A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA U9: Negyedik helyezés a II. Pék Attila Emléktornán

U9 II. Pék Attila Emléktorna
2022. június 11., szombat 10:00
9019 Győr, Ménfői út 61.

összeállítás: Bóér, Effenberger, Galambos, Győrfi, Honfi, Krisztiáni, Mészáros, Pinte

eredmények:

csoportmérkőzések:

Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd-MFA 3:1 (gólszerző: Galambos 3)
Vasas Kubala Akadémia - Illés Akadémia 4:1 (gólszerzők: Galambos, Pinte, Honfi, Győrfi)
Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr 7:2 (gólszerzők: Galambos 3, Pinte 2, Honfi, Bóér)
Vasas Kubala Akadémia - Cr. Mosonmagyaróvár 0:0

elődöntő:

Vasas Kubala Akadémia - Gyirmót SE Győr 1:4 (gólszerző: Galambos)

bronzmérkőzés:

Vasas Kubala Akadémia - Cr. Mosonmagyaróvár 0:1

Szabó Csaba, vezetőedző:

- A csoportmérkőzések során a Honvéd, az Illés Akadémia és az ETO FC Győr csapatai ellen remekül futballoztak a srácok. A Mosonmagyaróvár ellen viszont döcögőssé vált a játékunk, azonban a 0-0-s döntetlen azt jelentette, hogy csoportelsőként jutottunk az elődöntőbe, ahol már nem nagyon tudtunk mit kezdeni az ellenfél kellemetlen játékstilusával. A bronzmeccsen hiába támadtunk többet, a helyzeteinket kihagytuk, így be kellett érnünk a negyedik hellyel. Rendkívül hasznos eseményen vagyunk túl, ami minden szempontból szolgálta a gyerekek fejlődését.

2022.06.15. 17:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 8 0 0 24
    2 ESMTK 8 5 2 1 17
    3 KÖRÖSLADÁNYI MSK 8 5 1 2 16
    4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 5 1 2 16
    5 METON-FC DABAS SE 8 5 1 2 16
    6 BKV ELŐRE 8 4 1 3 13
    7 VASAS FC II. 8 3 3 2 12
    8 MONOR SE 8 3 2 3 11
    9 MARTFŰI LSE 8 3 2 3 11
    10 PÉNZÜGYŐR SE 8 3 0 5 9
    11 SZOLNOKI MÁV FC 8 2 3 3 9
    12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 2 2 4 8
    13 FÜZESGYARMATI SK 8 2 0 6 6
    14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 8 1 2 5 5
    15 CEGLÉDI VSE 8 1 2 5 5
    16 KECSKEMÉTI TE 1911 II. 8 0 2 6 2
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 10
    2 ETO FC Győr 4 3 0 1 9
    3 Vasas Kubala Akadémia 4 3 0 1 9
    4 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    5 Illés Akadémia-Haladás 4 2 1 1 7
    6 Várda Labdarugó Akadémia 4 2 0 2 6
    7 Újpest FC 4 2 0 2 6
    8 DVTK 4 2 0 2 6
    9 DVSC 4 2 0 2 6
    10 TARPA SC 4 1 0 3 3
    11 III.ker TVE 4 0 1 3 1
    12 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD MFA 3 2 1 0 7
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 6
    3 DVSC 3 2 0 1 6
    4 FERENCVÁROSI TC 3 1 2 0 5
    5 ETO FC Győr 2 1 1 0 4
    6 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 1 1 0 0 3
    7 MTK BUDAPEST 2 1 0 1 3
    8 DVTK 2 1 0 1 3
    9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 1
    10 Várda Labdarugó Akadémia 3 0 1 2 1
    11 Vasas Kubala Akadémia 2 0 0 2 0
    12 UTE 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 3 2 1 0 7
    2 Illés Akadémia-Haladás 3 2 0 1 6
    3 DVSC 3 2 0 1 6
    4 Vasas Kubala Akadémia 2 2 0 0 6
    5 HONVÉD MFA 3 1 1 1 4
    6 MTK BUDAPEST 1 1 0 0 3
    7 PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 1 0 0 3
    8 Várda Labdarugó Akadémia 3 1 0 2 3
    9 ETO FC Győr 2 0 1 1 1
    10 Fehérvár FC 3 0 1 2 1
    11 DVTK 1 0 0 1 0
    12 UTE 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD MFA 4 4 0 0 12
    2 Várda Labdarugó Akadémia 4 3 0 1 9
    3 ETO FC Győr 4 3 0 1 9
    4 DVSC 4 2 2 0 8
    5 ZTE FC 4 2 1 1 7
    6 Vasas Kubala Akadémia 4 2 0 2 6
    7 Illés Akadémia-Haladás 4 2 0 2 6
    8 FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 4
    9 MTK BUDAPEST 4 1 1 2 4
    10 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 1 0 3 3
    11 DVTK 4 0 1 3 1
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 0 1 9
    2 MTK BUDAPEST 4 3 0 1 9
    3 HONVÉD MFA 4 3 0 1 9
    4 DVSC 4 2 0 2 6
    5 Vasas Kubala Akadémia 4 2 0 2 6
    6 ETO FC Győr 3 2 0 1 6
    7 FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 5
    8 Várda Labdarugó Akadémia 3 1 0 2 3
    9 DVTK 4 0 1 3 1
    10 Illés Akadémia-Haladás 4 0 1 3 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PÁPAI ELC 3 3 0 0 9
    2 CSEPEL TC 3 2 1 0 7
    3 ZTE FC 3 2 0 1 6
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 6
    5 FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 6
    6 PMFC 2 1 1 0 4
    7 PAKSI SE 3 1 0 2 3
    8 FC AJKA 3 1 0 2 3
    9 DUNAÚJVÁROS PASE (törölve) 0 0 0 0 0
    10 KELEN SC 1 0 0 1 0
    11 PVSK 3 0 0 3 0
    12 AIRNERGY FC 3 0 0 3 0
    13 KRISTON SE-MARTONVÁSÁR 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FC HATVAN 2 1 1 0 4
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3
    3 UTE 2 1 0 1 3
    4 DVSC-DEAC 1 1 0 0 3
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 1 0 1 3
    6 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 1 0 1 0 1
    7 BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0
    9 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1 0 0 1 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 UTE 4 4 0 0 12
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 2 2 0 0 6
    3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 0 1 6
    4 KELEN SC 3 2 0 1 6
    5 FOOTBALL CLUB NAGYKANIZSA 1 1 0 0 3
    6 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 3 1 0 2 3
    7 SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 3
    8 DUNAÚJVÁROS PASE 3 1 0 2 3
    9 SZENTLŐRINC-SELLYE (törölve) 0 0 0 0 0
    10 PÉCSI VASUTAS SK 0 0 0 0 0
    11 PAKSI SE 3 0 0 3 0
    12 HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 2 2 0 0 6
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 1 0 4
    3 ASTRA HFC-ÜLLŐ II. 2 1 1 0 4
    4 BUDAPEST HONVÉD 1 1 0 0 3
    5 MERCEDES KLC 2 1 0 1 3
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 2 1 0 1 3
    7 GYULAI AMAZONOK 2 0 0 2 0
    8 BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0
    9 SZOLNOKI MÁV UFC 1 0 0 1 0
    10 ÚJPEST FC 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Fiú toborzó
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu