A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Holnap indul a Russel Torna

A hétvégén ismét megrendezzük 2007-ben útjára indított U12-es korosztályú 16 csapatos nemzetközi tornánkat. A „Russel” cégcsoport által támogatott rendezvényünkön a Vasas Kubala Akadémia két csapatán kívül a korosztály legjobb hazai csapatai, valamint három szlovák csapat vesz részt.

A helyszín a tavalyi évtől eltérően az Angyalföldi Sport- és Szabadidőközpont tornacsarnoka (XIII. ker. Rozsnyai u. 4.).

Az „A” és a „B” csoport mérkőzéseire délelőtt, míg a „C” és „D” csoport mérkőzéseire délután kerül sor.

A csoportbeosztás és az első nap mérkőzései:

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

Vasas Kubala „F”

UTE

MFK Kosice

OFC Russel

Dunaszerdahely

Kecskeméti TE

Puskás Akadémia

SZEOL SC

Ikarus BSE

Honvéd

FTC

DVSC

Videoton FC

Mészöly Focisuli

Dorogi FC

Vasas Kubala „P”

08:30-08:48  Vasas Kubala „F”- Ikarus BSE

08:49-09:07  UTE - Honvéd

09:08-09:26  Dunaszerdahely - Videoton FC

09:27-09:45  Kecskeméti TE - Mészöly Focisuli

09:46-10:04  Vasas Kubala „F” - Dunaszerdahely

10:05-10:23  UTE - Kecskeméti TE

10:24-10:42  Ikarus BSE - Videoton FC

10:43-11:01  Honvéd - Mészöly Focisuli

11:02-11:20  Vasas Kubala „F” - Videoton FC

11:21-11:39  UTE - Mészöly Focisuli

11:40-11:58  Dunaszerdahely - Ikarus BSE

11:59-12:17  Kecskeméti TE - Honvéd

12:18-12:36 1. A csop.III.- B csop.IV.

12:37-12:55  2. A csop.IV - B csop.III./ 

12:56-13:14 3. A csop.I. - B csop.II. 

13:15-13:33  4. A csop.II. - B csop.I.

13:35-14:00  MEGNYITÓ

14:02-14:20  MFK Kosice - Dorogi FC

14:21-14:39  OFC Russel - Vasas Kubala „P”

14:40-14:58  Puskás Akadémia - FTC

14:59-15:17  SZEOL SC - DVSC

15:18-15:36  MFK Kosice - FTC

15:37-15:55  OFC Russel - DVSC

15:56-16:14  Puskás Akadémia - Dorogi FC

16:15-16:33  SZEOL SC - Vasas Kubala „P”

16:34-16:52  MFK Kosice - Puskás Akadémia

16:53-17:11  OFC Russel - SZEOL SC

17:12-17:30  FTC - Dorogi FC

17:31-17:49  DVSC - Vasas Kubala „P”

17:50-18:08  5. C csop.III.- D csop.IV.

18:09-18:27  6. C csop.IV. - D csop.III.

18:28-18:46  7. C csop.I. - D csop.II.

18:47-19:05  8. C csop.II. - D csop.I.

 

A tornára mindenkit várunk szeretettel!

Eredmények nyomon követhetők „Rendezvények” menüpontunk alatt.

2015.02.13. 00:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 24 21 2 1 65
    2 ESMTK 24 18 4 2 58
    3 KÖRÖSLADÁNYI MSK 24 14 5 5 47
    4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 24 13 8 3 47
    5 SZOLNOKI MÁV FC 24 12 6 6 42
    6 BKV ELŐRE 24 12 3 9 39
    7 VASAS FC II. 24 10 7 7 37
    8 MONOR SE 24 11 2 11 35
    9 METON-FC DABAS SE 24 8 5 11 29
    10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 24 7 4 13 25
    11 MARTFŰI LSE 24 7 4 13 25
    12 PÉNZÜGYŐR SE 24 6 5 13 23
    13 KECSKEMÉTI TE 1911 II. 24 5 6 13 21
    14 FÜZESGYARMATI SK 24 5 3 16 18
    15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 24 4 6 14 18
    16 CEGLÉDI VSE 24 2 4 18 10
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 18 15 1 2 46
    2 DVSC 18 11 1 6 34
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 11 1 6 34
    4 DVTK 18 9 4 5 31
    5 ETO FC Győr 16 10 0 6 30
    6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 17 9 3 5 30
    7 FERENCVÁROSI TC 17 9 1 7 28
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 18 6 2 10 20
    9 ÚJPEST FC 18 5 2 11 17
    10 III.KER TVE 18 3 4 11 13
    11 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 18 4 0 14 12
    12 TARPA SC 18 3 3 12 12
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 17 12 2 3 38
    2 MTK BUDAPEST 18 12 1 5 37
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 11 2 4 35
    4 HONVÉD MFA 18 10 4 4 34
    5 FERENCVÁROSI TC 18 7 6 5 27
    6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 18 6 6 6 24
    7 ETO FC Győr 17 7 2 8 23
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 17 6 5 6 23
    9 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 18 5 7 6 22
    10 DVTK 18 4 3 11 15
    11 UTE 18 4 1 13 13
    12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 1 3 14 6
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD MFA 17 12 2 3 38
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 17 11 2 4 35
    3 FERENCVÁROSI TC 17 8 5 4 29
    4 DVSC 17 8 3 6 27
    5 DVTK 16 7 3 6 24
    6 PUSKÁS AKADÉMIA FC 16 7 1 8 22
    7 MTK BUDAPEST 16 7 1 8 22
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 16 7 1 8 22
    9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 17 6 4 7 22
    10 ETO FC Győr 17 5 6 6 21
    11 FEHÉRVÁR FC 17 5 3 9 18
    12 UTE 17 1 1 15 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 17 13 3 1 42
    2 HONVÉD MFA 18 11 3 4 36
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 17 8 5 4 29
    4 PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 8 3 6 27
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 7 5 6 26
    6 FERENCVÁROSI TC 18 6 8 4 26
    7 MTK BUDAPEST 17 6 7 4 25
    8 ETO FC Győr 17 7 3 7 24
    9 ZTE FC 17 6 3 8 21
    10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 18 5 2 11 17
    11 DVTK 18 2 5 11 11
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 18 2 1 15 7
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 21 14 2 5 44
    2 MTK BUDAPEST 20 12 3 5 39
    3 FERENCVÁROSI TC 22 11 6 5 39
    4 DVTK 22 11 4 7 37
    5 HONVÉD MFA 22 9 5 8 32
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 9 1 12 28
    7 ETO FC Győr 21 8 2 11 26
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 22 6 7 9 25
    9 DVSC 21 5 3 13 18
    10 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 21 4 3 14 15
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC 15 14 1 0 43
    2 KIZOTTI CSEPEL TC 17 14 1 2 43
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 14 0 4 42
    4 PÁPAI ELC 18 14 0 4 42
    5 AIRNERGY FC 17 9 1 7 28
    6 ZTE FC 16 8 3 5 27
    7 FC AJKA 17 6 1 10 19
    8 PAKSI SE 18 5 1 12 16
    9 FC NAGYKANIZSA 15 4 4 7 16
    10 PVSK 17 3 2 12 11
    11 KELEN SC 15 1 0 14 3
    12 DUNAÚJVÁROS PASE (törölve) 0 0 0 0 0
    13 KRISTON SE-MARTONVÁSÁR 15 0 0 15 0
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 13 11 0 2 33
    2 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 13 10 1 2 31
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 9 1 3 28
    4 DVSC-DEAC 13 9 0 4 27
    5 UTE 13 6 1 6 19
    6 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 13 6 1 6 19
    7 FC HATVAN 13 4 2 7 14
    8 BVSC-ZUGLÓ 13 4 0 9 12
    9 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 13 3 0 10 9
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 13 0 0 13 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 UTE 14 14 0 0 42
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 14 13 0 1 39
    3 KELEN SC 14 12 0 2 36
    4 FOOTBALL CLUB NAGYKANIZSA 16 8 1 7 25
    5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 8 0 7 24
    6 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 14 7 0 7 21
    7 SZEKSZÁRDI UFC 14 6 2 6 20
    8 PAKSI SE 16 6 1 9 19
    9 HR-RENT KOZÁRMISLENY 14 2 0 12 6
    10 DUNAÚJVÁROS PASE 15 2 0 13 6
    11 SZENTLŐRINC-SELLYE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 PÉCSI VASUTAS SK 14 0 0 14 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 13 12 0 1 36
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 12 11 1 0 34
    3 ASTRA HFC-ÜLLŐ II. 13 10 1 2 31
    4 MERCEDES KLC 13 7 0 6 21
    5 GYULAI AMAZONOK 13 6 0 7 18
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 14 6 0 8 18
    7 BUDAPEST HONVÉD 13 5 0 8 15
    8 SZOLNOKI MÁV UFC 14 5 0 9 15
    9 ÚJPEST FC 13 2 0 11 6
    10 BVSC-ZUGLÓ 12 0 0 12 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Fiú toborzó
Leány toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu