A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Szindikátusi torna U8, U10

U8

Vasas Kubala Akadémia Pasarét: Fülöp Artúr, Harmati Tamás, Rabatin Zsófia, Kristóf Márk, Sohár Balázs, Mateo Elikishvili, György Julian, Pörcz Martin, Nagy Krisróf, Csőregh András, Almeida Milán, Kovács Patrik, Ménesi Miklós

Mérkőzések:

1. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – Dorog 3:0

2. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – Gerrzo KFT 0:6

3. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – III.Ker. TUE 3:3

4. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – VKLA Fáy 1:4

5. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – Ikarus 1:4

6. Vasas Kubala Akadémia Pasarét – Dorog 2:2

Gólszerzők:

Almeida Milán 4, Kovács Patrik 3, Kristóf Márk 1, Pörcz Martin 1, Mateo Elikishvili 1

Különdíjak:

Almeida Milán (aktív játékáért)

Kristóf Márk (aktív játékáért)

Angyal Péter vezetőedző: Voltak szép támadásaink, góljaink, de a pontatlan átadásokból is jutott minden mérkőzésre. 2-3 perces kihagyásainkat rendre góllal büntették az ellenfelek. Hasznos mérkőzéseket játszottunk, gratulálok minden résztvevő csapatnak.

Hajrá Vasas Kubala Akadémia!

 

U10

Szindikátusi torna

Fáy utca, műfüves pálya, 2014.04.22. 10:00 óra, 4x12 perc

Vasas Kubala Akadémia 1. keret:

Kurucz Tamás, Zsigmond Zalán, Polgár Dávid, Miklós Dominik, Polster Péter, Masicza Márk, Polster Péter, Janse Ruben

Vasas Kubala Akadémia 2. keret:

Rechnitzer Adam, Pap Zsombor, Katona Noel, Kovács Vince, Ellison Michael, Hadzsi Máté, Gyuráki Gergő, Bánkúti Olivér

1. csoport:

1. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 1. – Vasas Akadémia Pasarét: 2:0

2. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 1. – Csepel SC: 0:1

3. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 1. – Ikarus BSE: 0-3

4. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 1. – Dorog: 0:1

2. csoport:

1. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 2. – III. Kerület TUE: 3-0

2. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 2. – Hegyvidék UFC: 0-0

3. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 2. – Dorog: 3-0

4. mérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia 2. – Ikarus BSE: 4-0

Cserpák Dániel, vezetőedző:

A mai napi szindikátusi torna esőben kezdődött el, ami azt hittem, hogy egy kicsit megzavar majd minket a stílusos játék szempontjából. Ennek ellenére a gyerekek nagyon jól játszottak, sok mozgással, sok területváltással és sok passzal, amivel nagyon jól sikerült a támadásainkat felépíteni. Amiben hiányérzetem volt az a helyzetkihasználás, úgy gondolom, hogy mind a 2 keret bőven tudott volna még gólokat szerezni, hogyha jobban figyelnek a támadások befejezésére. Összességében hasznos volt mindenkinek ez a szindikátusi torna és szeretnék gratulálni a gyerekeknek az összes meccsen nyújtott teljesítményükért.

Szép volt srácok! Hajrá Vasas!

2014.04.23. 00:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 Vasas Kubala Akadémia 5 4 0 1 12
    2 Budapest Honvéd - MFA 4 4 0 0 12
    3 Puskás Akadémia FC 4 3 1 0 10
    4 MTK BUDAPEST 5 3 0 2 9
    5 FERENCVÁROSI TC 4 2 2 0 8
    6 DVTK 4 2 1 1 7
    7 MOL FEHÉRVÁR FC 5 2 1 2 7
    8 ETO FC GYŐR 4 2 0 2 6
    9 Illés Akadémia-Haladás 5 1 1 3 4
    10 Újpest FC 4 1 0 3 3
    11 DVSC 5 0 0 5 0
    12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0 0 5 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 5 4 0 1 12
    2 Budapest Honvéd - MFA 5 4 0 1 12
    3 Vasas Kubala Akadémia 5 4 0 1 12
    4 MTK BUDAPEST 5 3 1 1 10
    5 DVSC 4 2 1 1 7
    6 ETO FC GYŐR 3 2 0 1 6
    7 Illés Akadémia-Haladás 5 2 0 3 6
    8 Puskás Akadémia FC 4 1 2 1 5
    9 DVTK 4 1 1 2 4
    10 Gyirmót SE Győr 5 1 0 4 3
    11 PMFC 4 0 1 3 1
    12 Újpest FC 5 0 0 5 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 5 5 0 0 15
    2 Budapest Honvéd - MFA 4 2 1 1 7
    3 ETO FC GYŐR 5 2 1 2 7
    4 MOL FEHÉRVÁR FC 4 2 1 1 7
    5 FERENCVÁROSI TC 5 1 3 1 6
    6 Illés Akadémia-Haladás 4 1 2 1 5
    7 PAKSI FC 5 1 2 2 5
    8 DVSC 4 1 1 2 4
    9 MTK BUDAPEST 4 1 1 2 4
    10 Várda Labdarugó Akadémia 4 1 1 2 4
    11 Vasas Kubala Akadémia 2 1 0 1 3
    12 UTE 4 0 1 3 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Budapest Honvéd - MFA 5 3 0 2 9
    2 ETO FC GYŐR 5 3 0 2 9
    3 FERENCVÁROSI TC 3 2 1 0 7
    4 DVSC 3 2 0 1 6
    5 Várda Labdarugó Akadémia 4 2 0 2 6
    6 Puskás Akadémia FC 4 2 0 2 6
    7 PAKSI FC 4 2 0 2 6
    8 DVTK 4 1 2 1 5
    9 MTK BUDAPEST 3 1 1 1 4
    10 PMFC 3 1 1 1 4
    11 Vasas Kubala Akadémia 5 0 2 3 2
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 3 0 1 2 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Budapest Honvéd - MFA 5 4 1 0 13
    2 Vasas Kubala Akadémia 5 3 1 1 10
    3 MTK BUDAPEST 5 3 0 2 9
    4 Várda Labdarugó Akadémia 4 3 0 1 9
    5 FERENCVÁROSI TC 5 2 1 2 7
    6 DVSC 4 2 1 1 7
    7 DVTK 5 2 0 3 6
    8 Puskás Akadémia FC 3 1 0 2 3
    9 ETO FC GYŐR 5 1 0 4 3
    10 Illés Akadémia-Haladás 5 0 0 5 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 0 2 0
    2 Puskás Akadémia FC 3 1 0 2 3
    3 KELEN SC 4 1 1 2 4
    4 PAKSI FC 3 3 0 0 9
    5 UTE 3 2 0 1 6
    6 PMFC 3 1 0 2 3
    7 Budaörs 3 0 1 2 1
    8 Vasas Kubala Akadémia 3 3 0 0 9
    9 FERENCVÁROSI TC 4 3 0 1 9
    10 BVSC-Zugló 4 0 2 2 2
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Kaposvári Rákóczi BFLA 3 2 0 1 6
    2 Puskás Akadémia FC 3 0 0 3 0
    3 KELEN SC 4 1 2 1 5
    4 PAKSI FC 3 0 0 3 0
    5 UTE 4 3 1 0 10
    6 PMFC 4 2 1 1 7
    7 Budaörs 4 1 0 3 3
    8 Vasas Kubala Akadémia 3 2 1 0 7
    9 FERENCVÁROSI TC 4 4 0 0 12
    10 BVSC-Zugló 4 0 1 3 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-Zugló 0 0 0 0 0
    2 FERENCVÁROSI TC 2 0 2 0 1
    3 PAKSI FC 0 0 0 0 0
    4 Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 2 0 2
    5 UTE 2 0 2 0 2
    6 Felcsút SE 3 0 3 0 1
    7 Budaörs 1 0 1 0 0
    8 Kelen SC 2 0 2 0 0
    9 Vasas Kubala Akadémia 4 0 4 0 2
    10 PMFC 4 0 4 0 2
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-Zugló 0 0 0 0 0
    2 FERENCVÁROSI TC 2 0 2 0 1
    3 PAKSI FC 0 0 0 0 0
    4 Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 2 0 2
    5 UTE 2 0 2 0 2
    6 Felcsút SE 2 0 2 0 1
    7 Budaörs 0 0 0 0 0
    8 Kelen SC 2 0 2 0 0
    9 Vasas Kubala Akadémia 4 0 4 0 2
    10 PMFC 4 0 4 0 2
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-Zugló 0 0 0 0 0
    2 FERENCVÁROSI TC 2 0 2 0 1
    3 PAKSI FC 0 0 0 0 0
    4 Kaposvári Rákóczi BFLA 2 0 2 0 2
    5 UTE 2 0 2 0 2
    6 Felcsút SE 2 0 2 0 1
    7 Budaörs 0 0 0 0 0
    8 Kelen SC 2 0 2 0 0
    9 Vasas Kubala Akadémia 4 0 4 0 2
    10 PMFC 4 0 4 0 2
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SZEKSZÁRDI UFC 4 4 0 0 12
    2 MOL FEHÉRVÁR FC 5 3 2 0 11
    3 BUDAÖRS 5 3 1 1 10
    4 CSEPEL FC KFT. 4 3 1 0 10
    5 ADA NOVA SE 5 3 0 2 9
    6 KELEN SC 4 2 1 1 7
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 1 2 2 5
    8 SZENTLŐRINC-DPASE 4 1 2 1 5
    9 FC AJKA 4 1 1 2 4
    10 ZTE FC 3 1 0 2 3
    11 KÜLKER SC - VIKINO MESTER 3 1 0 2 3
    12 BVSC-ZUGLÓ 4 1 0 3 3
    13 ZICCER NLSE (törölve) 0 0 0 0 0
    14 AIRNERGY FC 4 0 0 4 0
    15 PÁPAI ELC 4 0 0 4 0
                 
  •   M GY D V P
    1 JOBSFORWARD KFT. 4 4 0 0 12
    2 HONVÉD FC KFT. 2 2 0 0 6
    3 VASAS AKADÉMIA KFT. 2 1 1 0 4
    4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 1 1 4
    5 SZOLNOKI MÁV UFC 4 1 1 2 4
    6 KECSKEMÉTI LC 2 1 0 1 3
    7 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 2 1 0 1 3
    8 ASTRA-ACTIVTEK HFC-KISK. 5 1 0 4 3
    9 MONORI SE 3 0 1 2 1
    10 ASTRA HFC KFT. (törölve) 0 0 0 0 0
    11 CEGLÉDI VSE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 AIRNERGY FC 3 3 0 0 9
    2 PAKSI SE 3 2 0 1 6
    3 BUDAPEST HONVÉD 3 1 1 1 4
    4 PMFC-SPORTOLDA 1 1 0 0 3
    5 DOROGI FC 3 1 0 2 3
    6 SZENTLŐRINC-SELLYE 2 0 1 1 1
    7 BVSC 0 0 0 0 0
    8 KISE 2 0 0 2 0
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu