A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA U10-11: Hétvégén fedett pályán pattog a labda!

U11 korosztályú Sátor Kupa
2018.12.09., vasárnap 08.55 - 2100 Gödöllő, Táncsics M. u.

A csoport: 1908 SZAC, Ikarus BSE piros, Mogyoród KSK, Debreceni LA II., Tökmag FS, Bp. Honvéd FC
B csoport: RAFC, Fővárosi Vízművek SK., Ikarus BSE kék, MSK N. Lucenec, RKSK, FTC
C csoport: Gödöllői SK, ASI-Dinamo SE, Péceli SE, Vasas Kubala Akadémia, VS Dunakeszi, Debreceni LA I

08:20-08:35
1908 SZAC – Mogyoród KSK
RAFC – Ikarus BSE kék
Gödöllői SK – Péceli SE

08:38-08:53
Ikarus BSE piros – Tökmag FS
Fővárosi Vízművek SK – RKSK
ASI-Dinamo SE – VS Dunakeszi

08:55-09:10
Debreceni LA II. – Bp. Honvéd FC
MSK N. Lucenec – FTC
Vasas Kubala Akadémia – Debreceni LA I.

09:13-09:28
1908 SZAC – Tökmag FS
RAFC – RKSK
Gödöllői SK – VS Dunakeszi

09:30-09:45
Mogyoród KSK – Bp. Honvéd FC
Ikarus BSE kék – FTC
Péceli SE – Debreceni LA I.

09:48-10:03
Ikarus BSE piros – Debreceni LA II.
Fővárosi Vízművek SK – MSK N. Lucenec
ASI-Dinamo SE – Vasas Kubala Akadémia

10:05-10:20
1908 SZAC – Bp. Honvéd FC
RAFC – FTC
Gödöllői SK – Debreceni LA I.

10:25-10:40
Debreceni LA II. – Tökmag FS
MSK N. Lucenec – RKSK
Vasas Kubala Akadémia – VS Dunakeszi

10:43-10:58
Mogyoród KSK – Ikarus BSE piros
Fővárosi Vízművek SK – Ikarus BSE kék
ASI-Dinamo SE – Péceli SE

11:00-11:15
1908 SZAC – Debreceni LA II.
RAFC – MSK N. Lucenec
Gödöllői SK – Vasas Kubala Akadémia

11:18-11:33
Ikarus BSE piros – Bp. Honvéd FC
Fővárosi Vízművek SK – FTC
ASI-Dinamo SE – Debreceni LA I.

11:35-11:50
Mogyoród KSK – Tökmag FS
Ikarus BSE kék – RKSK
Péceli SE – VS Dunakeszi

11:55-12:10
SZAC – Ikarus BSE piros
RAFC – Fővárosi Vízművek SK
Gödöllői SK – ASI-Dinamo SE

12:13-12:28
Tökmag FS – Bp. Honvéd FC
RKSK – FTC
VS Dunakeszi – Debreceni LA I.

12:30-12:45
Mogyoród KSK – Debreceni LA II.
Ikarus BSE kék – MSK N. Lucenec
Vasas Kubala Akadémia – Péceli SE

12.50 Középdöntők, helyosztó a 13. helyért
13.10 Középdöntők, helyosztó a 11. helyért
13.30 Elődöntők, helyosztó a 9. helyért
13.50 Elődöntők, helyosztó a 7. helyért
14.10 Helyosztók az 1-6. helyért
14.30 Eredményhirdetés


U10 Főnix Kupa
2018.12.09., vasárnap 14.00 - 8000 Székesfehérvár, Gombócleső u. hrsz. 4054/1

Résztvevő csapatok: Mezőkövesd,  Vasas Kubala Akadémia, Dunakanyar UFC, SC Sopron, SZEOL SC, Haladás VSE, Siófok, Gyirmót SE

14.00
Mezőkövesd - Vasas Kubala Akadémia
Dunakanyar UFC - SC Sopron

14.15
SZEOL SC - Haladás VSE
Siófok - Gyirmót SE

14.30
Mezőkövesd - Dunakanyar UFC
Vasas Kubala Akadémia - SC Sopron

14.45
SZEOL SC - Siófok
Haladás VSE - Gyirmót SE

15.00
Mezőkövesd - SC Sopron
Vasas Kubala Akadémia - Dunakanyar UFC

15.15
SZEOL SC - Gyirmót SE
Haladás VSE - Siófok

15.30
Mezőkövesd - SZEOL SC
Vasas Kubala Akadémia - Haladás VSE

15.45
Dunakanyar UFC - Siófok
SC Sopron - Gyirmót SE

16.00
Mezőkövesd - Haladás VSE
Vasas Kubala Akadémia - Siófok

16.15
Dunakanyar UFC - Gyirmót SE
SC Sopron - SZEOL SC

16.30
Mezőkövesd - Siófok
Vasas Kubala Akadémia - Gyirmót SE

16.45
Dunakanyar UFC - SZEOL SC
SC Sopron - Haladás VSE

17.00
Mezőkövesd - Gyirmót SE
Vasas Kubala Akadémia - SZEOL SC

17.15
Dunakanyar UFC - Haladás VSE
SC Sopron - Siófok

2018.12.07. 13:33

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 29 25 3 1 78
    2 ESMTK 29 19 5 5 62
    3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 29 17 9 3 60
    4 KÖRÖSLADÁNYI MSK 29 15 7 7 52
    5 SZOLNOKI MÁV FC 29 14 7 8 49
    6 VASAS FC II. 29 13 8 8 47
    7 BKV ELŐRE 29 13 4 12 43
    8 MONOR SE 29 12 3 14 39
    9 MARTFŰI LSE 29 10 4 15 34
    10 METON-FC DABAS SE 29 9 7 13 34
    11 KECSKEMÉTI TE 1911 II. 29 8 7 14 31
    12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 29 8 7 14 31
    13 PÉNZÜGYŐR SE 29 8 7 14 31
    14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 29 6 7 16 25
    15 FÜZESGYARMATI SK 29 6 3 20 21
    16 CEGLÉDI VSE 29 3 4 22 13
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 21 16 3 2 51
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 21 14 1 6 43
    3 DVTK 22 11 6 5 39
    4 DVSC 21 11 3 7 36
    5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 21 10 6 5 36
    6 ETO FC Győr 21 11 2 8 35
    7 FERENCVÁROSI TC 21 10 2 9 32
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 21 7 3 11 24
    9 ÚJPEST FC 21 6 2 13 20
    10 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 22 6 1 15 19
    11 III.KER TVE 22 5 4 13 19
    12 TARPA SC 22 3 3 16 12
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 21 15 2 4 47
    2 DVSC 22 14 3 5 45
    3 MTK BUDAPEST 21 14 1 6 43
    4 HONVÉD MFA 21 12 5 4 41
    5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 22 8 6 8 30
    6 FERENCVÁROSI TC 21 7 8 6 29
    7 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 21 7 7 7 28
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 21 6 8 7 26
    9 ETO FC Győr 21 7 4 10 25
    10 DVTK 21 5 4 12 19
    11 UTE 21 5 1 15 16
    12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 21 1 3 17 6
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD MFA 20 14 2 4 44
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 20 13 2 5 41
    3 FERENCVÁROSI TC 20 9 7 4 34
    4 DVSC 20 10 3 7 33
    5 MTK BUDAPEST 20 9 2 9 29
    6 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 20 8 5 7 29
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 19 9 1 9 28
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 20 8 2 10 26
    9 DVTK 20 7 4 9 25
    10 FEHÉRVÁR FC 19 7 3 9 24
    11 ETO FC Győr 20 5 6 9 21
    12 UTE 20 1 1 18 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 19 15 3 1 48
    2 HONVÉD MFA 20 13 3 4 42
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 20 11 3 6 36
    4 MTK BUDAPEST 19 8 7 4 31
    5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 20 8 5 7 29
    6 FERENCVÁROSI TC 20 7 8 5 29
    7 ZTE FC 20 8 3 9 27
    8 ETO FC Győr 20 8 3 9 27
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 20 7 5 8 26
    10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 20 5 2 13 17
    11 DVTK 20 2 6 12 12
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 20 2 2 16 8
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 26 17 4 5 55
    2 MTK BUDAPEST 26 16 4 6 52
    3 FERENCVÁROSI TC 26 13 6 7 45
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 26 13 1 12 40
    5 DVTK 26 11 5 10 38
    6 ETO FC Győr 26 11 2 13 35
    7 HONVÉD MFA 26 9 5 12 32
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 26 7 8 11 29
    9 DVSC 26 6 4 16 22
    10 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 26 6 3 17 21
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC 21 20 1 0 61
    2 KIZOTTI CSEPEL TC 21 18 1 2 55
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 21 16 0 5 48
    4 PÁPAI ELC 21 15 1 5 46
    5 ZTE FC 22 11 4 7 37
    6 AIRNERGY FC 21 11 1 9 34
    7 FC NAGYKANIZSA 21 8 4 9 28
    8 FC AJKA 21 7 1 13 22
    9 PAKSI SE 22 6 1 15 19
    10 PVSK 21 5 2 14 17
    11 KELEN SC 21 2 0 19 6
    12 DUNAÚJVÁROS PASE (törölve) 0 0 0 0 0
    13 KRISTON SE-MARTONVÁSÁR 21 0 0 21 0
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 18 15 1 2 46
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 15 0 3 45
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 13 1 4 40
    4 DVSC-DEAC 18 13 0 5 39
    5 UTE 18 10 1 7 31
    6 FC HATVAN 18 7 2 9 23
    7 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 18 6 1 11 19
    8 BVSC-ZUGLÓ 18 4 0 14 12
    9 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 18 4 0 14 12
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 18 0 0 18 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 UTE 20 18 2 0 55
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 19 17 1 1 52
    3 KELEN SC 20 15 0 5 45
    4 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 19 10 1 8 31
    5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 19 10 0 9 30
    6 PAKSI SE 19 9 1 9 28
    7 FOOTBALL CLUB NAGYKANIZSA 18 8 1 9 25
    8 SZEKSZÁRDI UFC 19 7 3 9 24
    9 HR-RENT KOZÁRMISLENY 19 3 1 15 9
    10 DUNAÚJVÁROS PASE 19 3 0 16 9
    11 SZENTLŐRINC-SELLYE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 PÉCSI VASUTAS SK 19 0 0 19 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 18 17 0 1 51
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 16 1 1 49
    3 ASTRA HFC-ÜLLŐ II. 18 13 2 3 41
    4 MERCEDES KLC 18 9 1 8 28
    5 GYULAI AMAZONOK 18 9 0 9 27
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 18 9 0 9 27
    7 BUDAPEST HONVÉD 18 7 0 11 21
    8 SZOLNOKI MÁV UFC 18 6 0 12 18
    9 ÚJPEST FC 18 2 0 16 6
    10 BVSC-ZUGLÓ 18 0 0 18 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Fiú toborzó
Leány toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu