VKLA Hétvégén 4 korosztályunk szerepel az YTC felkészítő tornán

Helyszín: 2455 Beloiannisz, Sporttelep

Időpont:

- U11: 2018.08.26., vasárnap 13.00
- U10: 2018.08.26., vasárnap 09.00
- U9: 2018.08.25., szombat 14.00
- U8: 2018.08.25., szombat 09.00


U11-10-es versenykiírás:

- Játéktér: 35x55 méter
- Labda: 4-es méret
- Kapuk: 5x2 méter
- Büntetőterület: 9 méterre az alapvonaltól
- Büntetőpont: 9 méter
- Játékidő: 1x16 perc
- Létszám: 6+1
- Gól: gólt a pálya teljes területéről el lehet érni, gól után középkezdéssel indul újra a játék
- Les: A támadó térfélen érvényes a les szabály!
- Partdobás: Nincs. A folyamatos támadójáték érdekében a labda lapos passzal hozható játékba, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni, az ellenfél játékosai nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát, az ellenfél játékosai a labdától 3 méterre helyezkedhetnek el.
- Szabadrúgás: Szabadrúgás esetén a labdától előírt távolság 5 méter.
- Szögletrúgás: a sarokpontról történik
- Szabálytalanságok: szabadrúgást vonnak maguk után
- Büntető: Büntetőterületen (9 méter) belüli szabálytalanságok esetén büntetőrúgás következik. A büntetőpont a kapu közepétől számított 9 méterre van.
- Csere: Cserélni bármikor lehe . Cserénél a cserejátékosok kezet fognak egymással. A lecserélt játékos bármikor visszacserélhető. A cserejátékosok elhelyezése saját térfélen, az oldalvonal mentén.
- Térfélcsere: nincs
- Felszerelés: A játékosok gumi-stoplis cipőben vagy torna (edző) cipőben játszhatnak, „éles” stoplis cipőben tilos játszani!
- Speciális szabály: A labda újbóli játékba hozatala során nem továbbítható közvetlenül az ellenfél térfelére, a kapus ezt a folyamatos játék során viszont megteheti!


U11-es csoportbeosztás:

A csoport: MTK Budapest, Mezőkövesd Zsóry FC, Keleti UPSE Debrecen, Kelen SC
B csoport: DVSC DLA, Pápai ELC, Gödöllői SK, BSE Palóc Farkasok
C csoport: Vasas Kubala Akadémia, Eger SE, Mészöly FS, Kincsem LSE

U11-es sorsolás:

13.00 - A pálya: MTK Budapest - Mezőkövesd Zsóry FC
13.00 - B pálya: Keleti UPSE Debrecen - Kelen SC
13.20 - A pálya: DVSC DLA - Pápai ELC
13.20 - B pálya: Gödöllői SK - BSE Palóc Farkasok
13.40 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia - Eger SE
13.40 - B pálya: Mészöly FS - Kincsem LSE
14.00 - A pálya: MTK Budapest - Keleti UPSE Debrecen
14.00 - B pálya: Mezőkövesd Zsóry FC - Kelen SC
14.20 - A pálya: DVSC DLA - Gödöllői SK
14.20 - B pálya: Pápai ELC - BSE Palóc Farkasok
14.40 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia - Mészöly FS
14.40 - B pálya: Eger SE - Kincsem LSE
15.00 - A pálya: MTK Budapest - Kelen SC
15.00 - B pálya: Mezőkövesd Zsóry FC - Keleti UPSE Debrecen
15.20 - A pálya: DVSC DLA - BSE Palóc Farkasok
15.20 - B pálya: Pápai ELC - Gödöllői SK
15.40 - A pálya: Vasas Kubala Akadémia - Kincsem LSE
15.40 - B pálya: Eger SE - Mészöly FS

 (A csoportmérkőzéseken elért helyezések alapján az A-B-C csoportok 1-2., illetve 3-4. helyezettje hármas csoportokat alkot. A folytatásban a D és E csoport együttesei az 1-6., az F és G csoport gárdái a 7-12. helyért játszanak.)

U11-es eredményhirdetés: 19.15


U10-es csoportbeosztás:

A csoport: MTK Budapest, Vasas Kubala Akadémia, Dunaújváros PASE, Dunakanyar Régió
B csoport: FTC, Pápai ELC, Mészöly Focisuli, Gödöllői SK

U10-es sorsolás:

09.00 - A pálya: MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia
09.00 - B pálya: Dunaújváros PASE - Dunakanyar Régió
09.20 - A pálya: FTC - Pápai ELC
09.20 - B pálya: Mészöly FS - Gödöllői SK
09.40 - A pálya: MTK Budapest - Dunaújváros PASE
09.40 - B pálya: Vasas Kubala Akadémia - Dunakanyar Régió
10.00 - A pálya: FTC - Mészöly FS
10.00 - B pálya: Pápai ELC - Gödöllői SK
10.20 - A pálya: MTK Budapest - Dunakanyar Régió
10.20 - B pálya: Vasas Kubala Akadémia - Dunaújváros PASE
10.40 - A pálya: FTC - Gödöllői SK
10.40 - B pálya: Pápai ELC - Mészöly FS

 (A csoportmérkőzéseket követően a csoportok 3-4. helyezettjei keresztjáték, majd helyosztók után döntenek az 5-8. helyekről, az 1-2. helyezettek szintén keresztjáték, majd helyosztók után az 1-4. helyezésekért játszanak

U10-es eredményhirdetés: 12.30


U9-8-as versenykiírás:

- Játéktér: 20x40 méter
- Labda: 4-es méret
- Kapuk: 3x2 méter
- Játékidő: 1x16 perc
- Létszám: 4+1
- Hazaadás: nagypályás szabályok szerint
- Kapuskidobás: illetve kirúgás és a lapos oldalrúgás (nincs bedobás) a játék folytatásának módja
- Az ellenfél játékosai számára a labdától előírt távolság (szabadrúgás, berúgás esetén) 5 méter.
- A labda újbóli játékbahozatala során kapuskidobásból, oldalberúgásból közvetlenül nem érhető el gól, szögletből, kezdőrúgásból viszont igen. A kapus által a labda újbóli játékba hozatala során a játékszer közvetlenül nem juttatható az ellenfél térfelére.
- Becsúszás: A játéktéren a szabályos becsúszás megengedett.
Súlyos szabálytalanság kétperces kiállítást von maga után (cserével!), a második kétperces büntetés után a játékos a tornán már nem állhat újra vissza.


U9-es csoportbeosztás:

A csoport: MTK Budapest, UTE LA, Gödöllői SK, Vasas Kubala Akadémia, Dunakanyar Régió
B csoport: Mészöly FS, MOL Vidi FC, FTC, Veszprém UPSE, Kelen SC

U9-es sorsolás:

14.00 - A pálya: MTK Budapest - UTE LA
14.00 - B pálya: Gödöllői SK - Vasas Kubala Akadémia
14.20 - A pálya: Mészöly FS - MOL Vidi FC
14.20 - B pálya: FTC - Veszprém UPSE
14.40 - A pálya: UTE LA - Gödöllői SK
14.40 - B pálya: Vasas Kubala Akadémia - Dunakanyar Régió
15.00 - A pálya: MOL Vidi FC - FTC
15.00 - B pálya: Veszprém UPSE - Kelen SC
15.20 - A pálya: MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia
15.20 - B pálya: Gödöllői SK - Dunakanyar Régió
15.40 - A pálya: Mészöly FS - Veszprém UPSE
15.40 - B pálya: FTC - Kelen SC
16.00 - A pálya: MTK Budapest - Dunakanyar Régió
16.00 - B pálya: UTE LA - Vasas Kubala Akadémia
16.20 - A pálya: Mészöly FS - Kelen SC
16.20 - B pálya: MOL Vidi FC - Veszprém UPSE
16.40 - A pálya: MTK Budapest - Gödöllői SK
16.40 - B pálya: UTE LA - Dunakanyar Régió
17.00 - A pálya: Mészöly FS - FTC
17.00 - B pálya: MOL Vidi FC - Kelen SC

 (A csoportmérkőzéseket követően a csoportok 5. helyén záró együttesei a 9. helyért játszanak. A csoport 3-4. helyezettjei keresztjáték után döntenek az 5-8. helyekről, a 1-2. helyezettek, szintén keresztjáték után, az 1-4. helyekért játszanak.)

U9-es eredményhirdetés: 19.30


U8-as csoportbeosztás:

MTK Budapest, FTC, UTE LA, Vasas Kubala Akadémia, Gödöllői SK, Mészöly FS, Ikarus BSE

U8-as sorsolás:

09.00 - A pálya: MTK Budapest - FTC
09.00 - B pálya: UTE LA - Vasas Kubala Akadémia
09.00 - C pálya: Gödöllői SK - Mészöly FS
09.25 - A pálya: MTK Budapest - UTE LA
09.25 - B pálya: FTC - Vasas Kubala Akadémia
09.25 - C pálya: Gödöllői SK - Ikarus BSE
09.50 - A pálya: MTK Budapest - Vasas Kubala Akadémia
09.50 - B pálya: FTC - UTE LA
09.50 - C pálya: Mészöly FS - Ikarus BSE
10.15 - A pálya: MTK Budapest - Gödöllői SK
10.15 - B pálya: FTC - Mészöly FS
10.15 - C pálya: UTE LA - Ikarus BSE
10.40 - A pálya: MTK Budapest - Mészöly FS
10.40 - B pálya: FTC - Ikarus BSE
10.40 - C pálya: Vasas Kubala Akadémia - Gödöllői SK
11.05 - A pálya: MTK Budapest - Ikarus BSE
11.05 - B pálya: UTE LA - Gödöllői SK
11.05 - C pálya: Vasas Kubala Akadémia - Mészöly FS
11.30 - A pálya: FTC - Gödöllői SK
11.30 - B pálya: UTE LA - Mészöly FS
11.30 - C pálya: Vasas Kubala Akadémia - Ikarus BSE


 

2018.08.24. 13:25

Vissza

  •   M GY D V P
    1 MOL VIDI FC 15 13 1 1 40
    2 PMFC 15 12 2 1 38
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 11 1 3 34
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 10 1 4 31
    5 UTE 15 9 0 6 27
    6 ÚFC 15 7 4 4 25
    7 ZTE AKADÉMIA 15 7 3 5 24
    8 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 7 0 8 21
    9 PAKSI FC 15 6 3 6 21
    10 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 5 2 8 17
    11 BUDAI FUTBALL CLUB 15 4 3 8 15
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 4 2 9 14
    13 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 4 1 10 13
    14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 3 3 9 12
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 3 0 12 9
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 4 11 4
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 9 5 1 32
    2 UTE 15 10 1 4 31
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 8 6 1 30
    4 PAKSI FC 15 9 1 5 28
    5 ÚFC 15 7 5 3 26
    6 PMFC 15 7 4 4 25
    7 ZTE AKADÉMIA 15 7 4 4 25
    8 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 7 4 4 25
    9 MOL VIDI FC 15 6 5 4 23
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 3 6 21
    11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 6 3 6 21
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 4 3 8 15
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 3 4 8 13
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 15 3 2 10 11
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 1 3 11 6
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 1 14 1
  •   M GY D V P
    1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 13 1 1 40
    2 MOL VIDI FC 15 10 1 4 31
    3 UTE 15 10 1 4 31
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 10 1 4 31
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 1 5 28
    6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 8 2 5 26
    7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 8 1 6 25
    8 BUDAI FUTBALL CLUB 15 7 2 6 23
    9 ÚFC 15 7 2 6 23
    10 PMFC 15 6 1 8 19
    11 PAKSI FC 15 6 1 8 19
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 6 0 9 18
    13 ZTE AKADÉMIA 15 4 2 9 14
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 4 2 9 14
    15 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 2 0 13 6
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 2 13 2
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 14 1 0 43
    2 MOL VIDI FC 15 11 2 2 35
    3 HONVÉD-MFA 15 10 3 2 33
    4 MTK BUDAPEST 15 8 5 2 29
    5 DVSC-DLA 15 7 3 5 24
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 7 2 6 23
    7 FERENCVÁROSI TC 15 6 3 6 21
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 6 3 6 21
    9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 4 6 5 18
    10 ETO FC GYŐR 15 4 6 5 18
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 5 2 8 17
    12 DVTK 15 5 1 9 16
    13 UTE 15 5 1 9 16
    14 PMFC 15 3 2 10 11
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 3 1 11 10
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 1 1 13 4
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 15 11 1 3 34
    2 FERENCVÁROSI TC 15 11 1 3 34
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 9 4 2 31
    4 DVSC-DLA 15 9 3 3 30
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 3 3 30
    6 MTK BUDAPEST 15 9 3 3 30
    7 ETO FC GYŐR 15 8 1 6 25
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 7 2 6 23
    9 DVTK 15 7 1 7 22
    10 UTE 15 5 0 10 15
    11 MOL VIDI FC 15 4 3 8 15
    12 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 4 1 10 13
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 3 4 8 13
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 4 0 11 12
    15 PMFC 15 2 3 10 9
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 2 2 11 8
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 11 0 0 33
    2 FERENCVÁROSI TC 11 9 0 2 27
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 DUNAHARASZTI MTK 11 5 2 4 17
    5 KELEN SC 11 5 2 4 17
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 5 0 6 15
    7 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 4 3 4 15
    8 REAC SPORTISKOLA SE 11 4 2 5 14
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 1 6 13
    10 DOROGI FC 11 2 0 9 6
    11 UTE 11 1 2 8 5
    12 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 1 1 9 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 UTE 11 9 1 1 28
    3 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 8 1 2 25
    4 KELEN SC 11 7 1 3 22
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 5 1 5 16
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 5 0 6 15
    7 BVSC-ZUGLÓ 11 4 1 6 13
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 4 0 7 12
    9 DUNAHARASZTI MTK 11 3 2 6 11
    10 BUDAÖRS 11 2 2 7 8
    11 REAC SPORTISKOLA SE 11 1 3 7 6
    12 DOROGI FC 11 1 1 9 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 6 2 0 20
    3 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 5 0 3 15
    5 BALMAZÚJVÁROSI FC 8 3 1 4 10
    6 DVTK 8 2 2 4 8
    7 VÁC VLSE 8 2 1 5 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 2 1 5 7
    9 KAZINCBARCIKA 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 7 1 0 22
    2 AIRNERGY FC-BMTE 8 7 0 1 21
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 6 1 1 19
    4 DLA-DEAC 8 4 0 4 12
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 3 2 3 11
    6 MERCEDES-KLC 8 2 2 4 8
    7 ÚFC 8 2 1 5 7
    8 DVTK 8 1 1 6 4
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu