A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Hétvégi eredmények - cikkünk ezúttal is folyamatosan frissül!

BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK:


MLSZ Országos U19 Kiemelt Csoport - 3. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVTK: 
2020.09.12., szombat 11:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U17 Kiemelt Csoport - 3. forduló
Vasas Kubala Akadémia - Nyíregyháza Spartacus FC: 3-1

2020.09.12., szombat 13:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U15 Kiemelt Csoport - 3. forduló
MOL Fehérvár FC - Vasas Kubala Akadémia: 1-2

2020.09.12., szombat 10:00
MOL Aréna Sóstó
8000 Székesfehérvár, Csikvári út 10.


MLSZ Országos U14 Kiemelt Csoport - 3. forduló
MOL Fehérvár FC - Vasas Kubala Akadémia: 3-2

2020.09.12., szombat 12:00
MOL Aréna Sóstó
8000 Székesfehérvár, Csikvári út 10.


MLSZ Kiemelt U13 Közép-Nyugat - 2. forduló
Dunakanyar SE-Szentendre - Vasas Kubala Akadémia: 0-7

2020.09.13., vasárnap 11:30
Dunakanyar SE Sporttelep
2000, Szentendre, Kőzúzó utca 1.


MLSZ Kiemelt U12 Közép-Nyugat - 2. forduló
Dunakanyar SE-Szentendre - Vasas Kubala Akadémia: 0-13

2020.09.13., vasárnap 10:00
Dunakanyar SE Sporttelep
2000, Szentendre, Kőzúzó utca 1.


Női NB II. Keleti csoport - 3. forduló
Nyírség Női SCE - Vasas Kubala Akadémia: 

2020.09.13., vasárnap 15:00
Nyíregyháza Volán Sportpálya
4400 Nyíregyháza, Zalka Máté utca 20.


TOVÁBBI PROGRAMOK:


U11 Bozsik torna
2020.09.13., vasárnap 09:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


U10 Bozsik torna
2020.09.13., vasárnap 09:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


U9 Dunamenti Gyermek Liga
2020.09.12., szombat 09:00
Gödöllői Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.


U8 Dunamenti Gyermek Liga
2020.09.12., szombat 09:00
Gödöllői Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.


A változtatás jogát fenntartjuk!

2020.09.11. 16:57

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 6
    2 PUTNOK FC 2 2 0 0 6
    3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 2 0 0 6
    4 BKV ELŐRE 2 2 0 0 6
    5 FC HATVAN 2 1 1 0 4
    6 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 2 1 1 0 4
    7 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 0 1 3
    8 DVTK II. 2 1 0 1 3
    9 PÉNZÜGYŐR SE 2 1 0 1 3
    10 KÖRÖSLADÁNYI MSK 2 1 0 1 3
    11 FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3
    12 DEAC 2 1 0 1 3
    13 DVSC II. 2 1 0 1 3
    14 JÁSZBERÉNYI FC 2 0 1 1 1
    15 VASAS FC II. 2 0 1 1 1
    16 KARCAGI SE 2 0 1 1 1
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 1 1 1
    18 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 0 0 2 0
    19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2 0 0 2 0
    20 EGER SE 2 0 0 2 0
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 0 0 0 0 0
    3 DVSC-DEAC 0 0 0 0 0
    4 KAZINCBARCIKAI SC 0 0 0 0 0
    5 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    6 FC HATVAN 0 0 0 0 0
    7 HONVÉD FC KFT. 0 0 0 0 0
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 0 0 0 0 0
    9 GYULAI AMAZONOK 0 0 0 0 0
    10 MONORI SE 0 0 0 0 0
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu