A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Újabb megmérettetések a hét folyamán - heti program

MLSZ Országos U19 Kiemelt csoport
6. forduló
Puskás Akadémia FC - Vasas Kubala Akadémia

2022. október 15., szombat 10:00

8086 Felcsút, Fő utca 176.


MLSZ Országos U16 Kiemelt csoport
7. forduló
Budapest Honvéd-MFA - Vasas Kubala Akadémia

2022. október 15., szombat 10:00

Honvéd MFA Utánpótlás Központ
1194 Budapest, Temesvár utca 25/A.


MLSZ Országos U15 Kiemelt csoport
5. forduló
MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia

2022. október 15., szombat 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
1165 Budapest, Bátony utca 1-33.


MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport
7. forduló
MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia

2022. október 15., szombat 14:30

Ikarus BSE Sporttelep
1165 Budapest, Bátony utca 1-33.


MLSZ Országos U13 Dél-Kelet
7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - UTE

2022. október 16., vasárnap 10:00

Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


MLSZ Országos U12 Dél-Kelet
7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - UTE
2022. október 16., vasárnap 12:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


U11-es MLSZ Országos Kiemelt torna (Budapest csoport)
2022. október 15., szombat 10:00
Bánka Kristóf Sportközpont,
1044 Budapest, Fiumei út 2.   


U10-es MLSZ Országos Kiemelt torna (Budapest csoport)
2022. október 15., szombat 10:00
Bánka Kristóf Sportközpont,
1044 Budapest, Fiumei út 2.   


U9-es MLSZ Országos Kiemelt torna (Budapest csoport)
2022. október 15., szombat 10:00
Bánka Kristóf Sportközpont,
1044 Budapest, Fiumei út 2.   


U7 Dunamenti Liga
2022. október 16., vasárnap 10:00

1142 Budapest, Szőnyi út 2.


Női NB II. Keleti csoport
8. forduló
Vasas Akadémia - Gyulai Amazonok
2022. október 16., vasárnap 14:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Leány Regionális U19 Észak-Keleti csoport
7. forduló
Vasas Akadémia - FC Hatvan
2022. október 14., péntek 19:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.


Leány Regionális U16 HNP Észak-Keleti csoport
5. forduló
Cigánd SE - Vasas Akadémia 

2022. október 15., szombat 12:00

3973 Cigánd, Vasút utca 49.


Leány Regionális U14 HNP Dél-Keleti csoport
7. forduló
Vasas Akadémia - BVSC-Zugló

2022. október 16., vasárnap 16:00

Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

A változtatás jogát fenntartjuk!

 

2022.10.10. 11:56

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 19 15 4 0 49
    2 PUTNOK FC 19 12 3 4 39
    3 KÖRÖSLADÁNYI MSK 19 9 7 3 34
    4 KARCAGI SE 19 10 3 6 33
    5 DEAC 19 10 2 7 32
    6 DVSC II. 19 10 2 7 32
    7 BKV ELŐRE 19 9 2 8 29
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 19 8 4 7 28
    9 PÉNZÜGYŐR SE 19 8 3 8 27
    10 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 19 7 6 6 27
    11 FÜZESGYARMATI SK 19 7 6 6 27
    12 FC HATVAN 19 8 2 9 26
    13 VASAS FC II. 19 7 4 8 25
    14 DVTK II. 19 7 3 9 24
    15 EGER SE 19 7 2 10 23
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 19 6 5 8 23
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 4 5 10 17
    18 JÁSZBERÉNYI FC 19 4 4 11 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 19 4 2 13 14
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 19 2 3 14 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 10 6 3 1 21
    2 Vasas Kubala Akadémia 10 6 2 2 20
    3 Puskás Akadémia FC 10 6 0 4 18
    4 Budapest Honvéd - MFA 10 5 3 2 18
    5 ETO FC Győr 10 5 2 3 17
    6 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    7 Újpest FC 10 4 3 3 15
    8 PMFC 10 4 2 4 14
    9 DVSC 10 3 3 4 12
    10 MTK Budapest 10 3 2 5 11
    11 DVTK 10 1 2 7 5
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 0 1 9 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 10 7 3 0 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 10 5 2 3 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 10 5 1 4 16
    6 FERENCVÁROSI TC 10 4 2 4 14
    7 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    8 ETO FC Győr 10 3 2 5 11
    9 Budapest Honvéd - MFA 10 2 3 5 9
    10 DVSC 10 2 3 5 9
    11 III.ker TVE 11 2 3 6 9
    12 Vasas Kubala Akadémia 10 2 2 6 8
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 10 6 2 2 20
    2 DVTK 10 6 2 2 20
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    4 DVSC 11 6 1 4 19
    5 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    6 FERENCVÁROSI TC 11 5 3 3 18
    7 ETO FC Győr 11 5 2 4 17
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    10 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 10 9 1 0 28
    2 Vasas Kubala Akadémia 9 7 1 1 22
    3 Budapest Honvéd - MFA 9 6 3 0 21
    4 Illés Akadémia-Haladás 10 6 1 3 19
    5 FERENCVÁROSI TC 8 4 1 3 13
    6 UTE 10 4 1 5 13
    7 Puskás Akadémia FC 8 3 1 4 10
    8 DVTK 10 3 1 6 10
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 10 3 1 6 10
    10 ETO FC Győr 10 2 1 7 7
    11 MTK BUDAPEST 8 1 2 5 5
    12 PMFC 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 13 10 1 2 31
    2 Puskás Akadémia FC 13 9 1 3 28
    3 MTK BUDAPEST 12 7 2 3 23
    4 Budapest Honvéd - MFA 12 6 3 3 21
    5 FERENCVÁROSI TC 13 6 3 4 21
    6 Vasas Kubala Akadémia 12 6 1 5 19
    7 Várda Labdarúgó Akadémia 12 4 4 4 16
    8 Illés Akadémia-Haladás 12 2 3 7 9
    9 ETO FC Győr 13 0 5 8 5
    10 DVTK 12 0 1 11 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 0 4 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 11 9 1 1 28
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 7 1 3 22
    5 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 11 4 0 7 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 11 1 0 10 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu