A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Két napon át négy korosztállyal lépünk pályára az őszi Youth Talent Cup-on!

A Youth Talent Cup célja az utánpótlás korú labdarúgók legmasabb szintű versenyeztetésének megteremtése hazai és nemzetközi csapatok részvételével. A 2017-ben indított sorozat eddig mintegy 140 csapat és 1500 gyermek számára biztosított versenyeztetési lehetőséget kétéves története során. Idén a Vasas Kubala Akadémia négy korosztállyal képviselteti magát a hagyományos rendezvényen.

U11 Youth Talent Cup
2019.08.25., vasárnap 14.30
Beloianniszi Sportpálya
2455 Beloiannisz, Sport köz 1.

U10 Youth Talent Cup
2019.08.25., vasárnap 09.00
Beloianniszi Sportpálya
2455 Beloiannisz, Sport köz 1.

U9 Youth Talent Cup
2019.08.24., szombat 14.00
Beloianniszi Sportpálya
2455 Beloiannisz, Sport köz 1.

U8 Youth Talent Cup
2019.08.24., szombat 09.00
Beloianniszi Sportpálya
2455 Beloiannisz, Sport köz 1.

SORSOLÁSOK ÉS CSOPORTBEOSZTÁSOK:

U11-es korosztály
- A csoport: MOL Fehérvár FC, UTE LA, DVTK, Gödöllői SK, FK Slovan Levice, Dunakanyar Régió
- B csoport: DVSC-DLA, Vasas Kubala Akadémia, MTK Budapest, Szolnoki MÁV UPFC, Dunaújváros PASE

U10-es korosztály
- A csoport: MOL Fehérvár FC, Bozsik Akadémia, FTC, Dunakanyar Régió, Mészöly FS/fehér, Kelen SC
- B csoport: Vasas Kubala Akadémia, UTE LA, Mészöly FS/piros, Gödöllői SK, Soroksár SC

U9-es korosztály
- A csoport: MOL Fehérvár FC, PMFC, Grosics Akadémia Szeged, Ikarus BSE/kék, Hírös-Ép Kecskemét
- B csoport: Vasas Kubala Akadémia, UTE LA, Grosics Akadémia Gyula, Mészöly FS, Soroksár SC
- C csoport: MTK Budapest, DVTK, Gödöllői SK, Ikarus BSE/piros, Gyirmót SE Győr

U8-as korosztály
- A csoport: MOL Fehérvár FC, Vasas Kubala Akadémia, UTE LA, Hírös-Ép Kecskemét, Mészöly FS/fehér, Kelen SC
- B csoport: MTK Budapest, FTC, Grosics Akadémia Szeged, Gödöllői SK, Mészöly FS/piros

 

2019.08.23. 10:50

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 20 16 4 0 52
    2 PUTNOK FC 20 12 3 5 39
    3 DVSC II. 20 11 2 7 35
    4 KÖRÖSLADÁNYI MSK 20 9 7 4 34
    5 DEAC 20 10 3 7 33
    6 KARCAGI SE 20 10 3 7 33
    7 BKV ELŐRE 20 10 2 8 32
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 20 9 4 7 31
    9 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 20 8 6 6 30
    10 VASAS FC II. 20 8 4 8 28
    11 PÉNZÜGYŐR SE 20 8 4 8 28
    12 FÜZESGYARMATI SK 20 7 7 6 28
    13 FC HATVAN 20 8 2 10 26
    14 EGER SE 20 7 3 10 24
    15 DVTK II. 20 7 3 10 24
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 20 6 6 8 24
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 20 5 5 10 20
    18 JÁSZBERÉNYI FC 20 4 4 12 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 20 4 3 13 15
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 20 2 3 15 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 7 3 1 24
    2 Vasas Kubala Akadémia 11 6 2 3 20
    3 ETO FC Győr 11 6 2 3 20
    4 Puskás Akadémia FC 11 6 0 5 18
    5 Újpest FC 11 5 3 3 18
    6 Budapest Honvéd - MFA 11 5 3 3 18
    7 PMFC 11 5 2 4 17
    8 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    9 MTK Budapest 11 4 2 5 14
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 DVTK 11 2 2 7 8
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 3 1 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 11 5 2 4 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    6 FERENCVÁROSI TC 11 4 2 5 14
    7 ETO FC Győr 11 4 2 5 14
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 3 3 5 12
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 Vasas Kubala Akadémia 11 3 2 6 11
    12 III.ker TVE 11 2 3 6 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 2 2 23
    2 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    3 DVTK 11 6 2 3 20
    4 DVSC 11 6 1 4 19
    5 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    6 FERENCVÁROSI TC 11 5 3 3 18
    7 ETO FC Győr 11 5 2 4 17
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    10 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 11 10 1 0 31
    2 Budapest Honvéd - MFA 11 8 3 0 27
    3 Vasas Kubala Akadémia 11 7 1 3 22
    4 Illés Akadémia-Haladás 11 6 2 3 20
    5 FERENCVÁROSI TC 11 6 1 4 19
    6 Puskás Akadémia FC 11 6 1 4 19
    7 UTE 11 4 1 6 13
    8 MTK BUDAPEST 11 3 2 6 11
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 11 3 2 6 11
    10 DVTK 11 3 1 7 10
    11 ETO FC Győr 11 2 1 8 7
    12 PMFC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Várda Labdarúgó Akadémia 14 5 5 4 20
    2 Illés Akadémia-Haladás 14 2 5 7 11
    3 Budapest Honvéd - MFA 14 7 4 3 25
    4 ETO FC Győr 14 0 5 9 5
    5 Puskás Akadémia FC 14 9 2 3 29
    6 Vasas Kubala Akadémia 14 7 2 5 23
    7 DVSC 14 10 2 2 32
    8 MTK BUDAPEST 14 7 4 3 25
    9 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    10 DVTK 14 0 1 13 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 0 4 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 11 9 1 1 28
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 7 1 3 22
    5 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 11 4 0 7 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 11 1 0 10 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu