A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Vasas Kubala Akadémia Felkészülési Torna

Helyszín: 1139 Budapest, Fáy u. 58. (Sátorral fedett műfüves pálya)
Időpont: 2019.01.26-27., szombat-vasárnap

U8-as korosztály

Kezdés: 09.00
Létszám: 4+1
Pályaméret: 40x20
Játékidő: 2x12

Szombati résztvevő csapatok: FTC, Gödöllői SK, Budapest Honvéd FC, Vasas Kubala Akadémia

Szombati sorsolás:

1. pálya 09.00 Vasas Kubala Akadémia - FTC
2. pálya 09.00 Gödöllői SK - Budapest Honvéd FC
1. pálya 09.30 Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd FC
2. pálya 09.30 FTC - Gödöllői SK
1. pálya 10.00 Vasas Kubala Akadémia - Gödöllői SK
2. pálya 10.00 FTC - Budapest Honvéd FC

Vasárnapi résztvevő csapatok: Kelen SC, REAC, Gerrzo Kft., Vasas Kubala Akadémia

Vasárnapi sorsolás:

1. pálya 09.00 Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC
2. pálya 09.00 Gerrzo Kft. - REAC
1. pálya 09.30 Vasas Kubala Akadémia - REAC
2. pálya 09.30 Kelen SC - Gerrzo Kft.
1. pálya 10.00 Vasas Kubala Akadémia - Gerrzo Kft.
2. pálya 10.00 Kelen SC - REAC


U9-es korosztály

Kezdés: 09.00
Létszám: 4+1
Pályaméret: 40x20
Játékidő: 2x12

Szombati résztvevő csapatok: FTC, Gödöllői SK, Budapest Honvéd FC, Vasas Kubala Akadémia

Szombati sorsolás:

3. pálya 09.00 Vasas Kubala Akadémia - FTC
4. pálya 09.00 Gödöllői SK - Budapest Honvéd FC
3. pálya 09.30 Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd FC
4. pálya 09.30 FTC - Gödöllői SK
3. pálya 10.00 Vasas Kubala Akadémia - Gödöllői SK
4. pálya 10.00 FTC – Budapest Honvéd FC

Vasárnapi résztvevő csapatok: Kelen SC, REAC, Gerrzo Kft., Vasas Kubala Akadémia

Vasárnapi sorsolás:
 
3. pálya 09.00 Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC
4. pálya 09.00 Gerrzo Kft. - REAC
3. pálya 09.30 Vasas Kubala Akadémia - REAC
4. pálya 09.30 Kelen SC - Gerrzo Kft.
3. pálya 10.00 Vasas Kubala Akadémia - Gerrzo Kft.
4. pálya 10.00 Kelen SC - REAC

U10-es korosztály

Kezdés: 11.00
Létszám: 6+1
Pályaméret: 55x35
Játékidő: 1x20

Szombati résztvevő csapatok: UTE LA, Gödöllői SK, Budapest Honvéd FC, Vasas Kubala Akadémia

Szombati sorsolás: (1-3. pálya)

11.00 Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd FC
11.25 Gödöllői SK - UTE LA
11.50 Vasas Kubala Akadémia - Gödöllői SK
12.15 Honvéd-UTE LA
12.40 VKLA- UTE LA
13.05 Gödöllő- Honvéd

Vasárnapi résztvevő csapatok: Kelen SC, REAC, Gerrzo Kft., Vasas Kubala Akadémia

Vasárnapi sorsolás:
 
11.00 Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC
11.25 Gerrzo Kft. - REAC
11.50 Vasas Kubala Akadémia - Gerrzo Kft.
12.15 Kelen SC - REAC
12.40 Vasas Kubala Akadémia - REAC
13.05 Gerrzo Kft. - Kelen SC

U11-es korosztály

Kezdés: 14.00
Létszám: 6+1
Pályaméret: 55x35
Játékidő: 1x20

Szombati résztvevő csapatok: UTE LA, Gödöllői SK, Budapest Honvéd FC, Vasas Kubala Akadémia

Szombati sorsolás: (1-3. pálya)

14.00 Vasas Kubala Akadémia - Budapest Honvéd FC
14.25 Gödöllői SK - UTE LA
14.50 Vasas Kubala Akadémia - Gödöllői SK
15.15 Budapest Honvéd FC - UTE LA
15.40 Vasas Kubala Akadémia - UTE LA
16.05 Gödöllői SK - Budapest Honvéd FC

Vasárnapi résztvevő csapatok: Kelen SC, REAC, Gerrzo Kft., Vasas Kubala Akadémia

Vasárnapi sorsolás:
 
14.00 Vasas Kubala Akadémia - Kelen SC
14.25 Gerrzo Kft. - REAC
14.50 Vasas Kubala Akadémia - Gerrzo Kft.
15.15 Kelen SC - REAC
15.40 Vasas Kubala Akadémia - REAC
16.05 Gerrzo Kft. - Kelen SC

2019.01.25. 12:10

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 20 16 4 0 52
    2 PUTNOK FC 20 12 3 5 39
    3 DVSC II. 20 11 2 7 35
    4 KÖRÖSLADÁNYI MSK 20 9 7 4 34
    5 DEAC 20 10 3 7 33
    6 KARCAGI SE 20 10 3 7 33
    7 BKV ELŐRE 20 10 2 8 32
    8 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 20 9 4 7 31
    9 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 20 8 6 6 30
    10 VASAS FC II. 20 8 4 8 28
    11 PÉNZÜGYŐR SE 20 8 4 8 28
    12 FÜZESGYARMATI SK 20 7 7 6 28
    13 FC HATVAN 20 8 2 10 26
    14 EGER SE 20 7 3 10 24
    15 DVTK II. 20 7 3 10 24
    16 KISVÁRDA MASTER GOOD II. 20 6 6 8 24
    17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC 20 5 5 10 20
    18 JÁSZBERÉNYI FC 20 4 4 12 16
    19 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 20 4 3 13 15
    20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 20 2 3 15 9
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 7 3 1 24
    2 Vasas Kubala Akadémia 11 6 2 3 20
    3 ETO FC Győr 11 6 2 3 20
    4 Puskás Akadémia FC 11 6 0 5 18
    5 Újpest FC 11 5 3 3 18
    6 Budapest Honvéd - MFA 11 5 3 3 18
    7 PMFC 11 5 2 4 17
    8 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    9 MTK Budapest 11 4 2 5 14
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 DVTK 11 2 2 7 8
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 11 0 1 10 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 3 1 24
    2 MTK BUDAPEST 11 7 1 3 22
    3 Várda Labdarúgó Akadémia 11 5 4 2 19
    4 MOL Fehérvár FC 11 5 2 4 17
    5 Illés Akadémia-Haladás 11 5 1 5 16
    6 FERENCVÁROSI TC 11 4 2 5 14
    7 ETO FC Győr 11 4 2 5 14
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 4 2 5 14
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 3 3 5 12
    10 DVSC 11 3 3 5 12
    11 Vasas Kubala Akadémia 11 3 2 6 11
    12 III.ker TVE 11 2 3 6 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 11 7 2 2 23
    2 Várda Labdarúgó Akadémia 11 6 2 3 20
    3 DVTK 11 6 2 3 20
    4 DVSC 11 6 1 4 19
    5 MTK BUDAPEST 11 6 1 4 19
    6 FERENCVÁROSI TC 11 5 3 3 18
    7 ETO FC Győr 11 5 2 4 17
    8 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    9 Budapest Honvéd - MFA 11 4 4 3 16
    10 Vasas Kubala Akadémia 11 4 4 3 16
    11 PMFC 11 1 0 10 3
    12 Újpest FC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 11 10 1 0 31
    2 Budapest Honvéd - MFA 11 8 3 0 27
    3 Vasas Kubala Akadémia 11 7 1 3 22
    4 Illés Akadémia-Haladás 11 6 2 3 20
    5 FERENCVÁROSI TC 11 6 1 4 19
    6 Puskás Akadémia FC 11 6 1 4 19
    7 UTE 11 4 1 6 13
    8 MTK BUDAPEST 11 3 2 6 11
    9 Várda Labdarúgó Akadémia 11 3 2 6 11
    10 DVTK 11 3 1 7 10
    11 ETO FC Győr 11 2 1 8 7
    12 PMFC 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Várda Labdarúgó Akadémia 14 5 5 4 20
    2 Illés Akadémia-Haladás 14 2 5 7 11
    3 Budapest Honvéd - MFA 14 7 4 3 25
    4 ETO FC Győr 14 0 5 9 5
    5 Puskás Akadémia FC 14 9 2 3 29
    6 Vasas Kubala Akadémia 14 7 2 5 23
    7 DVSC 14 10 2 2 32
    8 MTK BUDAPEST 14 7 4 3 25
    9 FERENCVÁROSI TC 14 6 4 4 22
    10 DVTK 14 0 1 13 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 SOROKSÁR SC 8 8 0 0 24
    2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 8 0 1 24
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 0 2 21
    4 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    5 MONORI SE 9 3 1 5 10
    6 GYULAI AMAZONOK 9 2 4 3 10
    7 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 9 3 0 6 9
    8 DVSC-DEAC 9 2 1 6 7
    9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 0 7 6
    10 BUDAPEST HONVÉD 9 0 1 8 1
    11 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT. 8 7 0 1 21
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 8 6 0 2 18
    3 JOBSFORWARD KFT. 8 5 1 2 16
    4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 5 0 3 15
    5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 4 0 4 12
    6 DVSC-DEAC 8 3 1 4 10
    7 FC HATVAN 8 3 0 5 9
    8 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 8 2 0 6 6
    9 BVSC-ZUGLÓ (törölve) 0 0 0 0 0
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BVSC-ZUGLÓ 7 6 0 1 18
    2 VASAS AKADÉMIA KFT. 7 6 0 1 18
    3 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 7 4 1 2 13
    4 HATVAN LOKOMOTÍV SE 7 4 0 3 12
    5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 3 2 2 11
    6 ÓZD VSE 7 2 0 5 6
    7 KBSC FC KFT. 7 1 0 6 3
    8 CIGÁND SE 7 0 1 6 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 11 11 0 0 33
    2 GYULAI AMAZONOK 11 9 1 1 28
    3 UTE 11 8 1 2 25
    4 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 7 1 3 22
    5 TEHETSÉG SE 11 6 2 3 20
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 11 5 1 5 16
    7 HONVÉD FC KFT. 11 4 1 6 13
    8 MERCEDES KLC 11 4 0 7 12
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 0 7 12
    10 ÚJPEST FC 11 3 1 7 10
    11 JÁSZFÉNYSZARU VSE 11 1 0 10 3
    12 MÓRAHALOM VSE 11 0 0 11 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu