VKLA Hétvégén négy korosztályunk számára is Youth Talent Cup a program

Kis korosztályaink számára Törökbálinton kerül megrendezésre a Youth Talent Cup. A különböző korosztályokban a következő ellenfelekre számíthatunk:

U8: MTK BUdapest, HOFS Debrecen, Tehetség SE, Videoton FC, Gödöllői SK, Hírös ÉP, MFS, Pécsi MFC, FTC, Csepel FC, Soroksár SC

U9: MTK Budapest, DVTK, PELC, Videoton FC, HOFS Debrecen, Dunakanyar Régió, Tehetség SE, FTC, DAFC Szeged, Hírös ÉP, MFS

U10: MTK Budapest, Hírös ÉP, PELC, DVTK, Pécsi MFC, HOFS Debrecen, MFS, FTC, Bozsik Akadémia, Gödöllői SK, Dunakanyar Régió


U11: MTK Budapest, DVTK, Hírös ÉP, FTC, Bozsik Akadémia, Gödöllői SK, MFS, Pécsi MFC, HOFS Debrecen, Dunakanyar Régió, Ikarus BSE

U8 Youth Talent Cup
2018.02.17., szombat 09.00
2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.

U9 Youth Talent Cup
2018.02.17., szombat 14.00
2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.

U11 Youth Talent Cup
2018.02.18., vasárnap 14.00
2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.

U10 Youth Talent Cup
2018.02.18., vasárnap 09.00
2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.

2018.02.17. 08:04

Vissza

  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    2 Videoton FC 4 4 0 0 12
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 4 0 0 12
    4 UTE 4 4 0 0 12
    5 PMFC 4 4 0 0 12
    6 ZTE AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    7 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 2 0 2 6
    8 PAKSI FC 4 1 2 1 5
    9 Budai Futball Club 4 1 1 2 4
    10 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 1 0 3 3
    11 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 0 3 3
    12 ÚFC 4 0 1 3 1
    13 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 0 4 0
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PMFC 4 3 1 0 10
    2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 3 1 0 10
    3 UTE 4 3 0 1 9
    4 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 2 0 8
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 2 1 1 7
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    8 ZTE AKADÉMIA 4 1 3 0 6
    9 Videoton FC 4 1 2 1 5
    10 ÚFC 4 1 2 1 5
    11 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 1 1 2 4
    12 Budai Futball Club 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 0 1 3 1
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 0 1 3 1
    16 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 3 1 0 10
    2 KTE Labdarúgó Akadémia 4 3 1 0 10
    3 PAKSI FC 4 3 0 1 9
    4 UTE 4 3 0 1 9
    5 ZTE AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 1 1 7
    7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 1 1 7
    8 Budai Futball Club 4 2 0 2 6
    9 ÚFC 4 2 0 2 6
    10 PMFC 4 2 0 2 6
    11 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 2 0 2 6
    12 Videoton FC 4 1 0 3 3
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 GYIRMÓT SE GYŐR 4 1 0 3 3
    15 SZEKSZÁRDI UFC 4 0 1 3 1
    16 SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 VIDEOTON FC 3 3 0 0 9
    3 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    4 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 1 1 7
    5 HONVÉD-MFA 3 2 0 1 6
    6 DVTK 4 2 0 2 6
    7 KTE Labdarúgó Akadémia 4 1 2 1 5
    8 ETO FC GYŐR 3 1 1 1 4
    9 UTE 4 1 1 2 4
    10 FERENCVÁROSI TC 4 1 1 2 4
    11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 1 1 2 4
    12 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    13 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    14 PMFC 3 1 0 2 3
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 0 1 3 1
  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    2 MTK BUDAPEST 3 3 0 0 9
    3 HONVÉD-MFA 3 3 0 0 9
    4 DVTK 4 3 0 1 9
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 2 2 0 8
    6 KTE Labdarúgó Akadémia 4 2 1 1 7
    7 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 2 0 2 6
    10 DVSC-DLA 3 1 1 1 4
    11 UTE 4 1 0 3 3
    12 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4 0 1 3 1
    14 PMFC 3 0 1 2 1
    15 VIDEOTON FC 3 0 0 3 0
    16 ETO FC GYŐR 3 0 0 3 0
  •   M GY D V P
    1 REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7
    2 FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 6
    3 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 2 0 1 6
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 2 0 0 6
    5 BUDAÖRS 3 2 0 1 6
    6 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    7 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    8 UTE 3 0 2 1 2
    9 DUNAHARASZTI MTK 2 0 2 0 1
    10 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 0 1 2 1
    11 KELEN SC 3 0 1 2 1
    12 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 0 1 2 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VIADUKT SE BIATORBÁGY 3 3 0 0 9
    2 FERENCVÁROSI TC 3 3 0 0 9
    3 UTE 2 2 0 0 6
    4 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 3 1 1 1 4
    5 BVSC-ZUGLÓ 3 1 0 2 3
    6 KELEN SC 3 1 0 2 3
    7 DOROGI FC 2 1 0 1 3
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 3 1 0 2 3
    9 REAC SPORTISKOLA SE 3 0 2 1 2
    10 DUNAHARASZTI MTK 2 0 1 1 1
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
    12 BUDAÖRS 1 0 0 1 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 3 0 0 9
    2 FC HATVAN 2 2 0 0 6
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 0 1 6
    4 BALMAZÚJVÁROSI FC 2 1 0 1 3
    5 DVTK 2 0 1 1 1
    6 VÁC VLSE 2 0 1 1 1
    7 KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0
    8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 0 2 0
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 9
    2 PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 9
    3 AIRNERGY FC-BMTE 2 1 0 1 3
    4 DLA-DEAC 3 1 0 2 3
    5 DVTK 2 1 0 1 3
    6 ÚFC 3 1 0 2 3
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 1 0 1
    8 MERCEDES-KLC 3 0 1 2 1
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 2 0 0 2 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu