VKLA Ezen a héten több szempontból is extra napok elé nézünk

Tegnap két korosztályunk és szakmai stábunk delegációja elutazott Hollandiába. Az SBV Vitesse meghívására - holland partnerünk székhelyén - Arnhemben töltenek néhány napot akadémistáink. A programot vasárnap a Heracles Almelo - SBV Vitesse összecsapás megtekintése nyitotta, a mai napon pedig - a tréningek mellett - játékosaink a Vitesse felnőtt csapatának edzésébe is bepillantást nyerhettek. Holnap és szerdán nemzetközi mérkőzésekre kerül sor, mindkét korosztályunk három-három alkalommal lép pályára:

2017.10.17., kedd 14.00: FC Midtjylland - Vasas Kubala Akadémia U14
2017.10.17., kedd 14.00: FC Midtjylland - Vasas Kubala Akadémia U15
2017.10.17., kedd 15.30: Feyenoord - Vasas Kubala Akadémia U14
2017.10.17., kedd 15.30: Feyenoord - Vasas Kubala Akadémia U15
2017.10.18., szerda 11.30: SBV Vitesse - Vasas Kubala Akadémia U14
2017.10.18., szerda 11.30: SBV Vitesse - Vasas Kubala Akadémia U15

Alközponti programunk keretében - mától a hét minden napján, korosztályokra bontva - közös edzésen vesznek részt az alközponti klubok tehetséges játékosai. Szerdán U10-11-es csapataink mini tornán lépnek pályára, ahol szintén alközponti klubjaink, a REAC és a Pomáz ICO SE labdarúgói lesznek az ellenfelek.

Ma és holnap befejeződnek az egyéni- és csapatfotózások. Legfiatalabb labdarúgóink, U6-7 és U8 korosztályaink zárják a sort az idei fotózásban.

A héten két felkészülési mérkőzésen is szurkolhatunk csapatainknak:

2017.10.17., kedd 16.00, 1046 Budapest, Tábor utca 16-18.: U13 Újpest FC - VKLA felkészülési mérkőzés
2017.10.20., péntek 17.30, 1139 Budapest, Fáy utca 58.: U12 Békéscsaba 1912 Előre - VKLA felkészülési mérkőzés

Szombaton a bajnoki mérkőzéseké a főszerep, íme a részletes időbeosztás:

2017.10.21., szombat 12.00, Nyíregyháza, Örökösföldi Akadémia Sportpálya: U19 Spartacus 1928 - Vasas Kubala Akadémia
2017.10.21,. szombat 12.00, 1139 Budapest, Fáy utca 58.: U17 Vasas Kubala Akadémia - Grosics Labdarúgó Akadémia
2017.10.21,. szombat 12.00, Nyíregyháza, Városi Stadion.: U15 Spartacus 1928 - Vasas Kubala Akadémia
2017.10.21,. szombat 14.15, 1142 Budapest, Szőnyi út 2..: U13 BVSC - Vasas Kubala Akadémia
2017.10.21,. szombat 14.00, 1139 Budapest, Fáy utca 58.: U16 Vasas Kubala Akadémia - Grosics Labdarúgó Akadémia
2017.10.21,. szombat 14.00, Nyíregyháza, Városi Stadion.: U14 Spartacus 1928 - Vasas Kubala Akadémia
2017.10.21,. szombat 16.00, 1142 Budapest, Szőnyi út 2..: U12 BVSC - Vasas Kubala Akadémia

Kis korosztályaink számára is lesz program a hétvégén: szombaton 9 órától Kölyökligával kezdi a napot U8 és U9 csapatunk, míg vasárnap 10 órától Bozsik torna lesz napirendben U10-11-es játékosainknak.

A változtatás jogát fenntartjuk, részletek: www.vkla.hu/esemenynaptar

2017.10.16. 13:41

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    2 Videoton FC 4 4 0 0 12
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 4 0 0 12
    4 UTE 4 4 0 0 12
    5 PMFC 4 4 0 0 12
    6 ZTE AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    7 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 2 0 2 6
    8 PAKSI FC 4 1 2 1 5
    9 Budai Futball Club 4 1 1 2 4
    10 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 1 0 3 3
    11 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 0 3 3
    12 ÚFC 4 0 1 3 1
    13 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 0 4 0
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PMFC 4 3 1 0 10
    2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 3 1 0 10
    3 UTE 4 3 0 1 9
    4 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 2 0 8
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 2 1 1 7
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    8 ZTE AKADÉMIA 4 1 3 0 6
    9 Videoton FC 4 1 2 1 5
    10 ÚFC 4 1 2 1 5
    11 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 1 1 2 4
    12 Budai Futball Club 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 1 3 1
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 0 1 3 1
    16 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 3 1 0 10
    2 KTE Labdarúgó Akadémia 4 3 1 0 10
    3 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    4 UTE 4 3 0 1 9
    5 ZTE AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 1 1 7
    8 Budai Futball Club 4 2 0 2 6
    9 ÚFC 4 2 0 2 6
    10 PMFC 4 2 0 2 6
    11 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 2 0 2 6
    12 Videoton FC 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 1 0 3 3
    15 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    16 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 VIDEOTON FC 3 3 0 0 9
    3 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    4 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 1 1 7
    5 HONVÉD-MFA 3 2 0 1 6
    6 DVTK 4 2 0 2 6
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 2 1 5
    8 ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4
    9 UTE 4 1 1 2 4
    10 FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 4
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 1 1 2 4
    12 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    13 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 PMFC 3 1 0 2 3
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    2 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    3 HONVÉD-MFA 3 3 0 0 9
    4 DVTK 4 3 0 1 9
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 2 2 0 8
    6 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    7 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 0 2 6
    10 DVSC-DLA 3 1 1 1 4
    11 UTE 4 1 0 3 3
    12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 0 1 3 1
    14 PMFC 3 0 1 2 1
    15 VIDEOTON FC 3 0 0 3 0
    16 ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0
  •   M GY D V P
    1 REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7
    2 FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 6
    3 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 2 0 1 6
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 6
    5 BUDAÖRS 3 2 0 1 6
    6 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    7 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    8 UTE 3 0 2 1 2
    9 DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 1
    10 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 0 1 2 1
    11 KELEN SC 3 0 1 2 1
    12 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 0 1 2 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 3 0 0 9
    2 FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 9
    3 UTE 2 2 0 0 6
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 1 1 1 4
    5 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    6 KELEN SC 3 1 0 2 3
    7 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 1 0 2 3
    9 REAC SPORTISKOLA SE 3 0 2 1 2
    10 DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 0 1 2 1
    12 BUDAÖRS 2 0 1 1 1
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 9
    2 FC HATVAN 2 2 0 0 6
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 6
    4 BALMAZÚJVÁROSI FC 2 1 0 1 3
    5 DVTK 2 0 1 1 1
    6 VÁC VLSE 2 0 1 1 1
    7 KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 0 2 0
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 9
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 9
    3 AIRNERGY FC-BMTE 2 1 0 1 3
    4 DLA-DEAC 3 1 0 2 3
    5 DVTK 2 1 0 1 3
    6 ÚFC 3 1 0 2 3
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 1 0 1
    8 MERCEDES-KLC 3 0 1 2 1
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu