U11 U11-es csapatunk hétvégén SportSTurnier Nemzetközi Labdarúgó Tornán vesz részt

A negyedik alkalommal megrendezendő SportSTurnier U11-es Nemzetközi Labdarúgó Torna célja, hogy a Magyarországon elit egyesületekben futballozó gyermekek számára lehetőséget nyújtson a más kultúrából érkező csapatok elleni játékra. A torna meghívásos rendszerben zajlik.

U11 SportSTurnier Nemzetközi Labdarúgó Torna
2019.06.08., szombat 10.30
Németh Ferenc Sportcentrum
2314 Halásztelek, Ősz utca 1.

Szabályok:
- pálya:45x65 m, természetes fű, keresztpálya
- kapu: 5x2 m
- játékidő: 1x15 perc
- labda: 4-es méret
- létszám: 6 mezőnyjátékos és 1 kapus (12 játékos nevezhető)
- cserék: az egész mérkőzés alatt a játék megszakítása nélkül kötetlenül lehet oda-vissza cserélni
- fegyelmi szabályok: A játékvezetők a szabály megsértése miatt sárga, illetve piros lappal fegyelmezhetik a játékosokat. A sárga lap a figyelmeztetésre szolgál, míg a piros lapnál el kell hagynia a pályát az elkövetőnek és az adott mérkőzésen nem szerepelhet többet. Súlyos sportszerűtlenség végett a tornán való szereplés alól is eltiltható a játékos.
- les szabály: minden mérkőzésen a nagypályás les szabály van érvényben
- partdobás: rendes partdobás a nagypályás játék szabályai szerint
- szögletrúgás: a szögletrúgás a sarokpontról történik
- büntető: a büntetőterületen belüli szabálytalanságokért (12 méter) büntetőrúgás jár, a büntetőpont a kapu közepétől számított 9 méterre van
- lebonyolítás: A csoportmérkőzéseket követően kialakulnak a helyezések (győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, vereség 0 pont). A csoportmérkőzéseket követően a csoport két utolsó helyezettje játszik helyosztót egymás ellen. A további programban pedig keresztjátékkal folytatódik a torna, valamint a helyosztók. A helyezéseknél az azonos pontszám esetében először a gólkülönbséget, majd a több lőtt gólt, a kevesebb kapott gólt, az egymás elleni eredményt kell figyelembe venni. Ha ezek sem eredményeznek egyértelmű döntést, akkor 3-3 büntetőrúgást kell végrehajtani.

Résztvevő csapatok:
- A csoport: Budai FC, Budapest Honvéd, Soroksár SC, UTE, FC Kosice, Várda LA, Jászberényi FC
- B csoport: ESMTK, Vasas Kubala Akadémia, Városgazda UA, Bozsik Akadémia Nyíregyháza, Szeged 2011, Ikarus BSE, Gyöngyös AK

A csapatainkat érintő mérkőzések a következők:
10.30 ESMTK - Vasas Kubala Akadémia
11.10 Vasas Kubala Akadémia - Bozsik Akadémia Nyíregyháza
11.50 Vasas Kubala Akadémia - Városgazda UA
12.20 Ikarus BSE - Vasas Kubala Akadémia
12.50 Vasas Kubala Akadémia - Szeged 2011
13.30 Gyöngyös AK - Vasas Kubala Akadémia
 

2019.06.07. 12:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 ETO FC GYŐR 6 5 0 1 15
    2 FERENCVÁROSI TC 6 4 0 2 12
    3 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 3 1 1 10
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 3 1 2 10
    5 PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 1 3 7
    6 BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 1 2 2 5
    7 MTK BUDAPEST 6 1 1 4 4
    8 DVSC-DLA 6 1 0 5 3
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    2 FERENCVÁROSI TC 4 3 1 0 10
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 0 1 9
    4 MTK BUDAPEST 3 2 1 0 7
    5 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 0 1 3 1
    7 ETO FC GYŐR 4 0 1 3 1
    8 DVSC-DLA 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 3 1 0 10
    3 FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 7
    4 MTK BUDAPEST 3 2 0 1 6
    5 DVSC-DLA 3 1 0 2 3
    6 ETO FC GYŐR 4 1 0 3 3
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 0 2 2 2
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 0 0 4 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 10
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 3 1 0 10
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 2 0 8
    5 PAKSI FC 4 2 1 1 7
    6 DVSC-DLA 4 2 1 1 7
    7 PMFC 4 2 1 1 7
    8 DVTK 4 2 0 2 6
    9 FERENCVÁROSI TC 4 1 2 1 5
    10 MTK BUDAPEST 4 1 2 1 5
    11 MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 1 2 4
    12 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 1 0 3 3
    13 ETO FC GYŐR 4 1 0 3 3
    14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 1 0 3 3
    15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 0 0 4 0
    16 UTE 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 4 4 0 0 12
    2 BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 12
    3 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 4 0 0 12
    4 VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 3 0 1 9
    5 FERENCVÁROSI TC 4 3 0 1 9
    6 MTK BUDAPEST 4 2 0 2 6
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 2 0 2 6
    8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 0 2 6
    9 UTE 4 2 0 2 6
    10 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 0 2 6
    11 PAKSI FC 4 1 1 2 4
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 4 1 0 3 3
    13 PMFC 4 1 0 3 3
    14 DVTK 4 0 1 3 1
    15 DVSC-DLA 4 0 0 4 0
    16 ETO FC GYŐR 4 0 0 4 0
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 ÚFC 3 3 0 0 9
    2 COMPLEXPRESS-METIS NFC 2 2 0 0 6
    3 NYÍRSÉG NŐI SC 2 2 0 0 6
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 6
    5 MONORI SE 2 1 0 1 3
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3
    7 VÁC-DEÁKVÁR SE 3 1 0 2 3
    8 UFC GYÖMRŐ 3 1 0 2 3
    9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE (törölve) 0 0 0 0 0
    10 BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0
    11 REAC SISE-FEMINA 3 0 0 3 0
    12 MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ-HSE 3 0 0 3 0
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu