UTE 3 2 1 0 7
    6 ÚJPEST FC 4 1 1 2 4
    7 TEHETSÉG SE 3 1 1 1 4
    8 HONVÉD FC KFT. 4 1 1 2 4
    9 JÁSZFÉNYSZARU VSE 3 1 0 2 3
    10 BVSC-ZUGLÓ 4 1 0 3 3
    11 MERCEDES KLC 4 0 0 4 0
    12 MÓRAHALOM VSE 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu